Jump to content

Piotrwawa

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Piotrwawa last won the day on October 18 2018

Piotrwawa had the most liked content!

Community Reputation

652

About Piotrwawa

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

896 profile views
 1. Moze zaprezentuje wkrótce w tym dziale:). Węzeł krawata chyba poprawny, kaszkiet ...może tu zaglądać:) musimy być czujni:) https://facet.onet.pl/warto-wiedziec/gdansk-ukradl-zegarek-za-144-tys-zl-policja-prosi-o-pomoc/zlb5j2h
 2. Kiedyś jeden z koncernów motoryzacyjnych zapewniał w komunikatach promocyjnych iż zmienia politykę handlową. Ustala cenę cennikową, wg niego atrakcyjną, i nie będzie stosował żadnych promocji rabatów etc. Trwał w tym stanie 2 miesiące, a może krócej i wrócił do standardów obowiązujących na tym rynku, z jedna zasadniczą różnicą. Zaczął tracić udziały rynkowe i wolumen sprzedaży. Mnie do zakupów przekonuje przede wszystkim wiarygodność sprzedającego. Być może jestem w tym osamotniony, ale podany powyżej przykład może być odzwierciedleniem motywacji zakupowych przynajmniej części kupujących. Klienci, czyli każdy z nas, w gruncie rzeczy nie chcą być traktowani jak indyki. Nie przełkną wszystkiego co im wpycha karmiący.
 3. Mam kilka par butów tej firmy. Nie zgadzam się z Twoja opinią na temat jakości etc. W tym przedziale cenowym oceniam je na bardzo rzetelny produkt. Nie zauważam żadnych różnic choćby w porównaniu do Yanko, wręcz na korzyść Meermin. Oczywiście nie porównywałbym tej firmy do CJ, AS czy Cheaney, a tylko do tych producentów mogę się odnieść jako użytkownik. Reasumując. Widziałem kilka dwuletnich Mercedesow, które wyglądały gorzej niż sześcioletnia Skoda i sam nie wiem kogo za to winić. Użytkownika czy producenta? A może po prostu specyfikę eksploatacji.
 4. Chodzi, ale gdyby mówił mógłby wiele o mnie powiedzieć. To już 17 lat razem:)
 5. Kupione w bardzo okazyjnej cenie w salonie motocyklowym HD, za wielka woda. Nie wiem niestety kto jest producentem. Sygnowane logiem wspomnianego producenta. Za cenę regularna nigdy bym ich nie kupił.
 6. Taki motiryzacyjno-trzewikowy „smart casual”
 7. To potwierdza moja teorie, że mamy dziś kryzys autorytetów i wiedzy eksperckiej. Wikipedia, Google i silna potrzeba uznania to zła mikstura, ale tylko wg. mnie. Znam przypadek smakosza wołowiny Kobe, który wcinając stek z wołu, spod Grudziądza, rozpływał się w niuansach smakowych średnio wysmażonego steka. No cóż albo cudze chwalicie...., albo ...., Niestety od niedawna jesteśmy „ekspertami” nie tylko w polityce, motoryzacji i piłce nożnej:):)
 8. Jestem tylko i wyłącznie użytkownikiem, a nie elektromechaniko - parowcem , ale wydaje mi się ze hałas to nieodłączny element tego typu urządzeń. Z mojego doświadczenia wynika, ze tylko połączenie temperatury stopy i pary daje oczekiwane rezultaty. Sama para, np urządzenia Philips, wyparowały z mojego posiadania bardzo szybko, za karę nieskuteczności. Ktoś mi doradził stacje parowa Tefal i póki co wierze w skuteczność, oby nie z powodu poniesionych kosztów:). Podobno istotne są trzy elementy. Temperatura stopy, ciśnienie pary chwilowe nie mniej niż 8 bar (wtedy to stałe jest tez wyższe) i ilość wyrzucanej pary na minutę. Czy są żelazka o podobnych parametrach nie wiem, ale jeżeli tak to być może działają równie skutecznie
 9. Jakaś próba oceny ludzi którzy nie kupują u wspomnianych przez Ciebie dystrybutorów? Jakaś próba bicia odmiennych wyborów i opinii?
 10. Z tym bywa różnie. Kiedyś w tv był taki teleturniej „Skojarzenia”. Jeden z uczestników na hasło „odkurzacz” odpowiedział błyskawicznie „zasysacz”. Jak sie dobrze zastanowić, to gdzieś tam na końcu mógł mieć rację. Tylko czy nie był osamotniony w tym skojarzeniu?
 11. Gdziekolwiek mnie zakwalifikujesz....:). Wg, mnie, ale chyba nie tylko, upominek/prezent wreczamy w stosownym opakowaniu, o ile możliwe jest takowe zastosować. Formę opakowania, w tym drugim przypadku, mogą stanowić elementy ozdobne. W przypadku wina, niezaleznie jakiej formy opakowanie zostanie zastosowane (torebka, skrzynka, plócienny worek), wskazane jest aby opakowanie nie posiadało sygnatur, choć niektórzy twierdzą, że to dopuszczalne, no może poza napisami Tesco, Statoil czy Winnica Lidla, bo to świadczyłoby o tym iż prezent kupiliśmy w drodze na przyjęcie;). Nie ma żadnego znaczenia jaki rodzaj wina wręczamy, w kontekście serwowanych dań przez gospodarza. Tu akurat logika idzie w parze z zasadami. Przecież jezeli podarujemy czarny pasek, to nie oczekujemy, ze obdarowany założy go natychmiast do brązowych spodni Oczywiście to codzienność, dyplomacja kieruje sie czasami innymi zasadami Zeby nie było:) ten wywód to wynik bolesnego okresu edukacji, a nie pochodzenia:). Bolesnego tylko dla mnie, prelegenci mówili o tym z wielką gracją.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.