Jump to content

Piotrwawa

Użytkownik
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Piotrwawa last won the day on October 18 2018

Piotrwawa had the most liked content!

Community Reputation

581

About Piotrwawa

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

740 profile views
 1. Piotrwawa

  Co mam dziś na sobie

  I jaki miała smak...hmm:).
 2. Oczywiście w dalszym ciągu uważam, ze w tej cenie, a szczególnie promocyjnej są bezkonkurencyjni
 3. Pytanie do kupujących koszule w Emanuel Berg. Czy zauważacie pogarszająca się jakość materiałów koszul RTW? Szczególnie w ostatnich kilkunastu miesiącach? Jestem kibicem i klientem tej marki praktycznie od jej początków, taki lokalny odzieżowy patriotyzm, jednak w ostatnim okresie zacząłem się zastanawiać czy aby nie jestem zbyt tolerancyjny. Pomijam ograniczony wybór kołnierzyków (80% asortymentu to dwa rodzaje), w stosunku do nie tak odległej przeszłości i ich „miniaturyzacja”, ale to pewnie trend modowo popytowy. Oczywiście usługa MTM nie ograniczyła zbytnio dostępności materiałów, ale w tej cenie gdzieś koszule dobrej jakości dostać można. Wracajac do pytania. Czy podzielacie moje zdanie czy po prostu się zestarzałem i szukam przysłowiowej dziury...?
 4. Piotrwawa

  Marynarka - dyskusje i porady

  Próbowałeś, szukałeś i już prawie ........ Skori tak bardzo utkwiły Ci w pamięci moje słowa to znaczy, ze odniosły skutek, ale jezeli porównujesz te dwie kwestie to obawiam się ze powierzchowny, na pewno krótkotrwały.
 5. Piotrwawa

  Marynarka - dyskusje i porady

  Noś po prostu. Ktoś lubi pomarańcze, ktoś inny za duże marynarki, a jeszcze inny jak mu śmierdzą stopy.
 6. Piotrwawa

  Co mam dziś casualowego na sobie

  Subtelność z jaka operujesz słowem zaskakuje.
 7. Piotrwawa

  [POLSKA], Lancerto, RTW

  Wg mnie zaprezentowany zestaw nie potwierdza Twojej teorii.
 8. Perforacji nie powstydziłby się żaden producent foteli samochodowych.
 9. Piotrwawa

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Cena/komfort u mnie bardzo wysoko ten wskaźnik, ale kopyto wymagające. Jakość porównywalna z innymi hiszpańskimi producentami
 10. Piotrwawa

  Marka butów: Shoepassion

  Pisałem o sfinalizowanym zamówieniu:). Czyli potwierdzonym i opłaconym. Potwierdzać może ktokolwiek czy cokolwiek. Skutek ten sam. Dysproporcja to rzecz ocenna. Niestety dla sprzedawcy 80% rabatu to rzecz bardzo często spotykana na rynku. Dysproporcje walutowe nie będą miały nic do rzeczy. Akurat ten sprzedawca publikuje tez ceny w PLN
 11. Piotrwawa

  Marka butów: Shoepassion

  Właśnie o tej okoliczności wspomniałem, ale póki co wyroki dotyczą rażących dysproporcji ceny. Różnica 80% za taka może nie być uznana. Zapisy w regulaminach, o których wspominasz, wg. mnie są nieskuteczne, a nawet niedozwolone, ale o tym chyba decyduje UOKiK.
 12. Piotrwawa

  Marka butów: Shoepassion

  Regulamin ma się nijak do sfinalizowanego zamowienia, a jeżeli zostało potwierdzone i opłacone to takim jest. Zwłaszcza w przypadku konsumenta. Wprawdzie jest jeden wyjątek, ale nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek regulaminem.
 13. Piotrwawa

  Marka butów: Shoepassion

  Dla klienta stety, dla sprzedawcy niestety musi. Jeżeli tylko potwierdzi przyjęcie zamowienie, a najczęściej robi to automat.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.