Jump to content

baw

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

131

About baw

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

498 profile views
 1. baw

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Ja również bardzo dziękuje za zorganizowanie zamówienia.
 2. baw

  Garnitur i dodatki na ślub

  Mnie się osobiście ten zestaw też nie podoba, ale nie ukrywam, że najgorszą robotę tu robi marynarka, która jest zastępcza. Chociaż wzór tej marynarki też mi jakoś wadzi.
 3. baw

  Garnitur i dodatki na ślub

  Nie ma chyba nigdzie skategoryzowanego co jest w takim przypadku nietuzinkowe, a co nie, dlatego pozwól, że zostanę przy swoim zdaniu.
 4. baw

  Garnitur i dodatki na ślub

  Osobiście przy takich okazjach muchę postrzegam jako usilną próbę podkreślenia swojej nietuzinkowości. Nie wiem czy o to chodzi przy tej okoliczności.
 5. baw

  Garnitur i dodatki na ślub

  Ja miałem i odnoszę wrażenie, że kamizelki wracają do łask.
 6. baw

  Garnitur i dodatki na ślub

  Do własnego ślubu szedłem ubrany jak w Twoim opisie, dodałem tylko kamizelkę i lotniki zamieniłem na wiedenki jednak bez nakładanych nosków. Na poprawinach podszedł do mnie kumpel, mniej wtajemniczony w kwestie ubioru i zapytał gdzie szyłem garnitur, bo za rok na własnym ślubie chce wyglądać tak samo. Elegancko, ale nie ostentacyjnie. Choćbyś stanął na rzęsach na ślubie i tak będzie błyszczała Twoja wybranka. Jak chcesz iść z przytupem, to do ślubu ubierz żakiet, a po 18 załóż smoking.
 7. baw

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Zamówiona jedna.
 8. baw

  Garnitur i dodatki na ślub

  Też na to zwróciłem uwagę. Niestety widok jest traumatyczny. Nie wiem czemu sobie to zrobił. I ta wiecheć przyczepiona. Wrrr.
 9. Przeczekam sobie do jakiejś promki i wypróbuję te lotniki z medalionem.
 10. baw

  Wymiana podeszwy GYW

  Starej podeszwy (na tym odcinku) nie ma, została wycięta, korek uzupełniony, a następnie nowa podeszwa została przyszyte do pasa.
 11. baw

  Wymiana podeszwy GYW

  Ani jedno ani drugie. Wymienił część podeszwy, pomiędzy obcasem, a nową częścią widać kilkucentymetrowy fragment pierwotnej (ten ciemniejszy).
 12. baw

  Wymiana podeszwy GYW

  Fabryczna podeszwa skórzana w Loakach znowu była do wymiany. Buty jeszcze na gwarancji, ale musiałbym znowu na kilka tygodni je oddać do sklepu, żeby wytrzymały pewnie ze 3-4 miesiące użytkowania w okresie wiosenno-letnim. Buty odaałem do TJ'a. Z żabkami trochę przegiął, ale za to krupon podeszwowy podobno bardzo dobry i mają mi posłużyć. Cena usługi 320 zł (robił też obcasy). Czas realizacji 5 dni.
 13. Nie wiem skąd u @TYTUS tak negatywne odczucie co do butów. Moim zdaniem są bardzo ładne. Owszem, są dość wąskie w stosunku do długości, ale to wynika najpewniej z anatomii Twojej stopy. Mogę być trochę nieobiektywny, bo sprawiłem sobie swego czasu podobne
 14. @saphir.pl trochę czasu już minęło od wprowadzenia kopyt TJ. Jakaś kontynuacja? Pytam w kontekście kopyt w tęgości G. W szczególności monki skradły moje serce, ale w F nijak się nie wcisnę.
 15. Lotniki w G np. z jakimś medalionem biorę w ciemno!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.