Jump to content
Typowy Janusz

Promocje w markach premium

Recommended Posts

Godzinę temu, Żorż Ponimirski napisał:

Uważam, że ogłaszać zamówienie grupowe można jak najbardziej w wątku, a szczegóły dogadywać na priv, ale specyfika zamówień secondsów z AS jest taka, że najpierw samemu nie wiadomo co się zamawia (buty są zakodowane), a później ewentualne zdjęcie z opisem kopyta i modelu przydaje się nie tylko osobie zainteresowanej, ale wszystkim ciekawym co jest w inwentarzu. 

Ja z wątku AS usunął bym tylko wpisy "kolejkowe" i zapytania o konkretne buty, natomiast wszelkie info o kopytach i zdjęcia to bardzo cenne źródło informacji. 

Właśnie o to mi chodzi, myślę że nie jest trudno rozgraniczyć, jakie informacje są cenne dla ogółu, a jakie lepiej dogadywać via PM.

• Like 1

Zniżka -20% na cały asortyment w outlecie John Smedley z kodem FFAW19. Obowiązuje też na przeceny przecen, czyli można sobie wybrać swetry albo czapki z merynosa za ok. 23 funty. Wysyłka 15 GBP, darmowa od 200 GBP wzwyż.

https://www.johnsmedleyoutlet.com/

Co zaś do powyższej rozmowy, gdzieś tam już widziałem wątek do zakupów grupowych:

A nawet zbiór zasad wokół zakupów grupowych:

• Upvote 1

Nie wiem czy cenowo to taka super okazja, ale jak ktoś jest zainteresowany, to tu zbierają zamówienia GMTO:

• Like 1

Czy mógłby ktoś z szanownych kolegów powiedzieć coś o trzewikach Carlos Santos? Tutaj link do tego modelu:

https://www.afinepairofshoes.co.uk/collections/boots-price-desc/products/carlos-santos-brogue-boot-in-guimaraes-grain?variant=49940147539

Interesuje mnie porównanie zwłaszcza do C&J Islay. Wglądają naprawdę ładnie, ale nie wiem jak z jakością wykonania i skóry?

Nie ukrywam, że na Islay teraz poluję, ale różnica w cenie via Carlos Santos (zwłaszcza z 25% upustem) jest ponad dwukrotnie wyższa. 

Zrzut ekranu 2019-11-27 o 22.27.19.png

• Upvote 1

3 minuty temu, 303 napisał:

Czy mógłby ktoś z szanownych kolegów powiedzieć coś o trzewikach Carlos Santos? Tutaj link do tego modelu:

Tutaj jest wątek poświęcony tej marce i kilka wpisów poświęconych jakości

24 minuty temu, 303 napisał:

https://www.afinepairofshoes.co.uk/collections/boots-price-desc/products/carlos-santos-brogue-boot-in-guimaraes-grain?variant=49940147539

Interesuje mnie porównanie zwłaszcza do C&J Islay. Wglądają naprawdę ładnie, ale nie wiem jak z jakością wykonania i skóry?

Nie ukrywam, że na Islay teraz poluję, ale różnica w cenie via Carlos Santos (zwłaszcza z 25% upustem) jest ponad dwukrotnie wyższa.

Kurczę, który:

panamera.jpg

mondeo.jpg

??

• Like 1
  • Upvote 1

13 minut temu, eye_lip napisał:

No nie jest to ta sama liga..

Patrząc na cenę - na pewno tak. Bliżej im do Yanko. 

Macałem trochę CS i do Yanko im sporo brakuje. Kup te Islay i nie marudź.

• Upvote 2

20 minut temu, FONos napisał:

Tutaj jest wątek poświęcony tej marce i kilka wpisów poświęconych jakości

Dzięki za link.

Widzę jednak, że nie jest  tak pięknie jak na zdjęciu :)

-30% z kodem WOOL30 na spodnie z tych materiałów w Luxire (przy kupnie 4 par jest -40% z kodem WOOL40):

https://luxire.com/collections/thanksgiving-2019-wool-1

Podobno kod będzie działał przez ok. 2 godziny.

Z kodem BIZ20 -20% na koszule z poniższych materiałów:

https://luxire.com/collections/business-shirts?utm_source=Luxire&utm_medium=Luxire&utm_campaign=TG_Business_shirts&utm_term=Business shirts&utm_content=Business shirts

W dniu 27.11.2019 o 23:06, eye_lip napisał:

Macałem trochę CS i do Yanko im sporo brakuje. Kup te Islay i nie marudź.

Chodzę w butach obu marek i moja opinia jest zupełnie inna, Yanko sporo brakuje do Carlos Santos, ale zaznaczam, że na macaniu to się zupełnie nie znam.

• Like 1
  • Upvote 1

Na pewno parę osób będzie ciekawych opinii porównawczej, także w odpowiednich wątkach możesz opisać swoje doświadczenia.

• Like 1

Postaram się to zrobić, ale po zimie, ponieważ są to półbuty, a teraz chodzę już w sztybletach i trzewikach.

Godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

http://skolyx.se/ - bardzo dużo przecenionych TLB i Yanko w naprawdę dobrych cenach. Sklep ma umowę z Patine, że nie sprzedaje modeli dostępnych u polskiego dystrybutora, natomiast mają też w ofercie sporo modeli, których Patine nie ma i z kupieniem ich nie powinno być dużego problemu. 

Jak jest z wysyłką do PL? Niestety na liście nas nie ma, mimo że sklep gwarantuje darmową wysyłkę na terenie UE. Są Czechy, Słowacja, Litwa, Polski brak. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?