Jump to content

flozbi

Użytkownik
 • Content Count

  808
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

380

About flozbi

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,574 profile views
 1. Widzę, że Pan Tomasz Miler w swoim sklepie narzuca horrendalne ceny swoich produktów, np. spodnie za 900 zł, marynarki 1 900 zł, żeby je pózniej obniżyć o około 60%, rzeczone spodnie kosztują już "tylko" 399 zł. Rozumiem, że Vistula, Bytom i tym podobni obrali dobrą drogę i trzeba nią podążać? Mnie się to nie podoba.
 2. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Zwrócił buty używane? Czy już po przymiarce wiedział, że szew będzie uwierał? Można użyć cienkiej wkładki, jak ktoś lubi buty bez skarpet nosić.
 3. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Dzięki Benny, zamówiłem zamszowe monki, po dodaniu 19 Euro za przesyłkę i przeliczeniu wyszły 462 zł.
 4. Ma ktoś z Was koszulę Emanuel Berg slim w rozmiarze 41. Mam w klacie 105cm i wydaję mi się, że powinna być na styk, ale znowu koszula Osovski w tym samym rozmiarze jest po praniu sporo za mała. Macie porównanie?
 5. @Andrzej7 Jeśli nazywasz podniesienie ceny o 100 zł, a kilka dni później obniżenie jej o 120 zł promocją, to kupuj. Kolory widzisz na stronie, co ma zmienić ich nazewnictwo?
 6. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Te brogsy mają bardzo duże ażurowanie i wyglądają "ciężko", moim zdaniem są brzydkie, do Yanko im daleko. Derby też nie powalają, kopyto mało dynamiczne;)
 7. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Dla mnie za te buty maksymalnie można dać 200zł, mam 2 pary i do średniej daleko. Zdjęcia są mocno podrasowane, buty na żywo wyglądają inaczej.
 8. Zgadzam się w całej rozciągłości.
 9. Wojas, tak samo jak Ryłko kolegi musa19, z wyższej lini premium;)
 10. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Moim zdaniem słaby interes.
 11. Wiecie dlaczego Emanuel Berg tak dużo szyje koszul z popeliny? Mam kilka koszul z tego materiału np. marek: Da Vinci, Van Laack, do niczego się to nie nadaje, gniecie się, w dodatku jest nieprzewiewna, dziadowski materiał, obojętnie jakiego producenta by nie był.
 12. Nie wierzę gościowi, któremu wystaje podkoszulek spod koszuli.
 13. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Nawet Cię o to (zakup) nie podejrzewałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.