Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Buty Archibald London, hand-welted we Włoszech, ceny poniżej 300 Euro. Niektóre modele nie są najpiękniejsze, ale te loafersy są wg mnie całkiem w porzo:

https://www.archibaldlondon.com/collection/product/the-hand-welted-anticato-squared-penny-loafers-last-001?color=anticato-tan

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy zna ktoś sklep Sartoria Di Lusso?

Mają bardzo duże (rzędu -80%) przeceny na garnitury De Petrillo, płaszcze tej samej firmy (Jak 400€, Wełna 250€) i masę innych rzeczy robionych we Włoszech np. Eidos Napoli itp. Mają też działający kod na dodatkowe -10% "stayhome". 

https://www.sartoriadilusso.shop/clearance

De Petrillo robi garnitury i marynarki m.in. dla PLON Warszawa. Interesowałem się swego czasu tą firmą i znalazłem bardzo ciekawy film na YT:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko mała uwaga do promocji na SartoriadiLusso.com. 

Strona wydaje się legitna, ich konto na eBayu ma ponad 4 tys. pozytywnych opinii, support przez FB działa nawet w niedzielę. Ja zmagam się z jedną płatnością, bo okazało się, że pomimo iż firma zlokalizowana jest we Włoszech, a ja w Niemczech, ceny wyświetlają w Euro lub USD to przelewy przyjmują tylko w USD. Najlepiej gdy się ma kartę walutową lub konto w dolarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Styleforum w wątku o butach Vass padło parę słów nt. jakości obsługi w Ascot i narzutu pośrednika. Nie pierwszy raz zresztą spotykałem się z takimi opiniami - spoiler, mało pochlebnymi.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bratdominik napisał:

@Zajac Poziomka nie wiedziałem że to ceny bez VAT i że podpisują TLB jako Vass. Dobrze wiedzieć.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 

£395 za artista zapłacisz przez Ascot jak mieszkasz w USA, a za tyle samo (lub mniej) masz bez łaski w Patine.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaką definicję przyjąć dla marki premium?

https://mfiles.pl/pl/index.php/Marka_premium

" Określa się nią wysokiej klasy produkty, skoncentrowane przede wszystkim na wysokiej jakości. Konsumentom zależy przede wszystkim na dobrym wykonaniu. Produkty marki premium odróżniają się od zwyczajnych dóbr co powoduje, że cena jest stosunkowo wyższa, jednak każdy odbiorca ma do nich dostęp. Jak sama nazwa wskazuje premium oznacza coś wyjątkowego, mającą większą wartość niż inne produkty tego samego typu. "

Jak dla mnie w tej definicji zbyt wiele ogólników. Wysoka jakość, tzn jaka ? Dobre wykonanie, tzn. jakie ? Przy tego typu definicji raczej nie da się jednoznacznie określić co jest premium, a co nie.

Np: Jeśli uznamy, że woskowane kurtki Barbour są produktem premium, a pikowane poliestrowe nie są premium, czy Barbour jest marką premium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.