Skocz do zawartości

Producenci butów: Vass


Whitesnake

Rekomendowane odpowiedzi

Żorż nie masz wrażenia, że są trochę zbyt obszerne w podbiciu. Jeżeli w nowych nie tworzy się minimalna V-ka, to po kilkunastu włożeniach będą za luźne. Skóra sama w sobie i na łączeniach się trochę rozejdzie. W lewym bucie pod kostką wewnętrzną już są luzy, po niedługim czasie jeszcze się powiększą. Nie przeszkadza Ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarły. Nie wątpiłem w pomyślne zakończenie, choć niewątpliwie irytowało mnie milczenie Vassa, podczas gdy inne zamówienia były realizowane na bieżąco. Koniec końców mam nowe buty. 
 

To moja druga para, obie kupione w bardzo zbliżonych cenach. W tych pieniądzach moich zdaniem to rewelacyjny stosunek jakości do ceny. 

B545A7F3-DF34-419C-ACB5-18BC5EFB3A14.jpeg

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk o wyprzedaży u Vassa!

Dzięki Wam kupiłem 5 par Vassów i zapłaciłem średnio tylko $400 za parę.

Podzielę się zdjęciami jak tylko dotrą do NYC.

A Vass bedzie tylko podnosił ceny tak jak mój przyjaciel Karl z Ascot Shoes który reprezentuje Vassa w UK.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja postanowiłem kupić pierwszą parę od Węgrów rozmiaru 41,5. Buty robią naprawdę dobre wrażenie. Mają trochę małą powierzchnię usztywnienia w nosku i lekko cisną, ale sugerując się tym, że rozbite kopyto 961 Yanko rozmiaru 41,5 na mnie pasowało, mam nadzieję że tutaj również da radę. W innym wypadku będą musiały pójść dalej w świat 😕.

IMG_20200813_121508_1.jpg

IMG_20200813_121650.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, musa19 napisał:

@Żorż Ponimirski, bardzo ładne te Alty... prawie tak ładne jak AS Moore😉 - choć mnie wydają się strasznie długie (może wina zdjęć?).

Widzę podobieństwo w przedniej części, choć w kategorii Adelaide Oxfords Moore są u mnie nr 1 oprócz marek ultra-luksusowych jak GG. Długość jest chyba jakimś artefaktem zdjęcia, bo jak już pisałem po podeszwie one są o milimetry krótsze od AS109 w rozmiarze 9UK, więc jak dla mnie to dość krótkie kopyto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blekit napisał:

Z ciekawostek dowiedziałem się, że Vass czasem używa cholewek o pół rozmiaru mniejszych. Dlatego rozmiar podany wewnątrz buta może się rozjeżdżać z rozmiarem na podeszwie - i to ten drugi jest prawdziwy.

Nie mogę znaleźć teraz tego info, ale już gdzieś o tym czytałem (może SF), że cholewkę 43 da się naciągnąć na kopyto 43 i 43.5. 

Mnie zaciekawiło to, że podeszwę mam oznaczoną 43- (czyli 43.5), ale prawidła są 43 czy też tak macie przy połówkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów ze skrzynką, wysyłam maile na sales@vass-shoes.com i przechodzą. Trzeba poczekać czasem do paru dni, ale póki co w końcu odpisują. Czasem piszę do nich wiadomości na Instagramie, tam kontakt jest relatywnie szybszy i bardziej bezpośredni.

Buty są w tym momencie schowane, jak założę je następnym razem to postaram się wrzucić zdjęcie z profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś czy zamówienie wygenerowane przez vass mailowo nie na stronie ma jakiś termin ważności co do płatności? .Mam link do płacenia ale nie chciałbym zamrażać gotówki do 20.09 gdyż tak się zdeklarowali zrealizować zamówienie. Mowa o rozmiarze którego nie ma aktualnie na stanie. Jak przewidujecie ceny zostaną takie same jak uzupełnią rozmiarówki czy raczej nie ma co liczyć? Mam jeszcze kupon rabatowy i się zastanawiam czy nie zaryzykować i poczekać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2020 o 19:34, Castorp napisał:

Panowie czy kopyto BP faktycznie jest krótkie i zaokrąglone, stąd rozsądniej brac 0,5 numeru wieksze?

Jeśli masz na myśli kopyto Budapester, to faktycznie przeważnie poleca się wybranie o pół rozmiaru większych butów. W moim przypadku było tak samo.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.