Jump to content

wimon

Użytkownik
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wimon last won the day on July 11

wimon had the most liked content!

Community Reputation

740

About wimon

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Długo na niego polowałem :) a hejterzy i tak spytają, czy to ta firma która robi radzieckie aparaty...
 2. Dla mnie najfajniejsze fliegery (no dobra, poza IWC) robi Stowa. Mają w ofercie kilka o średnicy 36mm lub 40mm. https://www.stowa.de/en/Flieger/ Nówki są ponad budżet, ale pewnie używany dałoby się ustrzelić za te 2000, może z lekkim haczykiem. Na pewnym znanym forum zegarkowym widziałem ostatnio fajną za jakieś 2500, tyle że chyba w kolorze szarym.
 3. Przy kupnie zegarka tej klasy najważniejszy jest chyba jednak niedefiniowalny "Czynnik X" a.k.a. przyspieszone bicie serca. Wszystkie są piękne i świetnie wykonane. Olałbym forumowych kolegów i zasugerował się czuciem i wiarą, a nie mędrcą szkiełko i oko. PS Bierz Zenitha!
 4. Właśnie dostałem maila od Meermina, że organizują pierwszy Trunk Show w Warszawie, 10-11 maja. Super sprawa. A i kolega @Majks może skorzysta - o darmowym shippingu do Polski nic nie słyszałem, zawsze było chyba 20 euro.
 5. Ja też chętnie co najmniej jedną.
 6. @Beny23 z całym szacunkiem dla pozostałych, ale chyba właśnie rozbiłeś bank w tym wątku myślę, że nie tylko ja czekam na więcej informacji na temat tego Rolexa.
 7. @papiez_ ja jestem właśnie w toku wymiany na większy rozmiar, ale przy mierzeniu zrobiła na mnie niezłe wrażenie.
 8. Kupowałem go zupełnie bez przekonania, ale od dwóch dni nie może zejść z ręki
 9. Dzisiaj za to wysłali smoking połączony z espadrylami. Przynajmniej czarne. W tym tempie za tydzień zobaczymy frak zestawiony z crocsami.
 10. Szyłem 7 lat temu, więc o aktualnej jakości się nie wypowiem, u mnie była bez zarzutu. Co do wygody moim zdaniem nic nadzwyczajnego - możesz mieć podobny komfort w butach z półki, jeśli dobrze trafisz z kopytem.
 11. Jeśli pieniądze nie grają roli szyłbym u Kielmana - to jednak legenda. Natomiast prawdę mówiąc u każdego z powyższych szewców dostaniesz znakomite buty. W przypadku Januszkiewicza nastaw się na zaakceptowanie jego wyczucia stylu - jeśli Ci odpowiadają jego wyroby wal jak w dym, natomiast pójście do niego z wydrukowanym zdjęciem butów z innej pracowni z prośbą o odtworzenie może skończyć się rozczarowaniem. Kamiński, a szczególnie Kielman, powinni być nieco bardziej elastyczni jeśli chodzi o odtworzenie jakiejś Twojej specyficznej wizji - o ile ją posiadasz
 12. @FONos nie do końca. Nie chcę zalewać forum prawniczym bełkotem, ale np. tutaj jest to dosyć przystępnie wytłumaczone. https://www.spidersweb.pl/2018/12/zakaz-geoblokowania-ue.html
 13. wimon

  Restauracje

  Aktualnie chyba Yatta Ramen - o czym świadczą nieustanne kolejki do wejścia. A z mniej ortodoksyjnych Vegan Ramen Shop - wiem, że prawdziwy ramen musi być na kościach, sam lubię mięso, ale ten wegański mnie rzucił na kolana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.