Skocz do zawartości

Producenci butów: Vass


Whitesnake

Rekomendowane odpowiedzi


koleżanka została i  dzisiaj pełni urząd konserwatora zabytków w Dreźnie ( Landesamt für Archäologie Sachsen ). Podlega jej m.in. Glashuette, o którym tak ciekawie i z pasją mi ostatnio opowiadała. No i tyle. Jeżeli miałbym na jakiś kolejny (pewnie ostatni) model odkładać, to myślałbym po tej linii. No, ale że mam wystarczającą ilość fajnych zegarków, to takie czysto teoretyczne rozważania .

W samym Dreźnie też jest na co oszczędzać

https://www.lang-und-heyne.de/uhren/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, R50 napisał:

Na SF mi odpisali, że indywidualne zamówienie MTO u Vassa to teraz ok. 530 EUR (monki z museum calf z prawidłami).

Wycena Valway (museum + zamsz) z 5% zniżką + prawidła + wysyłka do UE zamknęła się w 7 stówach - dla mnie to trochę za dużo. Praktycznie to samo dostaje wchodząc z ulicy do Ascot. Tym bardziej interesuje mnie opcja GMTO i ew. poziom zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

@Stormont ja wysyłałem buty do naprawy. Z mojego doświadczenia trzeba być cierpliwym i dzwonić do skutku. Jak się połączysz to powinno być już z górki. Na maile ostatnio nie odpowiadają, udało mi się dostać odpowiedź na jedno pytanie zadane za pośrednictwem Instagrama.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blekit napisał:

@Stormont ja wysyłałem buty do naprawy. Z mojego doświadczenia trzeba być cierpliwym i dzwonić do skutku. Jak się połączysz to powinno być już z górki. Na maile ostatnio nie odpowiadają, udało mi się dostać odpowiedź na jedno pytanie zadane za pośrednictwem Instagrama.

Dziękuję, będę dzwonił!  Żebym nie został z tymi za małymi : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niestety, chociaż 26 albo 27 maja udało mi się dodzwonić i obiecano mi, że podeślą formularz do wymiany oraz poprosili o kilka dni cierpliwości, to od tego czasu ani nic nie dostałem, ani nikt nie odebrał kolejnych telefonów. Żałuję tego zakupu. Buty nawet ładne, ale po co  mi za małe buty, których nie mogę wymienić ani zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Żorż Ponimirski napisał:

@Stormont - może nie do końca optymalna opcja, ale możesz wystawić na bazarku jeśli nie były noszone (jeśli były to nie wystawiaj tylko podaj rozmiar - zainteresowani sami się zgłoszą ;) )

Nie były. Poczekam jeszcze trochę i może tak się skończy.

 

3 minuty temu, Midlife-Crisis napisał:

Byłem parę dni temu w sklepiku w Monachium, który prowadzi buty Vassa i mówili, że nawet oni nie mogą się skontaktować. Prawdopodobnie poodsyłał pracowników do domu i robią jeszcze coś tam, ale minimalnie. Branża oczekuje najgorszego. Takie klimaty. 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
4 godziny temu, 50groszy napisał:

Czy mógłbym ktoś podać jaka jest długość wkładki w P2  41,5 r i 42 r  .Najlepiej w tym modelu https://vass-shoes.com/shop/budapest-p2-3/

P2 dla loafersów Vassa rozm. 42- 27,9-28 cm. W trzewikach na tym samym kopycie jest subiektywnie obszerniej, ale nie sprawdzę w tej chwili, bo mam zmagazynowane na strychu.

Załóż, że dla podanego przez Ciebie modelu na pewno nie będzie mniej niż w moich  loafersach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 20:18, Midlife-Crisis napisał:

Byłem parę dni temu w sklepiku w Monachium, który prowadzi buty Vassa i mówili, że nawet oni nie mogą się skontaktować. Prawdopodobnie poodsyłał pracowników do domu i robią jeszcze coś tam, ale minimalnie. Branża oczekuje najgorszego. Takie klimaty. 

Ostatecznie wymienili. Kiedy udało mi się z nimi wreszcie skontaktować, byli zaskoczeni, że nie dostałem maila z drukiem do fedex.

Na maile nie odpowiadają z zasady, dodzwonić się jest naprawdę ciężko (na kilkadziesiąt prób udało mi się dwa razy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada Norwegery w rozmiarze 6.5 lub 7 i mógłby zmierzyć długość wkładki? We wszystkich innych półbutach mam 6.5 (np. Yanko 915, Berwick) ale tu się zastanawiam czy nie powinienem pójść o rozmiar do góry... Na ile miękka jest ta skora (cognac calf)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2020 o 10:50, Stormont napisał:

Ostatecznie wymienili. Kiedy udało mi się z nimi wreszcie skontaktować, byli zaskoczeni, że nie dostałem maila z drukiem do fedex.

Na maile nie odpowiadają z zasady, dodzwonić się jest naprawdę ciężko (na kilkadziesiąt prób udało mi się dwa razy).

Dobrze wiedzieć. z czym trzeba się liczyć zamawiając ładne buty. 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@50groszy, zamówiłem w środę buty, o które pytasz w rozmiarze 41,5 i czekam na wysyłkę. Jeśli ustalisz z nimi, aby podłączyli Twoje zamówienie do mojego, możemy podzielić się kosztami. Na mejle nie odpowiadają, więc musiałbyś zadzwonić. Zapłać kartą walutową, ponieważ euro przy płatności kartą złotówkową wyceniają na 4,7 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.