Skocz do zawartości

Producenci butów: Vass


Whitesnake

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Grafa napisał:

@50groszy, zamówiłem w środę buty, o które pytasz w rozmiarze 41,5 i czekam na wysyłkę. Jeśli ustalisz z nimi, aby podłączyli Twoje zamówienie do mojego, możemy podzielić się kosztami. Na mejle nie odpowiadają, więc musiałbyś zadzwonić. Zapłać kartą walutową, ponieważ euro przy płatności kartą złotówkową wyceniają na 4,7 zł.

a jakie są twoje wymiary stopy ? Nosisz np yanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@50groszy, na kopycie F w tej parze, którą akurat dzisiaj mogę zmierzyć wkładka ma jakieś 282 mm długości, liczone od samego czubka buta. Natomiast długość mojej dłuższej stopy, to nie całe 270 mm.

@Grafa, do mnie odpisują na wszystkie mailem i to nawet dość szybko, ale nie jestem pewien, czy to dobrze, bo piszą straszne głupoty 😉

Ich support odkąd pamiętam, podpowiadał mi zawsze niewłaściwe rozmiary butów, dlatego zawsze wolałem w tej kwestii polegać na doświadczonych użytkownikach tego forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej moje kolejne zamówienie od Madziarów, których buty bardzo sobie chwalę, stawiam na równi z AS czy C&J i uważam, że warte są swojej ceny regularnej - to oczywiście moja subiektywna opinia, która zapewne bierze się głównie z faktu, że kopyto F (a teraz także okazało się, że również kopyto P) bardzo mi odpowiada wizualnie, a jednocześnie jest wspaniale komfortowe. Biorąc powyższe pod uwagę, tym bardziej ucieszyło mnie, że ostatecznie mój nowy nabytek kosztował niecałe 50% ceny regularnej i to wliczając koszt przesyłki😉 Sama przesyłka również na ogromny plus - paczka zgłoszona do odbioru 20 lipca o godzinie 5 rano, pojawiła się u mnie na biurku już dzień później o godzinie 13 - takie cuda do tej pory tylko z dostawami od Herringa. Biorąc pod uwagę, że Węgrzy akurat w tym względzie nigdy nie grzeszyli nadmierną sprawnością, bardzo duże zaskoczenie.

Nie było natomiast zaskoczenia, o czym wspominałem w postach wcześniej, jeżeli chodzi o ich support - tradycyjnie polecali buty w nieodpowiednim rozmiarze, z tym, że tym razem zamiast o półtora rozmiaru za dużych (jak miało to miejsce w przypadku naszego pierwszego forumowego GMTO), polecili mi o rozmiar za małe. Na szczęście, także tradycyjnie, zignorowałem ich zupełnie kierując się radami niezastąpionego Kolegi @Tanatos70, który po raz kolejny udowodnił, że o butach Vassa wie więcej, niż ich producent.

Tym razem na butach podpisany jest nie Attila a Albi. Buty na kopycie P kupiłem o pół rozmiaru większe niż te, które mam na kopycie F.

20200721_133259.thumb.jpg.05e73af4cafcb5ec2acc9dc5d027daf7.jpg

20200721_133329.thumb.jpg.fedd3444641e1bc68a500845f7999aa8.jpg

20200721_133342.thumb.jpg.0effdcfb48b4f047f94d2f845ad8cee5.jpg

PS. Dorzucili w cenie również prawidła...

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, baw napisał:

W Ascot faktycznie bardzo chętnie negocjowali

Mają z czego schodzić przy takich narzutach, a widziałem już kilka informacji, że oferują serwis do bramy - a potem się nie znamy. Nie wiem czy warto.

W tej chwili masz wyprzedaż na stronie Vassa, obniżki gdzieś tak od 10 do 50%, oczywiście te ostatnie na nieliczne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musa19 zdradzisz w jaki sposób uzyskałeś < 50% ceny regularnej z przesyłką -  czyżby dodatkowe zniżki?

