Jump to content

FranciszekMaurer

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20

About FranciszekMaurer

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

1,107 profile views
 1. Mi akurat przy wysokim podbiciu obsługa Patine odradzała kopyto 962G. Ja mam TLB Alan G i w palcach od góry jest sporo miejsca. Szersze w palcach, dla mnie już za szerokie były Patine H. Pewnie Alan H też ma dużo miejsca w palcach, ale niestety w TLB H czy nawet G wybór butów marny.
 2. Zamówiłem te sznurowadła saphira i moim zdaniem rzeczywiście wizualnie nie pasują do eleganckich butów, są za szerokie, za grube. Nadto bardzo ciężko je przełożyć przez dziurki, także przez za szeroką skuwkę. Gdyby ktoś szukał płaskich to ja ostatecznie zamówiłem z Loake te, które mają u nich w serii Export Grade. Nie ma ich na stronie on line, ale zamówiłem mailowo i ponoć mają stacjonarnie. Niżej zdjęcie, gdzie widać różnicę w szerokości.
 3. Jakby ktoś planował zamawiać buty z AFPOS i mógłby mi oddać przysługę w postaci zamówienia drobiazgu i wysłania potem w Polsce to proszę o kontakt. Z uwagi na koszty przesyłki mi się nie opłaca, ale jak ktoś zamawia buty to będzie miał darmową.
 4. Moim zdaniem nie są za długie, jedynie rękawy do skrócenia. Chociaż przydałoby sie zdjęcie z tyłu. Tak czy inaczej przy rozmiarze regular, środkowy guzik będzie za wysoko.
 5. Po ponownym przejrzeniu w sumie są takie https://multirenowacja.pl/sznurowadla-woskowane-plaskie-saphir.html Z tymże faktycznie ciężko ocenić jak by wyglądały w butach, czy podobnie jak w tych w Tlb Artista. Nadto z czarnych jest tylko 75 cm, do oxfordów na 5 dziurek wystarczy czy jednak musi być te 90 cm?
 6. Właśnie, sznurowadła. Ktoś się orientuje gdzie można takie kupić? Jak wąskie to tylko okrągłe, płaskich nie mogę znaleźć.
 7. Do mnie właśnie dotarła Havana c848 z outletu. Kupiłem za całe 428 złotych, świetny interes, dzięki @tsz za szybkie wrzucenie info. Ktoś wcześniej pytał o rozmiar przy 183 cm wzrostu, czy long czy regular. Ja mam jakieś 184 cm i rozmiar 102 pasuje idealnie, jedynie rękawy do skrócenia o 1 cm. Przy 52 marynarka byłaby pewnie sporo za krótka i środkowy guzik byłby za wysoko.
 8. Po prostu przestali wystawiać tam buty, i stąd ta obecna wyprzedaż
 9. Chyba włożyłeś odwrotnie, u mnie krzywo wszyli jeden worek na fiszbiny i mi się nie mieszczą z jednej strony. Tyle, że kołnierzyk i tak jest w miarę sztywny, więc nie będą mi potrzebne.
 10. Dokładnie, jak wyżej wskazali koledzy, smoking tropikalny byłby ok tylko w określonych warunkach. O ile byłby to klasyczny smoking tropikalny, a nie potworek ze zdjęcia. Ja bym jednak odpuścił smoking, czy to tropikalny, czy to klasyczny z uwagi na brak jego uniwersalności. O ile nie jesteś stałym bywalcem jakichś gal wręczenia nagród czy też wytwornych bali sylwestrowych i nie chadzasz do opery to poza ślubem smoking Ci się do niczego nie przyda.
 11. To nie jest garnitur, tylko smoking, taki niby tropikalny. Jak dla mnie czarne elementy w marynarce są trochę, jakby to ująć - potworkowate. I ogólnie to nie jest dobry wybór na ślub. Jak już to polecam artykuł. https://mrvintage.pl/2016/05/ubior-slubny-wojtka-szczesnego-jak-bond-czy-jak-kelner.html
 12. Jakie macie doświadczenia z tymi metalowymi czubkami wmontowanymi równo z podeszwą jak w butach Vassa? Idąc słychać jakieś stukanie itp? Generalnie polecacie takie rozwiązanie? @Tanatos70? Mocno zdzieram czubki i myślałem czy by takich nie zamontować, np. https://wielkishoe.com/szewc/646-francuskie-czubkitriumphlulu-tips.html.
 13. Marynarka z przodu wygląda dobrze. Z tyłu coś nie tak, marszczenia nad biodrami, chyba, że się po prostu pomięła w tym miejscu. Na długość chyba ok, o ile na ostatnim zdjęciu jesteś pochylony. A spodnie za szerokie na pewno nie są, na długość mogłyby być wykończone bardziej po skosie, żeby tył był niżej.
 14. Wiadomo ile mniej więcej trzeba będzie czekać?
 15. Czy ta koszula ma splot oxford? https://vistula.pl/koszula-tibalt-basic-s-vistula-5
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.