Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś był zainteresowany Aldenami 990 na podeszwie commando za ok. 530 € (dodatkowe 10% od ceny na stronie po zapisaniu się do newslwttera + k.w. 15 euro). Został już tylko rozmiar 44,5 (rozmiarówka na stronie jest europejska i odpowiada aldenowskiej/barrie - np. zamawiając 42,5 na stronie dostawało się but z oznaczeniem 8,5), tęgość C/E.

Sklep sprawdzony, chociaż na kontakt/odpowiedź trzeba poczekać ok. 2-3 dni.

https://www.michidamato.com/product-Alden-Shoe-Stringate-990-Marrone?cod=103_990_Pelle_uomo&col=38886

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maaati napisał:

coś wiadomo czego mniej więcej można się spodziewać? te same rzeczy co na amerykańskiej stronie? w przypadku J.Crew z grubsza się pokrywają

Pewnie niektóre będą się pokrywać częściowo a reszta to outlet. To moje przemyślenia ale szczerze to sam nie wiem czego konkretnie można się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mi przy zamówieniu swetra czas oczekiwania wskazali do ... 27 listopada. No nic, na grudzień będzie ;)

Bardzo dobre ceny chyba jak na tą markę? Cienki sweter za 189 PLN, polo za 150 PLN. Nie miałem z nimi nigdy styczności na żywo, nie wiem jak z rozmiarówką, zamówiłem w ciemno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli ktoś chce kupić rzeczy z kaszmiru, albo ogólnie, wełniane ze Szkocji, to polecam ten sklep https://www.ebay.co.uk/sch/marianlyon2012/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

Zamawiałem już chyba z pięć rzeczy, dwa swetry, kocyk, czapkę i szalik. Sprzedająca ma sporą ilość różnych końcówek linii i chyba sampli (?) topowych szkockich producentów, jak Johnston of Elgin.

  • Like 6
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, spiryt napisał:

Zaznaczyć trzeba, że to nie są buty z ich nowej fabryki, a modele "discontinued" robione przez AS i C&J. Tak czy inaczej, ceny faktycznie dobre (np. C&J handgrade za około 400 GBP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 28.10.2020 o 22:23, yetonek napisał:

zamawiałeś może do PL i jak cena przesyłki ci wyszła?

bo mi pokazuje że wysyłka do PL ~20 funtów.

Ja płaciłem różnie. Pani Marion, która to sprzedaje, nie ogarnia zasad łączenia kosztu przesyłki na Ebayu, gdy kupujesz kilka rzeczy. Jednakże, mi oddała (dwukrotnie) nadwyżkę - po prostu napisała, że koszt przesyłki wyszedł tyle i tyle, i zwraca mi resztę.

Możesz do niej napisać, bardzo szybko odpowiada na wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.