Jump to content

kamilp

Użytkownik
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43

About kamilp

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

794 profile views
 1. Zdjęcia, które robisz górnej połówce ciała, moim zdaniem nie wyglądają zbyt korzystnie. Marynarka wydaje się być za duża, no i same jej proporcje zakłócone. Świetne zdjęcia z tej perspektywy robi np poszetka.com. (zdj. niżej). Na pierwszy rzut oka obiektyw aparatu jest wyżej i poprowadzony "z ukosa".
 2. Na zdjęciu wygląda jakby prawa nogawka była krótsza? Czy to przez specyficzne ustawienie ciała które zasłania trochę płaszcz?
 3. Ale już spodnie niestety tak. Szkoda bo jak na poprzednich zdjęciach mają ładne, żywe kolory.
 4. Z koszulami z Bytomia jest naprawdę różnie. Kluczowe moim zdaniem to ZOBACZYĆ I PRZYMIERZYĆ JE W SKLEPIE. Trafi się i ładna bawełna egipska ale też i taka która gniecie się od samego patrzenia. Mnie spodobało się to, że była w miarę dopasowana i nie trzeba było wiele poprawiać maszyną do szycia (lekkie taliowanie po szwach bocznych). Co do kołnierzyków też bywa różnie. Są takie które się chowają i nieco krótsze. Mi to generalnie nie przeszkadza bo noszę koszule pod swetrem bez krawata. Podsumowując: najlepiej sprawdź je w sklepie "na żywo", jak się spodobają to je kup. Jak masz możliwość tylko przez internet to też kup zawsze masz możliwość zwrotu lub monitoruj cenę i czekaj na obniżki które na pewno jeszcze będą.
 5. Czy ktoś oglądał najnowszą kolekcję płaszczy na jesień/zimę z bliska i może podzielić się swoją opinią? Jest kilka naprawdę ładnych (na zdjęciach) płaszczy które wpadły mi w oko.
 6. Co to za płaszcz? Od jakiegoś czasu szukam takiego z wszystkimi elementami trencza ale z jednym rzędem guzików.
 7. Jaki typ lamówki (materiał, szerokość) używa się między innymi do obrobienia szwów marynarki?
 8. Zestaw monochromatyczny: spodnie, buty, podłoga.😉
 9. Jaka firma produkuje buty dla Hackett'a?
 10. Na koniec Łukasz Kielban z czasgentlemenow.pl
 11. Możesz też podpytać kolegi blekita (błękita) z tego forum, który robił u nich co najmniej dwa razy (w tym dwurzędową marynarkę)
 12. Krupa i Rzeszutko http://kruparzeszutko.pl/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.