Jump to content

flozbi

Użytkownik
 • Content Count

  697
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

288

About flozbi

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,110 profile views
 1. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Mnie sie nie podobają, subiektywnie estetycznie nieciekawe, nawet jak są goodyear welted, chociaż nie wiem czemu ma to wpływać na wygląd.
 2. flozbi

  Producenci butów: Berwick

  Przed 1 wyjściem, jak najbardziej można użyć kremu i pasty, a przed ślubem na pewno przejść się w butach parę razy, przez co najmniej kilka godzin.
 3. Trudno znaleźć taki kolor, który by nie zagrał z tymi butami;-). Osobiście do espadryli bardziej by mi pasowały chinosy bez kanta, niż spodnie garniturowe z kantem.
 4. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Zerknij na stronę producenta https://www.crownhillshoes.com/pl/mezczyzna/buty-goodyear-welted-oxford-czarny-the-chicago
 5. Ten sklep w ok. 90% opisów ma napisane, że skóra jest anilinowa. To chyba taki wentyl bezpieczeństwa.
 6. flozbi

  Marynarka - dyskusje i porady

  1.Gratuluję panie@xkoziol potrafisz wkleić zdjęcie z przeglądarki. Ale zawiodłem się na Tobie, szkolny błąd moja nie jest na 3 guziki;-). 2. Zgadzam się niedaleko ale marynarce ( bo jeśli mówisz Ci to obrażasz mnie ad persona, moja facjata subiektywnie jest milsza od tego jegomościa, a aż tak niekulturalny chyba nie jesteś?). Idąc dalej itp., itd. niedaleko mojej marynarce też do tego. 3. Niczego nie bronię, nigdzie nie napisałem, że marynarka jest ok, znam jej wady ale mnie to nie przeszkadza.
 7. flozbi

  Marynarka - dyskusje i porady

  Dobrze, że subiektywne, bo jak jeden kolega wcześniej pisał sam o swoim zdaniu, że jest obiektywne, to słabo wyglądało. Jak uda mi się zrobić to Ci wyślę, żeby nikogo tutaj nie gorszyć.
 8. flozbi

  Marynarka - dyskusje i porady

  @BlondasJakoś nie widzę sensu kolejnych zdjęć bo i tak nikt nie zmieni zdania, a powyższa zasada wypowiedziana blisko 2 lata temu jest dla mnie idealnie trafiona w punkt i z niej korzystam. Oczywistym jest wyrażanie opinii, ale zupełnie innym jest jej narzucanie, co miało miejsce w przypadku kilku kolegów. Czy mogę prosić @Blondas o cytat gdzie ja komuś miałem coś za złe?
 9. Mam koszulę Mango lnianą w rozmiarze L i jest w okolicach 41-42.
 10. flozbi

  Marynarka - dyskusje i porady

  Zgadzam się co do obiktywizmu, dla Ciebie obiektywnie nie jest dobrze, dla mnie i wielu osób obiektywnie jest jak najbardziej ok:-).
 11. flozbi

  Marka butów: TLB Mallorca

  Tak, te najdroższe z podobizną Van Gogha;-)
 12. flozbi

  Buty, trochę taniej

  @Stasiakjakoś mnie to kompletnie nie dziwi, jak zamówisz buty o połowę droższe, nawet dwukrotnie i będą podobne niedociągnięcia to nie wklejaj zdjęć, bo też nie będzie w tym nic dziwnego. Najważniejsze żebyś kupił klasyczne buty, to poczytaj trochę forum i szukaj w sprawdzonych sklepach zajmujących się sprzedażą tylko butów.
 13. flozbi

  Marka butów: TLB Mallorca

  Jesteśmy w Polsce, to fajnie jakby opisy na stronie sklepu, były w naszym ojczystym języku;-).
 14. flozbi

  Marynarka - dyskusje i porady

  @mayor miło, że pamietąsz o mojej marynarce, a ja w niej czuje się znakomicie. Dzięki.
 15. flozbi

  Marynarka - dyskusje i porady

  Najważniejsze, że ja się w marynarce dobrze czuję i nawet nie zamierzam jej zanosić do krawca (często tak robię) ponieważ dla mnie jest ok.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.