Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma etykiety zwrotnej. Buty zostawiam, chociaż jedna sztuka gdzieś podczas produkcji miała trochę przytarty nosek i zostało to zamaskowane jakimś mocnym specyfikiem ale dość niechlujnie. 

Pytanie czy ta marka po prostu się nie zwija, bo w sumie jeszcze chciałem coś dokupić, a z tego co widzę wyłączyli płatność PayPal, co by sugerowało, że dostałem po prostu factory second i takich przypadków było więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie buty klasyczne mam 11 UK i kopyto G. Czyli 45/46 EU (w sumie to nie wiem dlaczego u producentów jest taka rozbieżność w rozmiarówce EU).

Kupiłem od nich monki 11UK/46EU na kopycie 7506C z opisów (tłumaczenie z francuskiego na angielski jest raczej niedorobione) wynika, że jest ono zaokrąglone, czyli domniemam, że coś w stronę kopyta G. Generalnie kopyto jest podobne do moich lotników Meka, chyba tych -> Półbuty lotniki - G011C1 - Meka Shoes (meka-shoes.pl) czyli jest ani za wygodne na szerszą stopę, ani dynamiki za dużo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Czy puroego.com to marka Premium? Chyba nie 

,ale wiem gdzie to wrzucić, więc ładuje tutaj. Wyprzedają kolekcje zimowa i mieli fajne krykietowe sweterki w serek, mocno już przebrane, choć coś tam kupiłem. Jeśli ktoś szuka ciekawego golfa z pojedynczym wywinięciem oraz strukturą wzoru to polecam ten:

white-natural-structure-perkins-collar-pullover.jpg.98f931fde0d9a6ab4f75e5f653a4f265.jpg

 

https://www.puroego.com/en/knitwear/3347-white-natural-structure-perkins-collar-pullover.html#/1996-colors-blanco_natural/847-tallas-m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W Emmanuel Berg w Klifie w Warszawie koszule poza białymi klasykami po 200 zł, z okazji tego, że sklep przenosi się z piętra na parter. Za dużo nie zostało do wyboru, ale zwłaszcza w rozmiarach 39/40/41 coś się jeszcze znajdzie, z 42 wykupiłem chyba ostatnie ładne sztuki, w tym popover z rewelacyjnej tkaniny Loro Piana.
0165736dc7837f07d3af2e3cc9ba66cf.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.