Jump to content

zonameza

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About zonameza

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @phantom wybrałam za Twoją radą koszulę z linii Sky Blue, dokładnie tę https://eleganckipan.com.pl/koszule/3294-elegancka-biala-koszula-profuomo-sky-blue-w-niebieski-prazek.html jutro będzie próba generalna i zobaczymy, czy będzie się podobać i, co najważniejsze, pasować!
 2. @Parmigiano Nie widziałam z bliska koszuli Pana Badury i pewnie długo nie zobaczę Zgodnie z poradami kupiłam jednak gotowca z eleganckipan.pl, bo rozmiarówka wydawała mi się ok. Czekam na przesyłkę, zobaczymy, czy będzie pasować. Natomiast do Badury mąż wybiera się po garnitur - w tym wypadku też mu odradzać?
 3. @phantom Dziękuję! Poważnie wezmę tę opcję pod uwagę.
 4. Tylko nie bardzo rozumiem, co Pan ma na myśli, bo żadnej reklamy robić nie zamierzałam i nie zamierzam. I nie, nie wpadł Pan na tok mojego myślenia - na Andre Grand (no cóż, muszę powtórzyć tę nazwę, biję się w pierś) wybór nie padnie. Mimo wszystko nadal nieśmiało jeszcze liczę na jakieś porady... konstruktywne. Choć może faktycznie w Krakowie szyć nie warto i temat nadaje się do zamknięcia, a ja zabiorę się do wymyślania innego prezentu.
 5. Znalazłam jeszcze coś takiego: http://na-miare.com.pl/ , pracownia w Jurczycach niedaleko Krakowa. Czy Waszym zdaniem warto wziąć pod uwagę? Tkaniny Pani zamawia z Czech, koszt koszuli od 180 pln, więc pytanie, czy za tak niską cenę jest w ogóle co oczekiwać...
 6. Naprawdę? Nie chodzi tu o cuda na kiju, tylko koszulę z porządnego materiału, która będzie dopasowana do sylwetki . Może Andre Grand stylistyką, którą kusi na stronie faktycznie nie zachęca, ale taki Badura też kiepski? A jeśli nie Kraków, to gdzie warto szyć? Albo z drugiej strony - może jest miejsce w Krakowie, gdzie jest niezły wybór gotowców, a nie jest to sieciówka?
 7. Dziękuję za namiar, Milera mój mąż zna i wiem, że planował zakupy póki co koszul gotowych, ale obawia się tych nieszczęsnych zwrotów (bo to i kasa, i przede wszystkim tracenie czasu na pielgrzymki na pocztę). Jasne, można wymierzyć którąś z koszul, ale trudno potem przewidzieć, jak będzie się układał materiał, jak to będzie pracować (jedna z zamówionych niedawno koszul była ok, jeśli chodzi o wymiary, a przy siadaniu robiła się między guzikami spora dziura, przez którą można było podziwiać brzuch ) Nie mówiąc już o tym, że ja się gubię w tych wszystkich typach mankietów, kołnierzy, przeszyć, w
 8. Dzień dobry! Potrzebuję porady dotyczącej szycia koszuli męskiej na miarę w Krakowie - gdzie warto lub nie, jakie są ceny, jakie terminy, wybór materiałów, generalnie za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczna . Po wstępnym rekonesansie znalazłam kilka miejsc jak Robert Badura na Garncarskiej, Andre Grand w Pasażu 13, myślałam jeszcze o Tiviano, chociaż to jako ostatnia opcja, bo to jednak Katowice. Czy macie jakieś doświadczenia z tymi "zakładami"? Z tych wymienionych najbardziej przemawia do mnie Pan Badura, jednak ma feler w postaci ceny - od 550 pln. Przyznam, że miło byłoby zmieści
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.