Skocz do zawartości

Producenci butów: Vass


Whitesnake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Jeszcze proponuję, żeby to organizator określał kwotę przelewu w PLN od poszczególnych zamawiających do osoby płacącej, a nie oni sami decydowali ile przelewają. Jeden z uczestników poprzedniego zamówienia nie uregulował należności, która wniknęła z przeliczenia PLN na EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Aron napisał:

Jeszcze proponuję, żeby to organizator określał kwotę przelewu w PLN od poszczególnych zamawiających do osoby płacącej, a nie oni sami decydowali ile przelewają. Jeden z uczestników poprzedniego zamówienia nie uregulował należności, która wniknęła z przeliczenia PLN na EUR.

Albo płacimy w Euro i po problemie. Chyba każdy ma teraz aliory/kantory/cinkciarze ?

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile realistycznie trwa cały proces GMTO jeśli znajdą się chętni? Nie ukrywam, że jestem bardzo zainteresowany, ale też chciałbym dostać buty do mniej wiecej Świąt Bożego Narodzenia i jeśli Vass nie wystartuje w terminie wymaganym do przeprowadzenia GMTO to będę wiedział, że muszę szukać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Koledzy,

dostałem odpowiedź z działu sprzedaży Vassa o takiej treści:

Dear Kamil,

 

We don’t really do such group orders lately as we had many problems with them.

Of course, it’s still possible but I can only give you the price if I know the exact specification.

There is no limit on the number of participants but it will of course affect the price.

Please note that prices get higher in the last few years and I definitely can’t give you the same prices as before.

 

Czyli w skrócie, GMTO jest możliwe, ale liczba uczestników n obniży cenę butów x do ceny x-n*z, gdzie n = niewiadoma, x = cena standardowa i z = niewiadomy współczynnik zniżki grupowej zależny od n ;) Pocieszające jest to, że nasze równanie dąży do zera przy n dążącym do nieskończoności (😂), ale jest też dużo niewiadomych. Jedyne co możemy zrobić to zebrać chętnych (myślę, że około 8 osób powinno wystarczyć), złożyć próbne zamówienie i poczekać na wycenę. Mam formularz od Vassa, z którego korzystałem przy wycenie swojego modelu, wiec ustalę z chętnymi szczegóły na priv. Mogę tez pokierować komunikacją i sprawami finansowymi jeśli nie zgłoszą się inni chętni, ale ewentualne przesyłki musimy rozdzielić na poziomie Węgier, bo ja nie mieszkam w PL.

W najgorszym razie jeśli cena nie będzie dla nas ok to się wycofamy i chyba ostatecznie pogrzebiemy opcje GMTO :(

@blondaas @kanapa @Servetch @baw et al. co o tym myślicie ?

Przydałyby się jeszcze ze 3 osoby ( @Tanatos70 taka zacna kolekcja bez modelu Valway ...? ;) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Żorż Ponimirski napisał:

( @Tanatos70 taka zacna kolekcja bez modelu Valway ...? ;) )

U mnie już uzbierał się komplet (ok. 50 par przez 5 lat) i nic się więcej nie zmieści. Musiałbym coś wyrzucić, albo sprzedać :). Poza tym zbieram na jakiś fajny zegarek na 50-kę i muszę zacisnąć pasa.

Będę jednak gorąco kibicował

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tanatos70 napisał:

Poza tym zbieram na jakiś fajny zegarek na 50-kę

No, to zrozumiałe, bo Twoje dotychczasowe zegarki to jakaś taniocha...🙃😉

Chętnie przeczytałbym skróconą listę dylematów / kandydatów w odpowiednim wątku (i czy jest na niej pewien Portugalczyk...)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przeczytałbym skróconą listę dylematów / kandydatów w odpowiednim wątku (i czy jest na niej pewien Portugalczyk...) 

 

Skoro @Tanatos napisał, że chodzi o FAJNY zegarek w kontekście posiadanych Pamów, Rolka, Omegi i czego tam jeszcze, to Portugalczyk pewnie nie będzie wystarczajaco fajny. Też jestem ciekaw, co spełnia kryteria fajności. 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2019 o 19:57, lubo69 napisał:

 czy jest na niej pewien Portugalczyk...)

 

15 godzin temu, pablocito napisał:

 to Portugalczyk pewnie nie będzie wystarczajaco fajnyemoji6.png.

Z Portugalczyków to znam tylko niejakiego Osculati. On jednak był "niefajny", bo "nie zaplatił" ;-).

Gdybym jednakowoż rozważał coś dla siebie, hmmm.... 50-ka. Poważna sprawa. W jakiś sposób ten potencjalny kandydat powinien wiązać się z moją drogą zawodową. No o.k. Mam dobrą historię:

jakoś tak pod koniec września mieliśmy spotkanie naszego archeologicznego rocznika. Po wielu latach zobaczyłem się z koleżanką, z którą pod koniec studiów, a była to połowa lat 90-ych, spędziłem sporo czasu na praktykach w Niemczech. Prowadziliśmy badania archeologiczne na starym mieście w Plauen i Chemnitz w Saksonii.  W czasie, gdy odkrywaliśmy średniowieczne nawarstwienia na rynku w Plauen, rzut beretem od nas debiutował model Lange 1, o czym nie miałem wtedy oczywiście zielonego pojęcia. Ja wróciłem po roku do kraju, koleżanka została i  dzisiaj pełni urząd konserwatora zabytków w Dreźnie ( Landesamt für Archäologie Sachsen ). Podlega jej m.in. Glashuette, o którym tak ciekawie i z pasją mi ostatnio opowiadała. No i tyle. Jeżeli miałbym na jakiś kolejny (pewnie ostatni) model odkładać, to myślałbym po tej linii. No, ale że mam wystarczającą ilość fajnych zegarków, to takie czysto teoretyczne rozważania :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.