Przyznam że ten model mnie kusi, z tego co widzę cena regularna to 560 euro, cena wyprzedażowa to 280 euro (wg info to cena excl. VAT czyli trzeba go doliczyć) + 30 euro przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wysyłkę czekałem ponad tydzień i dopiero po moim telefonie buty zostały wysłane (na mejla odpowiedzieli dopiero po rozmowie telefonicznej). Kopyto P2, antyczny koniak, czyli brąz. Buty są przepiękne, chociaż Bandi (sygnowanie na butach) do ażurowania medalionu prawego buta niezbyt się przyłożył (szczytowy wzór). Kula pięty to majstersztyk.

To moje drugie Vassy na tym kopycie, obok trzewików GMTO. P2 jest bardzo wygodne, obszerne, chociaż na stopach tego nie widać. Mam trochę luzu w pięcie (w trzewikach tego nie odczuwałem), ale być może to za sprawą bardzo cienkiej skarpety, w której przymierzałem buty.

IMG_7901.thumb.JPG.c3a0dd096c21130bca85d869ae829611.JPGIMG_7904.thumb.JPG.ed40a7d3426b69b181dda72cc1d870e7.JPG

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grafa napisał:

Na wysyłkę czekałem ponad tydzień i dopiero po moim telefonie buty zostały wysłane (na mejla odpowiedzieli dopiero po rozmowie telefonicznej). Kopyto P2, antyczny koniak, czyli brąz. Buty są przepiękne, chociaż Bandi (sygnowanie na butach) do ażurowania medalionu prawego buta niezbyt się przyłożył (szczytowy wzór). Kula pięty to majstersztyk.

To moje drugie Vassy na tym kopycie, obok trzewików GMTO. P2 jest bardzo wygodne, obszerne, chociaż na stopach tego nie widać. Mam trochę luzu w pięcie (w trzewikach tego nie odczuwałem), ale być może to za sprawą bardzo cienkiej skarpety, w której przymierzałem buty.

 

Gwizdnąłeś mi 41,5 :P ? Bo w pierwszej kolejności miałem taki rozmiar zamówić xd przyszły 42 i w sumie będą ok zwłaszcza że nie lubię zbytnio dopasowanych. Za jakiś czas pomierzę całego buta pyknę fotki by koledzy mieli przegląd pełny Kopyta P przy długość mojej stopy która się zmienia zależy jak mierzę heh . Ja problemu z wysyłką nie miałem szybko przyszły 19 LIPCA zamawiałem przyszły dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odnośnie informacji o odesłaniu ludzi do domu i przygotowaniu na najgorsze. 
 

W poniedziałek rano opłaciłem zamówienie, wciąż czekam na wysyłkę. W środę podpytałem czy buty już są wysłane, dostałem informację, że najmocniej mnie przepraszają, ale mają tyle wysyłek, że maja opóźnienie w realizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stormont napisał:

Nie doradzę Ci w rozmiarach i obsługa Vass pewnie też nie, ale Vassy to buty ładniejsze, dwie półki wyżej od Yanko/Meerminów.

Dokładnie tak jest (może z wyjątkiem Linea Maestro Meermina), dlatego właśnie szukam wskazówek na forum. Z lektury wątku wynika, że obsługa Vass nie jest szczególnie pomocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hush napisał:

Koledzy, serdeczna prośba o poradę w związku z wyprzedażą :) :

915 Yanko, Olfe i Hiro Meermin, 109 AS,  2187/R CS - 43,5 

Vass - 

U - 44?

P - ?

Generalnie mam szczupłą stopę z dość niskim podbiciem.

 

U mnie jest U w tym samym rozmiarze co Olfe, Hiro i 109 AS (czyli pół rozmiaru więcej niż C&J/Carmina/Loake itp.).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie U jest w rozmiarze 41,5 (podobnie jak AS 109), a Yanko 915 w rozmiarze 7UK/41. Generalnie dla mnie kopyto U jest problematyczne, zbyt wąskie w palcach, natomiast F jest super wygodne i trzeba brać w swoim standardowym rozmiarze. Buty na U w 41,5 musiałem i tak rozbijać, a nie są zbyt wygodne. Trzeba mieć chyba trochę szczęścia, żeby trafić z dopasowaniem U do swojej stopy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.