Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lubo69 napisał:

Jest u S. E. H. Kelly nawet marynarka 26 oz:-)
Pike Brothers kupujesz u producenta? Zniechęca mnie trochę brak rabatów w połączeniu z kosztami wysyłki (15 euro).
Do opinii Aero akurat nie przywiązywałbym wielkiej wagi (pod względem rekomendacji nie do końca im ufam, od kiedy Ken zaklinał się, że T-shirty Goodwear nigdy się nie kurczą i mylił się), ale Twoja rekomendacja wystarczy:-)
Rozważam też amerykański Handvaerk i niemiecki Merz B. Schwanen (mam bluzę, jakość co najmniej dobra, choć bawełna kurczy się).

Już mówię:

Na początku pierwsze spodnie PB kupiłem fizycznie w Faster Dogu na Marszałkowskiej (mają tam zawsze spory wybór, jedyne takie miejsce w Polsce). Potem polowałem w dziale odds&ends https://pikebrothers-shop.com/ItemList_filter.action?filter=1&menuMainGrp=00000114&loadGroups=true firma wrzuca tam końcówki serii z niedająca się przewidzieć regularnością, ale z około 40 % rabatem. Popularne rozmiary bardzo szybko znikają.

Potem jednak zorientowałem się, że skoro Aero Leathers na swojej stronie sprzedaje Pike Brothers, to może istnieją inny dystrybutorzy w Internecie? I tak - jest ich sporo, i w przeciwieństwie do producenta, maja wyprzedaże! Swoje ostatnie spodnie (model 1905 z denimu 19 oz) kupiłem na https://www.cultizm.com/en/pike-brothers/?p=3 ze sporym, świątecznym rabatem (było 25% na cały asortyment sklepu). Akurat tej promocji już nie ma, ale dają wciąż 10 % na start, 5 % za newsletter (nie wiem, ale może się łączy), plus wysyłka 6 EURO do Polski. W sumie wychodzi sporo taniej niż od pikebrothers-shop...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Pike Brothers ROAMER 1963 z Faster Doga, niestety z Turcji.

Były to najmniej trwałe denimowe spodnie jakie miałem. Jakoś zraziłem się do tej firmy.

Rozmawiając z właścicielką podczas kolejnego przeglądu zawartości sklepu

przyznała, że to niższa półka jakościowa w stosunku do reszty (w domyśle japońskiej) która była tam oferowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ktoś jeszcze się skusił ? Bardzo przyjemny. Swoją drogą wysyłka z UK strasznie się wydłużyła przez ten Brexit. Szalik wędrował do mnie ponad tydzień od zamówienia (DPD), z czego 2 dni spędził "na cle" w Anglii. Szczęśliwie podwójnych opłat nie musiałem uiścić, tylko brytyjski Vat przy zakupie:

1574968244_drakes1.thumb.jpg.7cb551bc0390e22aa7ed90609913100b.jpg1610549854_drakes2.thumb.jpg.fbf9b5dfecbb27f6d47909b33bceb557.jpg

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tanatos70 napisał:

Ktoś jeszcze się skusił ? Bardzo przyjemny. Swoją drogą wysyłka z UK strasznie się wydłużyła przez ten Brexit. Szalik wędrował do mnie ponad tydzień od zamówienia (DPD), z czego 2 dni spędził "na cle" w Anglii. Szczęśliwie podwójnych opłat nie musiałem uiścić, tylko brytyjski Vat przy zakupie:

 

 

bardzo ładny :) ja się nie zdecydowałem, bo kupiłem wcześniej gdzieś w internetach polskich od gościa który handluje różnymi fatałaszkami bardzo fajny inny i mi wystarczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tanatos70 napisał:

Ktoś jeszcze się skusił ? Bardzo przyjemny. Swoją drogą wysyłka z UK strasznie się wydłużyła przez ten Brexit. Szalik wędrował do mnie ponad tydzień od zamówienia (DPD), z czego 2 dni spędził "na cle" w Anglii. Szczęśliwie podwójnych opłat nie musiałem uiścić, tylko brytyjski Vat przy zakupie:

\\

 

kiedyś w Malford  of London zanabyłem, jest taki piękny że aż szkoda nosić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

W CH Promenada, w sklepie royal collection jest wyprzedaż do -50% i dodatkowo -20% (oferta bardziej opłacalna niż na stronie online bo tam dodatkowo 10%), jeśli się nie mylę na wszystko bo zamykają ten sklep na stałe, albo do czasu przebudowy tego fragmentu centrum, więc jak ktoś jest w Warszawie, ma chwilkę czasu a asortyment go interesuje to sądzę że warto skoczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
26 minut temu, DrLecter napisał:

Polecam ich płaszcze.

A ja polecam dyskusję na poprzedniej stronie tego wątku, posty ze stycznia. W przypadku PWVC, przecena taka jak obecnie to spadek cen z absurdalnych na zawyżone; do poziomu value for money jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Jeszcze nie widziałem większej przeceny niż 40%. To ile powinni upuścić? Znasz jakąs podobną markę z lepszym value for money (chodzi mi o podobny styl). Chętnie się przerzucę. :)


Jestem nowy tutaj na forum. Użyłem funkcji szukaj, ale nie znalazłem zbyt dużo wpisów o PWVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, trzeba rozróżnić dwie rzeczy.

Ten temat na dwie funkcje.

1. Informowanie pozostałych forumowiczy o ciekawych promocjach. @DrLecter znalazł promocję, poświęcił swój czas aby ją przejrzeć, i napisał w tym temacie. Super, należy się za to szacunek! Czy Private White jest marką premium? Z pewnością tak.

2. Dyskusja o faktycznej jakości produktów. Tu oczywiście najcenniejsze są osoby, które faktycznie jakąś rzecz danej marki posiadają i mogą podzielić się opinią - jak @lubo69

Mam jednak wrażenie, że dyskusja w tym, i podobnych tematach, staje się nieco zbyt personalna, choć może to tylko moje wrażenie. Serio, sympatia do czy kupowanie danego brandu nie czyni nas lepszymi / gorszymi ludźmi!

A wracając do P.W. ja uważam, że w ogóle bawełna to pośledni materiał, jeśli chodzi o ubrania wierzchnie, których nie trzeba przecież tak często prać. A z tych płaszczy / kurtek to chyba tylko varsity jacket jest wełniana. Za 4k to mogę sobie uszyć u Błońskiego (a przynajmniej kiedyś uszyłem, bo podniósł ceny z powodu inflacji) płaszcz bespoke, z pięknego materiału od Abrahama Moona, który z pewnością będzie lepiej na mnie leżał, niż produkty RTW. Stąd Private White nie jest firmą dla mnie, podobnie jak nie kupuje marynarek Isaia (bo za 8k to mogę mieć marynarkę bespoke u Zaremby z kaszmiru) itp.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie chcę bronić tego PWVC zbytnio, bo mi za to nie płacą no i w końcu rozchodzi się tylko o ciuchy. 😀 Po prostu zdarzyło mi się kupić od nich kilka rzeczy, bo podbał mi się ten styl oraz fakt, że robią rzeczy z bawełny i lnu. Ich bawełna Ventil sprawdza się podczas deszczowej wiosny, czy jesieni, gdy jest po prostu za ciepło, żeby chodzić w wełnie. Te ich czapki wędkarskie są faktycznie drogie, ale przecież nie mówię, żeby to kupować. 😀

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.