Jump to content

Piotrwawa

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Piotrwawa last won the day on October 18 2018

Piotrwawa had the most liked content!

Community Reputation

633

About Piotrwawa

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

801 profile views
 1. To potwierdza moja teorie, że mamy dziś kryzys autorytetów i wiedzy eksperckiej. Wikipedia, Google i silna potrzeba uznania to zła mikstura, ale tylko wg. mnie. Znam przypadek smakosza wołowiny Kobe, który wcinając stek z wołu, spod Grudziądza, rozpływał się w niuansach smakowych średnio wysmażonego steka. No cóż albo cudze chwalicie...., albo ...., Niestety od niedawna jesteśmy „ekspertami” nie tylko w polityce, motoryzacji i piłce nożnej:):)
 2. Jestem tylko i wyłącznie użytkownikiem, a nie elektromechaniko - parowcem , ale wydaje mi się ze hałas to nieodłączny element tego typu urządzeń. Z mojego doświadczenia wynika, ze tylko połączenie temperatury stopy i pary daje oczekiwane rezultaty. Sama para, np urządzenia Philips, wyparowały z mojego posiadania bardzo szybko, za karę nieskuteczności. Ktoś mi doradził stacje parowa Tefal i póki co wierze w skuteczność, oby nie z powodu poniesionych kosztów:). Podobno istotne są trzy elementy. Temperatura stopy, ciśnienie pary chwilowe nie mniej niż 8 bar (wtedy to stałe jest tez wyższe) i ilość wyrzucanej pary na minutę. Czy są żelazka o podobnych parametrach nie wiem, ale jeżeli tak to być może działają równie skutecznie
 3. Jakaś próba oceny ludzi którzy nie kupują u wspomnianych przez Ciebie dystrybutorów? Jakaś próba bicia odmiennych wyborów i opinii?
 4. Z tym bywa różnie. Kiedyś w tv był taki teleturniej „Skojarzenia”. Jeden z uczestników na hasło „odkurzacz” odpowiedział błyskawicznie „zasysacz”. Jak sie dobrze zastanowić, to gdzieś tam na końcu mógł mieć rację. Tylko czy nie był osamotniony w tym skojarzeniu?
 5. Gdziekolwiek mnie zakwalifikujesz....:). Wg, mnie, ale chyba nie tylko, upominek/prezent wreczamy w stosownym opakowaniu, o ile możliwe jest takowe zastosować. Formę opakowania, w tym drugim przypadku, mogą stanowić elementy ozdobne. W przypadku wina, niezaleznie jakiej formy opakowanie zostanie zastosowane (torebka, skrzynka, plócienny worek), wskazane jest aby opakowanie nie posiadało sygnatur, choć niektórzy twierdzą, że to dopuszczalne, no może poza napisami Tesco, Statoil czy Winnica Lidla, bo to świadczyłoby o tym iż prezent kupiliśmy w drodze na przyjęcie;). Nie ma żadnego znaczenia jaki rodzaj wina wręczamy, w kontekście serwowanych dań przez gospodarza. Tu akurat logika idzie w parze z zasadami. Przecież jezeli podarujemy czarny pasek, to nie oczekujemy, ze obdarowany założy go natychmiast do brązowych spodni Oczywiście to codzienność, dyplomacja kieruje sie czasami innymi zasadami Zeby nie było:) ten wywód to wynik bolesnego okresu edukacji, a nie pochodzenia:). Bolesnego tylko dla mnie, prelegenci mówili o tym z wielką gracją.
 6. Niedrogie i bardzo wygodne. Skóra średniej jakości, ale na pewno w tej cenie adekwatna. Usztywnienie nosków butów niepełne stad załamania. Shoepassion
 7. Oczywiście w dalszym ciągu uważam, ze w tej cenie, a szczególnie promocyjnej są bezkonkurencyjni
 8. Pytanie do kupujących koszule w Emanuel Berg. Czy zauważacie pogarszająca się jakość materiałów koszul RTW? Szczególnie w ostatnich kilkunastu miesiącach? Jestem kibicem i klientem tej marki praktycznie od jej początków, taki lokalny odzieżowy patriotyzm, jednak w ostatnim okresie zacząłem się zastanawiać czy aby nie jestem zbyt tolerancyjny. Pomijam ograniczony wybór kołnierzyków (80% asortymentu to dwa rodzaje), w stosunku do nie tak odległej przeszłości i ich „miniaturyzacja”, ale to pewnie trend modowo popytowy. Oczywiście usługa MTM nie ograniczyła zbytnio dostępności materiałów, ale w tej cenie gdzieś koszule dobrej jakości dostać można. Wracajac do pytania. Czy podzielacie moje zdanie czy po prostu się zestarzałem i szukam przysłowiowej dziury...?
 9. Próbowałeś, szukałeś i już prawie ........ Skori tak bardzo utkwiły Ci w pamięci moje słowa to znaczy, ze odniosły skutek, ale jezeli porównujesz te dwie kwestie to obawiam się ze powierzchowny, na pewno krótkotrwały.
 10. Noś po prostu. Ktoś lubi pomarańcze, ktoś inny za duże marynarki, a jeszcze inny jak mu śmierdzą stopy.
 11. Subtelność z jaka operujesz słowem zaskakuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.