Jump to content

B737

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25

About B737

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

385 profile views
 1. B737

  Mała renowacja

  Czyli zasadniczo czeka mnie zakup nowej pary?
 2. B737

  Mała renowacja

  Panowie, gdzie w Katowicach wymienię podeszwę Dainite w butach? Mam Berwicki, które noszę od ponad 4 lat i podeszwa starła się na obcasach + na tych antypoślizgowych padach (w drugie parze są zjechane do gołego miejscami).
 3. Panowie, prośba o pomoc - Persole w sklepie Aurum, chciałbym kupić Tacie w prezencie, natomiast nie wiem, czy sklep jest godny zaufania. Jakieś opinie?
 4. Gents, gdzie kupię stacjonarnie (Warszawa, Kraków, Katowice) Oliver Peoples oprócz Optique Exclusive? Co do informacji o Binoklach w Krakowie - rzeczywiście, kupowałem tam okulary GLCO i też miałem wrażenie, ze obsługa taka jakoś średnio zainteresowana...
 5. U mnie podobnie jak u kolegi powyżej - bez informacji o miejscu produkcji. Mam model Barbour Ashby - kupiłem 4 lata temu w Szkocji. Strasznie lubię tą kurtkę, ale co do aspektów użytkowych, to muszę trafić na pogodę na nią odpowiednią. Od samego początku ta kurtka nie była w żadnym przypadku wodoszczelna, łatwo dość przemakała. Co gorsza, mam wrażenie, że ona zupełnie nie oddycha - w trochę wyższą temperaturę (i nie mówię tutaj nawet o 20 stopniach) noszenie tej kurtki powoduje, że mam mokre plecy... Mimo wszystko tak mi się podoba, że nie potrafię się z nią rozstać. Na razie się nic z nią nie dzieje, więc pewnie posłuży mi jeszcze kolejne lata.
 6. Bardzo dziękuję! Co masz na myśli pisząc o 'wentylu bezpieczeństwa'?
 7. Panowie, jedno pytanie - chciałem kupić sobie Berwicki, które chcę regularnie zelować. Pytanie: Czy dla podzelowania ma jakieś znaczenie, że buty już mają podeszwę gumową? zastanawiam się między: https://sklep.klasycznebuty.pl/2263,berwick-3008-cuero-jr.html https://sklep.klasycznebuty.pl/2292,berwick-3561-cuero.html Te pierwsze mają podeszwę, którą na pewno można łatwo podzelować, a co z tymi drugimi? Czy przy ich zakupie i schodzeniu tej oryginalnej podeszwy gumowej szewc będzie mógł na nią przykleić zelówki?
 8. Osiedle Tysiąclecia - Karo Moda - bardzo dobrze skracają rękawy z przeniesieniem listy, korzystałem chyba z 15 razy już.
 9. Na Massimo ruszyło do -50%.
 10. Serdecznie polecam Cyrulika Śląskiego. Salon na Osiedlu Tysiąclecia. Ostatnio zdobyli 1 i 3 miejsce w Mistrzostwach Polski fryzjerów. Dobrzy są. Cięcie męskie to przedział 50-70 PLN. O brodę Ci też zadbają. Ja tam jestem regularnie co 3 tygodnie i jeszcze nigdy nie byłem niezadowolony.
 11. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony, prawdę mówiąc - w tej cenie nie widzę konkurencji. Mam nadzieję, że Wasza oferta będzie się poszerzała i odniesiecie większy sukces. Na pewno jeszcze do Was po coś wrócę!
 12. Czy ktoś z Was ma może ten krawat http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-w-kropki/44i mógłby pokazać zdjęcie z założonym?
 13. Kupiłem sobie kurtkę, szukam do niej szalika - bardzo proszę o pomoc w skoordynowaniu kolorystycznym zestawu. Kurtka to pikowany, ciemny granat: http://sklep.pawo.pl/kurtkiplaszcze/2244-KURTKA-HASTING.html
 14. Szukam czegoś za kostkę na jesień/zimę. Podeszwa najlepiej już podzelowana przez producenta. Myślę o modelu - http://sklep.klasycznebuty.pl/442,berwick-321-country-calf-tan.html?sLang=pl. Jakieś inne propozycje do 1000 PLN (z wysyłką)?
 15. R50, podzieliłbyś się zdjęciami?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.