Jump to content

baw

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

baw last won the day on October 18 2019

baw had the most liked content!

Community Reputation

214

About baw

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. Jedna rzecz była dla mnie w sumie zaskakująca. Przy każdej wizycie (nie było ich znowu jakoś przesadnie wiele, ale jednak parę już było) u Kielmana są tłumy. Mogą sobie pozwolić na taką, a nie inną wystawę.
 2. Wstępnie byłbym chętny. Wszystko zależy na ile atrakcyjną ofertę by zaproponowali dla zamówienia grupowego.
 3. Niezależnie od tego, chyba pewne niejasności w poprzednim zamówieniu grupowym skuteczne zniechęciły organizatora do podjęcia dalszego tematu. Natomiast Ascot jakoś tak słabo ostatnio z cenami.
 4. Temat ucichł, znaczy umarł?
 5. Żeby odpowiedzieć na to pytanie z inżynierską precyzją, musiałbym to dokładnie pomierzyć, a chyba nawet nie miałbym jak. Natomiast z punktu widzenia stopy, komfortu, itp., to w mojej ocenie są takie same.
 6. Podobno moja stopa i kopyto „nie są łatwe”. Najważniejsze zachcianki to przede wszystkim to taliowanie oraz wzmacniany JR na podeszwie. Te dwie rzeczy determinowały przypisanie konkretnego szewca do realizacji zamówienia już na etapie jego składania (widać to po oznaczeniu, w wiedenkach na spodzie buta jest wybita „6”, a w monkach „2”). Każdemu polecam wizytę u Kielmana przy sposobności. To miejsce jest magiczne. Nie chodzi o to, że jest to zakład luksusowy, że buty są drogie. Człowiek jest tak samo fantastycznie przyjęty niezależnie od tego czy chce zamówić krokodyla, kupić krem do butów czy po prostu je pooglądać.
 7. Nowa para od Kielmana. Trochę się zastanawiałem nad wyborem, chodziły mi po głowie lotniki bezszwowe, jednak ostatecznie postawiłem na monki. Gdy otrzymałem do wyboru skory, wybór automatycznie padł na krupon Freudenberga. Kolejne krupony w tym samym kolorze, zamówione później, wyraźne odstawały walorami wizualnymi od tego konkretnego. W tych butach trochę nawymyślałem, jednak jak to u Kielmana, oczywiście wszystkie moje zachcianki zostały przyjęte z uśmiechem i ze zrozumieniem. Dla porównania wrzucam również moje czarne wiedenki, zrobione na tym samym kopycie, w celu porównania dwóch butów z tych samych kopyt, z taliowaniem oraz bez.
 8. Szczerze mówiąc, jest dość dramatycznie.
 9. baw

  Marka Loake

  To są Churchile.
 10. baw

  Marka Loake

  Trochę się pobawiłem z kremami. Gdyby nie ta fatalna jakość kruponów podeszwowych byłoby optymalnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.