Jump to content

FONos

Użytkownik
 • Content Count

  709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

FONos last won the day on April 5 2018

FONos had the most liked content!

Community Reputation

678

1 Follower

About FONos

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 05/02/1974

Kontakt

 • Strona WWW
  profon.pl

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,336 profile views
 1. A czy ktoś szył rękawiczki u Kowalskiego https://www.ko-moda.com/pracownia-rekawiczek-t-kowalski,d17.htm i może podzielić się opinią o jakości, dostępnych skórach itp?
 2. Tutaj jest wątek poświęcony tej marce i kilka wpisów poświęconych jakości
 3. Czas chyba wydzielić wątek co by tu nie bałaganić. Wg mnie to kwestia wychowania sobie klientów przez daną markę. Np oferta MrVintage w Lancerto praktycznie nie ulega przecenom i klient gdy obserwuje markę wie że żeby czekał nie wiadomo ile i tak przecen się nie doczeka. Z kolei np nasz rodzimy ZackRoman poszedł jednak ścieżka promocji i pewnie coraz mniej osób kupuje w cenie regularnej choć tu jest jeszcze inny zabieg ... małe niepowtarzające się kolekcje i czasem jak nie kupisz w cenie regularnej to na promocji już nic nie ma. Też niezły sposób zachęcający do szybkich zakupów: dobry produkt w ograniczonej podaży. Np. Poszetka regularnie na blackfriday nie robi klasycznych przecen tylko właśnie drugi czy trzeci produkt gratis. Pewnie dużo zależy od skali działaności i marży jaka się ma na co dzień.
 4. Czy ktoś wie gdzie jeszcze można kupić te wieszaki internetowo? Szukam ale jakoś bez rezultatu. Można w Stanach cena nawet ok (30USD za 5 szt.) ale przesyłka 100 USD, chyba żeby ktoś był chętny na wspólne duże zakupy.
 5. Jakie są zatem cele Stowarzyszenia?
 6. Ja tam raczej mam standardową sylwetkę i i brzucha wielkiego też jeszcze nie widzę 😂 110 w klatce jest dla mnie ok ale 94 w talii to będę wyglądał jak leginsach na brzuchu (u mnie różnica wynosi tylko jakieś 10 cm). 16 cm może to i standardowa różnica ale chyba w sylwetce super slim Z ciekawości porównałem z ZR gdzie dla sylwetki slim różnica wynosi 10 cm a dla regular 6 cm.
 7. Na forum jak wynika z moich obserwacji są dwa obozy. Jeden, który nie akceptuje rozwarcia i często to ostro krytykuje i drugi który ma to gdzieś i nosi z przyjemnością. Ja np. lubię gdy mi się obłożyny się schodzą i u siebie raczej nie akceptuję rozwarcia (po prostu mi się nie podoba i już) ale nie uważam tego jako za doktrynę, że musi się schodzić. Jeżeli komuś nie przeszkadza, jest wygodnie niech nosi ja nie krytykuję. Zatem kwestia schodzenia się obłożyn to jedno. Choć tutaj naprawdę sporo się rozchodzi i raczej to nie jest jednak kopyto na Ciebie. Najważniejsze jednak czy są wygodne i nie cisną. Pamiętaj, że większa tęgość to nie tylko więcej miejsca w podbiciu ale także na szerokość w palcach czy na wysokość w palach. Więc jak masz stopę wąską to może być za luźno w palcach co może skutkować brzydkim łamaniem się skóry w miejscu zgięcia. Ostatnio zrobiłem eksperyment zamawiając 11 par (jak znajdę czas to go opiszę) podobnego modelu w różnych rozmiarach i tęgościach i powiem Wam, że wiem jeszcze mniej niż przedtem 😂 Oczywiście mniej więcej wiem teraz w jaki rozmiar i tęgość celować, ale na koniec i tak wszystko zależy do konkretnego egzemplarza. Albo "siądzie" albo nie
 8. Ja mam dwa i mi dla odmiany nie skurczyły się zauważalnie. Szary (o luźniejszym splocie wręcz mam wrażenie się rozciągnął) ,granatowy może minimalnie się skurczył ale niezauważalnie. Mój nie ma ani jednego zaciągnięcia, może to kwestia użytkowania, choć ja po prostu go noszę bez oszczędzania. Edit 1. A dlaczego w zasadzie "Sizing guide" (co ja się naszukałem tej tabeli) a nie po prostu tabela rozmiarowa? Edit 2. @Meander wszystko fajnie ale na kogo są te popovery? 110 w klatce i 94 w talii? Ja niestety odpadam 😂
 9. 1. bratdominik 4 sztuki2. chylonczyk - 2 pary (41-46)3. michau - 1 para (41-46)4. Nowoanglik - 3 pary (41-46)5. Kanapa - 1 para (41-46) 6. Aras - 1 sztuka rozmiaru XL (41-46) oraz 3 sztuki rozmiaru M (do 41) 7. Kosiareks - a ja poproszę 2 pary (41-46) 8. Xune - 1 para rozmiar do 41, 1 para rozmiar 41-46 9. kormox - 2 pary (41/46) 10. Jaann6 2 pary (41/46) 11. FONos 2 pary (41/46)
 10. Oczywiście Pan Przemysław Marciński @przemyslawm . Projekt i pomysł jednak mój i tą żywicę też sam wyszukałem w Stanach Więcej zdjęć tutaj http://www.pmarcinski.pl/4131-2/
 11. Taki tam nabytek długo planowany i zrealizowany dla miłośnika win Żywica z zalaną winoroślą kalifornijską, kształt nawiązujący do butelki a wewnątrz atrament z domieszką wina
 12. Pytanie o torebkę a koledzy się już o stosowności wręczania wina rozpisują 😠 albo o tym czy gospodarz musi je otworzyć ... Nie wiem czy regulują to jakiekolwiek zasady, ale ja bym wręczał bez przyjmując, że po pierwsze nie należy wstydzić się prezentu który się wręcza więc go nie ukrywamy, po drugie podobnie jak kwiaty wręczamy bez papierka tak i wino. Oczywiście jeżeli to będzie bardzo elegancki trunek w oryginalnym opakowaniu np. pudełku to wówczas wraz z nim.
 13. Bezpośrednio w Polkapie a najlepiej w sklepie outletowym działającym przy zakładzie w Skoczowie (można zamówić także telefonicznie z wysyłką). Ostatnio Polkap bywa też na różnych wydarzeniach w Polsce więc warto śledzić gdzie będą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.