Jump to content

flozbi

Użytkownik
 • Content Count

  741
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

347

About flozbi

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,251 profile views
 1. flozbi

  Buty, trochę taniej

  https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZO0U7D/categories/6226924/articles/C7812K003-O11
 2. flozbi

  Marka Gordon Bros

  To mi nie przeszkadza, szukałem jednej pary wygodniejszych butów na przechadzkę do parku, które szybko włożę i zamki były w planie. To chyba sobie sam odpowiem, że co najwyżej wiewiórka mnie wyśmieje-;)
 3. flozbi

  Marka Gordon Bros

  Na Zalando Lounge zamówiłem poniższe buty, domyślałem się, że w tej cenie (259zł) mogą wyjść jakieś kwiatki, tutaj zobaczcie podeszwy, nie wiem czy się tym przejmować. Buty są bardzo wygodne. Jak koledzy na to patrzą?
 4. Prawideł chyba też nie widziały.
 5. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Michale, wybacz chyba miałeś chwilę słabości proponując buty Mango, a drugą chwile przy Vistulii. Buty tych marek miałem kiedyyyyś przykrą okazję posiadać.
 6. Wracając do Wólczanki, to już nie pamiętam kiedy, ale z 8 lat temu zraziłem się do koszul sygnowanych tą nazwą. Zupełnie inną opinię mam o koszulach Lambert, właśnie ze sklepu Wólczanki, często za stówkę można kupić bardzo przyzwoite koszule.
 7. @Dziekan 1.Jak nie widzisz na własne oczy, że te buty są tragiczne, to działaj i kupuj. 2.Jeśli chcesz poświęcić chwile czasu żeby się dowiedzieć jak wyglądają przyzwoite buty, to też działaj. Punkt 2 wymaga trochę fatygi, ale myślę, że warto. Wybieraj. Buty kolegi @Porandojin od początku wyglądały źle, dlatego teraz może być tylko gorzej. Jak kolega zdjęciami zaprzeczy mojej opinii, to stawiam flaszkę.
 8. flozbi

  Marka Loake

  Stawiałbym okolice 26.3, ja mam rozmiar 7.5 przy długości 26,7 cm.
 9. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Możesz isć ale daleko nie zajdziesz, tutaj bazuje na niemiłym doświadczeniu, sprzed paru ładnych lat, ale wątpie żeby się poprawili.
 10. Tylko brać te Krispiny;)
 11. @Piotr.LCzyli skarpety do sandałów też są? Bo dla mnie to ten sam kaliber gafy, jeszcze bym dodał krawat do koszuli z krótkim rękawem.
 12. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Zostało jeszcze parę modeli Loake w dobrych cenach, https://macaronitomato.com/?s=loake&post_type=product przeważnie po 1-2 rozmiary. Zamówiłem mode Taunton, czytając kilka Waszych pozytywnych opinii, jak mi się nie spodobają, to wiem z kim się rozliczyć!
 13. To już wiem dlaczego Michał, w zdecydowanej większości zdjęć, w marynarkach ze swojej kolekcji ma rękę w kieszeni;-)
 14. Miał ktoś przyjemność widzieć albo posiada kamizelkę od kolegi Alberta? https://sklep.4gentleman.pl/pl/p/Stamford-Pinstripe-Blue-/179 Na zdjęciu, moim zdaniem wygląda bardzo ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.