Jump to content

FranciszekMaurer

Użytkownik
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

FranciszekMaurer last won the day on May 13

FranciszekMaurer had the most liked content!

Community Reputation

60

About FranciszekMaurer

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

1,333 profile views
 1. TLB Jackson na kopycie Alan G
 2. Outlet nie ma stałego terminu, ktoś tylko pisał, że poprzednio był w lipcu. Nie wiadomo kiedy będzie kolejny. Co do rozmiarów to wersje long też są i nawet łatwiej kupić, bo tak szybko nie schodzą.
 3. Patine G to fakt, nie są zbyt obszerne. Ale co do pół rozmiaru więcej Ina H to niekoniecznie. Jeden z użytkowników mi kiedyś doradzał i porównywał, że Ina H w r. 7 jest podobne do 961G w rozmiarze 7,5. Dlatego sam odpuściłem zamawianie 961g. A Ina H jest mocno obszerne w palcach, dla mnie za dużo luzu, mimo że w podbiciu nie bylo dużo lepiej niż Alan G w tym samym rozmiarze.
 4. Spróbuj z tego samego sklepu Patine Ina G lub H albo Tlb Alan G lub H. Też mam wysokie podbicie i mi support Patine odradzał Yanko na kopycie 961G.
 5. @me.spoke Jak dla mnie jest ok, ja w swoich lotnikach mam podobnie, a juz kilka przerobilem i przy moim podbiciu przy rtw lepiej się nie da, a są wygodne. Swoją drogą co to za buty?
 6. No niestety, słabo to wygląda. Sam liczyłem, że nawet coś kupię z nowej kolekcji, bo Miler przynajmniej ma rozmiary dla wyższych. Nie to co Lancerto czy Zack Roman. Poszetka teraz wprowadza long, ale cenowo jednak sporo wyżej niż Miler ze starszych kolekcji czy SuSu.
 7. Wygląda jak Solier Aberdeen. @me.spoke jeżeli mam rację, to daj znać jak się sprawuje, bo rozważam jej zakup.
 8. I ja wyciągnąłem dzisiaj zamszowe
 9. Mi akurat przy wysokim podbiciu obsługa Patine odradzała kopyto 962G. Ja mam TLB Alan G i w palcach od góry jest sporo miejsca. Szersze w palcach, dla mnie już za szerokie były Patine H. Pewnie Alan H też ma dużo miejsca w palcach, ale niestety w TLB H czy nawet G wybór butów marny.
 10. Zamówiłem te sznurowadła saphira i moim zdaniem rzeczywiście wizualnie nie pasują do eleganckich butów, są za szerokie, za grube. Nadto bardzo ciężko je przełożyć przez dziurki, także przez za szeroką skuwkę. Gdyby ktoś szukał płaskich to ja ostatecznie zamówiłem z Loake te, które mają u nich w serii Export Grade. Nie ma ich na stronie on line, ale zamówiłem mailowo i ponoć mają stacjonarnie. Niżej zdjęcie, gdzie widać różnicę w szerokości.
 11. Jakby ktoś planował zamawiać buty z AFPOS i mógłby mi oddać przysługę w postaci zamówienia drobiazgu i wysłania potem w Polsce to proszę o kontakt. Z uwagi na koszty przesyłki mi się nie opłaca, ale jak ktoś zamawia buty to będzie miał darmową.
 12. Moim zdaniem nie są za długie, jedynie rękawy do skrócenia. Chociaż przydałoby sie zdjęcie z tyłu. Tak czy inaczej przy rozmiarze regular, środkowy guzik będzie za wysoko.
 13. Po ponownym przejrzeniu w sumie są takie https://multirenowacja.pl/sznurowadla-woskowane-plaskie-saphir.html Z tymże faktycznie ciężko ocenić jak by wyglądały w butach, czy podobnie jak w tych w Tlb Artista. Nadto z czarnych jest tylko 75 cm, do oxfordów na 5 dziurek wystarczy czy jednak musi być te 90 cm?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.