Jump to content

wimon

Użytkownik
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

wimon last won the day on August 29 2018

wimon had the most liked content!

Community Reputation

712

About wimon

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wimon

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Ja też chętnie co najmniej jedną.
 2. @Beny23 z całym szacunkiem dla pozostałych, ale chyba właśnie rozbiłeś bank w tym wątku myślę, że nie tylko ja czekam na więcej informacji na temat tego Rolexa.
 3. Wieloletnie marzenie spełnione
 4. @papiez_ ja jestem właśnie w toku wymiany na większy rozmiar, ale przy mierzeniu zrobiła na mnie niezłe wrażenie.
 5. Kupowałem go zupełnie bez przekonania, ale od dwóch dni nie może zejść z ręki
 6. wimon

  Suit Supply

  Dzisiaj za to wysłali smoking połączony z espadrylami. Przynajmniej czarne. W tym tempie za tydzień zobaczymy frak zestawiony z crocsami.
 7. wimon

  poszetka.com

  Na stronie chaos, mówisz?
 8. wimon

  Warszawscy szewcy - którego wybrać

  Szyłem 7 lat temu, więc o aktualnej jakości się nie wypowiem, u mnie była bez zarzutu. Co do wygody moim zdaniem nic nadzwyczajnego - możesz mieć podobny komfort w butach z półki, jeśli dobrze trafisz z kopytem.
 9. wimon

  Warszawscy szewcy - którego wybrać

  Jeśli pieniądze nie grają roli szyłbym u Kielmana - to jednak legenda. Natomiast prawdę mówiąc u każdego z powyższych szewców dostaniesz znakomite buty. W przypadku Januszkiewicza nastaw się na zaakceptowanie jego wyczucia stylu - jeśli Ci odpowiadają jego wyroby wal jak w dym, natomiast pójście do niego z wydrukowanym zdjęciem butów z innej pracowni z prośbą o odtworzenie może skończyć się rozczarowaniem. Kamiński, a szczególnie Kielman, powinni być nieco bardziej elastyczni jeśli chodzi o odtworzenie jakiejś Twojej specyficznej wizji - o ile ją posiadasz
 10. wimon

  Suit Supply

  @FONos nie do końca. Nie chcę zalewać forum prawniczym bełkotem, ale np. tutaj jest to dosyć przystępnie wytłumaczone. https://www.spidersweb.pl/2018/12/zakaz-geoblokowania-ue.html
 11. wimon

  Restauracje

  Aktualnie chyba Yatta Ramen - o czym świadczą nieustanne kolejki do wejścia. A z mniej ortodoksyjnych Vegan Ramen Shop - wiem, że prawdziwy ramen musi być na kościach, sam lubię mięso, ale ten wegański mnie rzucił na kolana.
 12. wimon

  Zastanawiam się nad kupnem

  @Szego taka perspektywa selfie nie sprzyja miarodajnej ocenie, bo marynarka wydaje się na zdjęciu o wiele za krótka, ale to najpewniej rzeczywiście kwestia zdjęcia. Fajna marynarka, dobra cena, ja bym brał.
 13. wimon

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Super wieści @Aron! Na pewno deklaruję się na jedne półbuty, być może dorzucę drugą parę, ale jeszcze dam znać. Edit: Będę zamawiał dwie pary półbutów.
 14. wimon

  Cygara przyjemność smaku i aromatu

  Dzięki! Na pierwszy ogień Oliva O - teraz rozumiem, czemu to cygaro jest tak polecane początkującym. Bardzo gładkie i migdałowe, perfekcyjnie równe spalanie, nie przytłacza mocą. Dla mnie rewelacja.
 15. wimon

  Cygara przyjemność smaku i aromatu

  Pierwszy humidor już po sezonowaniu Zaopatrzenie na najbliższy miesiąc zrobione, zobaczymy czy naprawdę wsiąknę w to hobby.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.