Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.07.2022 o 19:44, DrLecter napisał:

Serio? Jeszcze nie widziałem większej przeceny niż 40%. To ile powinni upuścić? Znasz jakąs podobną markę z lepszym value for money (chodzi mi o podobny styl). Chętnie się przerzucę. :)


Jestem nowy tutaj na forum. Użyłem funkcji szukaj, ale nie znalazłem zbyt dużo wpisów o PWVC.

Obecnie jest up to 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 7.07.2022 o 00:00, Velahrn napisał:

Czy Private White jest marką premium? Z pewnością tak.

2. Dyskusja o faktycznej jakości produktów. Tu oczywiście najcenniejsze są osoby, które faktycznie jakąś rzecz danej marki posiadają i mogą podzielić się opinią - jak @lubo69

Późną wiosną kupiłem u nich trencz z myślą już o jesieni i dziś pierwszy raz go założyłem. Pomijając to, że jest za drogi i pewnie mogłem znaleźć coś lepszego, ale nie znalazłem i zasugerowałem się marketingiem, to nosi się go bardzo, bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późną wiosną kupiłem u nich trencz z myślą już o jesieni i dziś pierwszy raz go założyłem. Pomijając to, że jest za drogi i pewnie mogłem znaleźć coś lepszego, ale nie znalazłem i zasugerowałem się marketingiem, to nosi się go bardzo, bardzo fajnie.

Napiszesz coś więcej o tym płaszczu? To model Motor Trench tworzony z Simonem z Permanent Style?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Ma szwy podklejone tą śmieszną taśmą, zapewniającą szczelność/nieprzemakalność i to jest spoko, ale też te szwy są w kolorze złotym, co spoko nie jest. Na szczęście nie widać tego, podczas noszenia.

Jest dość długi i ma długie rękawy, ale idzie skrócić.

Na ile umiem ocenić, materiał ok.

Liczyłem na większe kieszenie i więcej kieszeni, ale jest zaskakująco poręcznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.
Ma szwy podklejone tą śmieszną taśmą, zapewniającą szczelność/nieprzemakalność i to jest spoko, ale też te szwy są w kolorze złotym, co spoko nie jest. Na szczęście nie widać tego, podczas noszenia.
Jest dość długi i ma długie rękawy, ale idzie skrócić.
Na ile umiem ocenić, materiał ok.
Liczyłem na większe kieszenie i więcej kieszeni, ale jest zaskakująco poręcznie.

Dzięki!
Podzielisz się zdjęciami? jak oceniasz system zapięcia z ukrytym paskiem zarówno pod kątem użyteczności jak i estetyki? Nie ukrywam, ze ja nie jestem przekonany co do walorów wizualnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem robić takich ładnych zdjęć, na stronie chyba wszystko pokazali.

Co to znaczy system zapięcia z ukrytym paskiem? Jeżeli dobrze rozumiem, o co pytasz, to on nie jest ukryty, tylko przeciągnięty przez połowę płaszcza. Mi to odpowiada, w takim wyeksponowanym mógłbym się źle czuć, bo i to mój pierwszy prawdziwy trencz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Na stronie

https://www.zalando.pl/johnstons-cashmere/

Przecena na kaszmirowe produkty od renomowanego szkockiego producenta Johnston of Elgin. Z kodem ZIMAX15 dodatkowe -15%.

Używam ich produktów od lat i polecam, to oni produkują m.in. szaliki dla Burberry. Szczególnie cena za kaszmirową czapkę ~170 zł (z kodem rabatowym) to znakomity deal. Jest dużo klasycznych kolorów, jak czarny, szary, granatowy, melanże.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 24.01.2023 o 10:45, lubo69 napisał:

Private White ma słynny płaszcz z Ventile w prawie pełnej rozmiarówce w dwóch mniej typowych, ale wciąż klasycznych kolorach (royal blue i szarobłękitny) w doskonałej cenie 1300 zł z wysyłką.

Skusiłem się i dostałem rozpruwający się w kilku miejscach płaszcz. Trochę słabo ale rozumiem, zdarza się, mogą wymienić. Ostatecznie ich słaba obsługa sprawiła, że odechciało mi się zostawiać u nich jakiekolwiek pieniądze. Byłem dość pozytywnie nastawiony bo już długo chciałem ich sprawdzić i mocno się rozczarowałem. Anyway dzięki za cynk, możliwość przekonania się na własnej skórze była warta nawet płatnej zwrotnej etykiety ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Premium nie premium ale na orbans zaczęła się wyprzedaż (coś z angielskej wersji nie działa ja z francuskiej kupiłem) jest sporo rozmiarów w świetnych cenach np szyte po norwesku w oberżynowym kolorze kilka modeli za 117 euro (wysyłka 19). Mam jedne orbansy i za te pieniądze to prawdziwa okazja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem że trzeba brać pół rozmiaru mniejsze niż np yanko crockett itp. ale nie wiem czy to nie wynikało z tego że model który kupiłem jest szeroki ma wyższe podbicie i więcej miejsca w nosku (taki bardziej budapesterowy kształt ). Reasumując dziś też kupiłem 8.5 licząc że smuklejszy kształt kopyta sprawi że będzie lepiej pasować niż poprzedni but.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.