Jump to content

marxik

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47

About marxik

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

662 profile views
 1. Jeżeli jesteś z Warszawy, to na Chmielnej masz sklep Loake.
 2. Dzień dobry, czy można się spodziewać w ofercie butów Crownhill model Brando?
 3. Dołączę się do wątku i chwalenia skarpet Pedemia. Czytając komentarze kolegów trochę z niepokojem śledziłem przesyłkę, ale skarpety zamówione 1 marca przyszły dzisiaj (7 marca) więc nie mogę narzekać. Zarówno forma przesyłki, jak i jakość samych skarpet na bardzo wysokim poziomie. Także zdecydowanie polecam, a liścik imienny, to rzeczywiście bardzo sympatyczny dodatek.
 4. Ja też niedawno odebrałem marynarkę poprawianą u p. Mazura i jestem zadowolony. Miałem niestandardową prośbę bo potrzebowałem ją poszerzyć na plecach ale się udało.
 5. Cześć, jeżeli by się zebrało to 6K to ja się też mogę zastanowić. Mógłbym dorzucić płaszcz za 1500 od siebie.
 6. No ale to chyba nie jest argument za tym by nie odbierać telefonów czy nie odpowiadać na maile. To jest kwestia czysto ludzkiej uczciwości....
 7. Kahneman - genialny ! Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 8. Panowe, coś takiego znalazłem na KIckstarterze przeczesując internet: Może się to okazać ciekawą alternatywą dla podkolanówek:
 9. Ja bardzo polecam "Metodę czarnej skrzynki". Jeszcze jej nie skończyłem, ale już bardzo mi się podoba. Dla tych co lubią literaturę popularno-naukową
 10. No to w tym samym klimacie, tylko tym razem dla panów - Oliver Sweeney:
 11. Trochę pół żartem, trochę poł serio chciałem zapytać panów o opinie dotyczącą takich oto akcesoriów męskich: A może któryś z kolegów może się pochwalić doświadczeniami z używania takich "szelek"?
 12. Dzień dobry, czy zamierzacie przywrócić do oferty szelki z wełny: http://www.poszetka.com/product-pol-3640-SZELKI-Z-welny-2-w-1-PoW.html Niestety się spoóźniłem z zamówieniem, a wyglądają bardzo zacnie.
 13. Sugerowałbym udanie się do pracowni renowacji mebli. Ja potrzebowałem odnowić stare drewniane narty i znalazłem wyjątkowego fachowca od renowacji, który przy okazji wyczyścił wiązania metalowe, elementy z laki itp. I do tej pory jestem wyjątkowo zadowolony z jego pracy. Fachowiec starej daty w Warszawie na Żelaznej.
 14. http://www.andregrand.com.pl/koszulemtm_realizacje.html Andre Grand. Nie korzystałem ale oferta wygląda ciekawie.
 15. Bardzo ładna koszula. A czy ten materiał w paski to biały czy też paski są w jakimś kolorze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.