Jump to content

baw

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

baw last won the day on October 18 2019

baw had the most liked content!

Community Reputation

214

About baw

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

666 profile views
 1. Cieszę się Twoim szczęściem 😁
 2. Za wiele się nie udało ponegocjować, jako że na ten model było już 50% zniżki. Zeszli w części z kosztów wysyłki. Co do formy płatności też byli nieugięci (nie wiem w jaki sposób problem może stanowić podanie nr rachunku bankowego żebym zrobił przelew walutowy). Ostatecznie puściłem Revolutem.
 3. Nie zamawiałem przez stronę, ponieważ na mailu negocjowałem cenę oraz formę płatności, tak że raczej powinni wiedzieć co mają na stanie. Poza tym przez kilka kolejnych dni moje 43,5 cały czas wisiało w dostępnych rozmiarach.
 4. Te zamówiłem - https://vass-shoes.com/shop/budapest-p2-3/ Teraz to ich już nawet nie ma. Coś czuję, że sprzedali więcej niż mieli na magazynie.
 5. Sprawdzałem, nie ma nic w żadnym spamie.
 6. Zamówiłeś 2 sierpnia i wczoraj dostałeś list? Fajnie, ciekawie czy moje buty w ogóle mają na stanie, skoro zamówiłem 27 lipca i czekam. Może ich ilość zamówień przerosła j sprzedali pary, których nie było.
 7. Robi się ciekawie. W poniedziałek wysłałem maila z prośba informację o przewidywanym terminie wysyłki - brak odzewu. Dziś chciałem się przypomnieć - twój mail nie może zostać dostarczony.
 8. Odnośnie informacji o odesłaniu ludzi do domu i przygotowaniu na najgorsze. W poniedziałek rano opłaciłem zamówienie, wciąż czekam na wysyłkę. W środę podpytałem czy buty już są wysłane, dostałem informację, że najmocniej mnie przepraszają, ale mają tyle wysyłek, że maja opóźnienie w realizacji.
 9. O takich samych rozmawiam z nimi na mailach. Zaskakująco bardzo szybko odpisali trzy razy, podałem dane i cisza.
 10. Wywalczyłeś jakiś rabat bezpośrednio u Vassa? W Ascot faktycznie bardzo chętnie negocjowali, z Vassem nie próbowałem, zniechęcony opiniami w tym wątku co do utrudnionego kontaktu z nimi.
 11. Jedna rzecz była dla mnie w sumie zaskakująca. Przy każdej wizycie (nie było ich znowu jakoś przesadnie wiele, ale jednak parę już było) u Kielmana są tłumy. Mogą sobie pozwolić na taką, a nie inną wystawę.
 12. Wstępnie byłbym chętny. Wszystko zależy na ile atrakcyjną ofertę by zaproponowali dla zamówienia grupowego.
 13. Niezależnie od tego, chyba pewne niejasności w poprzednim zamówieniu grupowym skuteczne zniechęciły organizatora do podjęcia dalszego tematu. Natomiast Ascot jakoś tak słabo ostatnio z cenami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.