Jump to content

baw

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

130

About baw

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

469 profile views
 1. baw

  Wymiana podeszwy GYW

  Starej podeszwy (na tym odcinku) nie ma, została wycięta, korek uzupełniony, a następnie nowa podeszwa została przyszyte do pasa.
 2. baw

  Wymiana podeszwy GYW

  Ani jedno ani drugie. Wymienił część podeszwy, pomiędzy obcasem, a nową częścią widać kilkucentymetrowy fragment pierwotnej (ten ciemniejszy).
 3. baw

  Wymiana podeszwy GYW

  Fabryczna podeszwa skórzana w Loakach znowu była do wymiany. Buty jeszcze na gwarancji, ale musiałbym znowu na kilka tygodni je oddać do sklepu, żeby wytrzymały pewnie ze 3-4 miesiące użytkowania w okresie wiosenno-letnim. Buty odaałem do TJ'a. Z żabkami trochę przegiął, ale za to krupon podeszwowy podobno bardzo dobry i mają mi posłużyć. Cena usługi 320 zł (robił też obcasy). Czas realizacji 5 dni.
 4. Nie wiem skąd u @TYTUS tak negatywne odczucie co do butów. Moim zdaniem są bardzo ładne. Owszem, są dość wąskie w stosunku do długości, ale to wynika najpewniej z anatomii Twojej stopy. Mogę być trochę nieobiektywny, bo sprawiłem sobie swego czasu podobne
 5. @saphir.pl trochę czasu już minęło od wprowadzenia kopyt TJ. Jakaś kontynuacja? Pytam w kontekście kopyt w tęgości G. W szczególności monki skradły moje serce, ale w F nijak się nie wcisnę.
 6. Lotniki w G np. z jakimś medalionem biorę w ciemno!
 7. baw

  Garnitur i dodatki na ślub

  Co do koszuli jak oczywiście jak przedmówca
 8. baw

  Garnitur i dodatki na ślub

  Osobiście ciemnobordowy krawat nie koresponduje mi z uroczystością i Twoją rolą.
 9. Dostałem maila 3 minuty temu, od razu wchodzę na stronę cały podekscytowany i TJ na F, TJ na F, TJ na F. Na G są chyba tylko czarne wiedenki. No to kupiłem
 10. baw

  Marka Loake

  @Mateo86 ładne. Jak cenowo się plasują?
 11. baw

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Dostają konkretne zamówienie i pewną kasę, szczególnie, że w grę wchodzi więcej niż jedna para. Także nie robią w ciemno żeby buty stały na półce. Wg mnie same profity.
 12. baw

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Jest pewne rozwiązanie na niesymetryczne stopy 😜
 13. baw

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Z jednej strony wolność Tomku... 😉 Z drugiej, posłużę się przykładem. Ja jestem facetem słusznych rozmiarów, ale jak się uprę, to wejdę w koszulkę M, ale niekoniecznie powinienem to robić, przez wzgląd na siebie oraz innych😃 To raczej nie Twoje kopyto, o ile wiadomo, że pięknie schodząca się przyszwa to pewien ideał, o tyle wg mnie u Ciebie ga V-ka przekroczyła dopuszczalne normy estetyczne.
 14. baw

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Sorry, ale to wygląda dramatycznie.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.