Skocz do zawartości

Producenci butów: Vass


Whitesnake

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie wysyłki to nie wiem czy faktycznie może coś w tym jest ale moja sytuacja wygląda tak. 19 lipca(niedziela) zamówiłem pierwsza parę .Buty przyszły  24 lipca czyli w porządku. Drugie zamówienie  02 sierpnia(niedziela) i jutro powinny być bo wczoraj dostałem list przewozowy. Może trzeba zamawiać w weekend> po nim może sprawdzają dokładnie co i jak. AHA WSZYSTKIE LISTY PRZEWOZOWE SĄ W SPAMIE PRZYNAJMNIEJ U MNIE. 

 

Jeśli chodzi o maila i jakikolwiek kontakt to nigdzie nie odpisują nawet na instagramie gdzie widzę, że publikują nowe posty.Z tym to jest masakra.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, baw napisał:
Zamówiłeś 2 sierpnia i wczoraj dostałeś list? Fajnie, ciekawie czy moje buty w ogóle mają na stanie, skoro zamówiłem 27 lipca i czekam. 
 
Może ich ilość zamówień przerosła j sprzedali pary, których nie było. 

Dokładnie jutro buty będę miał a jak pisałem w niedzielę je zamówiłem sprawdź spam bo może tam masz

 

edit : Już są w warszawie xd 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, baw napisał:

Te zamówiłem - https://vass-shoes.com/shop/budapest-p2-3/

Teraz to ich już nawet nie ma. Coś czuję, że sprzedali więcej niż mieli na magazynie.

a to ja własnie te zamawiałem jako pierwsze .Z tego co pamiętam to np 41,5 był niby dostępny a jak zobaczyłeś w koszyku to już nie. Może wpadłeś w lukę systemu. Myślę że nawet jakby nie było to zrobią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, baw napisał:

Nie zamawiałem przez stronę, ponieważ na mailu negocjowałem cenę oraz formę płatności, tak że raczej powinni wiedzieć co mają na stanie. Poza tym przez kilka kolejnych dni moje 43,5 cały czas wisiało w dostępnych rozmiarach.

A to takie kwiatki. Swoją drogą zdradzisz co wynegocjowałeś? Nawet nie wiedziałem, że coś można ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele się nie udało ponegocjować, jako że na ten model było już 50% zniżki. Zeszli w części z kosztów wysyłki. Co do formy płatności też byli nieugięci (nie wiem w jaki sposób problem może stanowić podanie nr rachunku bankowego żebym zrobił przelew walutowy). Ostatecznie puściłem Revolutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już druga para u mnie. Model Norweger jak dla mnie najładniejszy but jaki widziałem. Potwierdzam spostrzeżenia do rozmiaru ,wydaje się delikatnie ciaśniejszy niż P2 i faktycznie ci którzy mają dobrze dopasowany chyba będą musieli celować pół rozmiaru wyżej. Ja że wolę luźniej to mam oba modele w 42

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

IMG_20200806_112538.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przedwczoraj wieczorem rozmiar 43,5. Dziś przyszedł rozmiar...chyba jednak 43:/ Buty są trochę krótsze jak i węższe niż 43,5 z kopyta 109. Bardziej zbliżone do 915....i takie ładne

IMG_20200806_114705.thumb.jpg.da56e9e567cc1fda853b8888b1fb8456.jpgIMG_20200806_114726.thumb.jpg.48e056fc514091371d3b8af8d275fabc.jpgIMG_20200806_114823.jpg.6d41ef1c7a24db3698f57bb67f33c3aa.jpg

 

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam w oxfordach 7,5 w patine tj na h (luźnawe w podbiciu), 7,5 monkach tj na g (chyba najbardziej dopasowane buty rtw) i  derby yanko 42 961g (musiałem redukować rozmiar wkładką i zapiętką), to 41,5 w Vaas byłoby ok? Myślę nad https://vass-shoes.com/shop/london-5-eyelet-p2-5/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakub, nie znam kopyt patine, ale jeśli yanko 961 jest dobre na szerokość, to vass 41,5 na kopycie P2 powinno być ok. Ale to tylko moje przemyślenia. Mam yanko 960 i 962 w rozmiarze 41,5 i vassy na P2 w tym samym rozmiarze. Yanko 961 rozmiar 41,5 były zdecydowanie za wąskie. Dla mnie 961 jest wąskim (średnim) kopytem pomimo oznaczenia G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Vass pojawiło się sporo ciekawych kolorystycznie sampli:

https://vass-shoes.com/unique-sample-pairs/

Czy ma ktoś przy okazji doświadczenia z kopytem K? Do czego rozmiarowo je przyrównać? Będąc między rozmiarami 9 i 9.5UK u większości producentów brać raczej 43.5?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.