Jump to content

wimon

Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wimon last won the day on July 11

wimon had the most liked content!

Community Reputation

747

About wimon

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja się deklaruję na spotkanie we czwartek 21 listopada. Jeśli chodzi o miejsce to podobają mi się i Dom Whisky i Charlie
 2. @adamW zdradzisz skąd pasek w Orient Starze? Bardzo przyjemnie wygląda.
 3. Długo na niego polowałem :) a hejterzy i tak spytają, czy to ta firma która robi radzieckie aparaty...
 4. Dla mnie najfajniejsze fliegery (no dobra, poza IWC) robi Stowa. Mają w ofercie kilka o średnicy 36mm lub 40mm. https://www.stowa.de/en/Flieger/ Nówki są ponad budżet, ale pewnie używany dałoby się ustrzelić za te 2000, może z lekkim haczykiem. Na pewnym znanym forum zegarkowym widziałem ostatnio fajną za jakieś 2500, tyle że chyba w kolorze szarym.
 5. Przy kupnie zegarka tej klasy najważniejszy jest chyba jednak niedefiniowalny "Czynnik X" a.k.a. przyspieszone bicie serca. Wszystkie są piękne i świetnie wykonane. Olałbym forumowych kolegów i zasugerował się czuciem i wiarą, a nie mędrcą szkiełko i oko. PS Bierz Zenitha!
 6. Właśnie dostałem maila od Meermina, że organizują pierwszy Trunk Show w Warszawie, 10-11 maja. Super sprawa. A i kolega @Majks może skorzysta - o darmowym shippingu do Polski nic nie słyszałem, zawsze było chyba 20 euro.
 7. Ja też chętnie co najmniej jedną.
 8. @Beny23 z całym szacunkiem dla pozostałych, ale chyba właśnie rozbiłeś bank w tym wątku myślę, że nie tylko ja czekam na więcej informacji na temat tego Rolexa.
 9. @papiez_ ja jestem właśnie w toku wymiany na większy rozmiar, ale przy mierzeniu zrobiła na mnie niezłe wrażenie.
 10. Kupowałem go zupełnie bez przekonania, ale od dwóch dni nie może zejść z ręki
 11. Dzisiaj za to wysłali smoking połączony z espadrylami. Przynajmniej czarne. W tym tempie za tydzień zobaczymy frak zestawiony z crocsami.
 12. Szyłem 7 lat temu, więc o aktualnej jakości się nie wypowiem, u mnie była bez zarzutu. Co do wygody moim zdaniem nic nadzwyczajnego - możesz mieć podobny komfort w butach z półki, jeśli dobrze trafisz z kopytem.
 13. Jeśli pieniądze nie grają roli szyłbym u Kielmana - to jednak legenda. Natomiast prawdę mówiąc u każdego z powyższych szewców dostaniesz znakomite buty. W przypadku Januszkiewicza nastaw się na zaakceptowanie jego wyczucia stylu - jeśli Ci odpowiadają jego wyroby wal jak w dym, natomiast pójście do niego z wydrukowanym zdjęciem butów z innej pracowni z prośbą o odtworzenie może skończyć się rozczarowaniem. Kamiński, a szczególnie Kielman, powinni być nieco bardziej elastyczni jeśli chodzi o odtworzenie jakiejś Twojej specyficznej wizji - o ile ją posiadasz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.