Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Na https://www.glamood.com/men-G1.htm są spore wyprzedaże, jest trochę Church's i Tricker's. Jeśli macie chwilę, to polecam sobie przejrzeć ubrania, na przykład kurtki, aby przekonać się, jak brzydkie i tandetne są rzeczy z tak zwanego "segmentu premium". Połowa z nich wygląda jak z lumpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubo69 @artski @Szydlowsky Panowie, czy ktoś z was sprawdzał metki ze składem?

Moje sweterki doszły i jestem bardzo zadowolony nawet pomijając kwestię ceny, bo leża i są wykonane doskonale, ale w moim przypadku nie jest to wełna merynosów pomimo informacji na stronie, a zwykła wełna dziewicza z certyfikatem Woolmark (odrobinę gryząca). To tylko w ramach informacji, bo mi to absolutnie nie przeszkadza.

Osobiście wybrałem rozmiar 50 jaki noszę zazwyczaj (187 cm / 90 kg). Rękawy faktycznie minimalnie przykrótkie, ale to standard we wszystkich tego typu swetrach jakie mam  - nie wiem skąd to się bierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bażant napisał:

Osobiście wybrałem rozmiar 50 jaki noszę zazwyczaj (187 cm / 90 kg). Rękawy faktycznie minimalnie przykrótkie, ale to standard we wszystkich tego typu swetrach jakie mam  - nie wiem skąd to się bierze. 

A czy tego typu swetry/koszule nie zbiegną się lekko po pierwszych praniach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Żorż Ponimirski napisał:

A czy tego typu swetry/koszule nie zbiegną się lekko po pierwszych praniach ? 

Prałem póki co tylko sweter polo merino z Poszetka.com i nie zbiegł się zauważalnie a jeśli już, to po założeniu wrócił do swojej naturalnej formy. Oczywiście delikatne pranie ręczne w zimnej wodzie, bez wyciskania, suszenie w cieniu na płasko etc. Generalnie jednak polecam dobrą pralnię, bo mi osobiście to się ręce trzęsą przy takiej robocie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież „dziewicza” nie wyklucza merynosa?
Moje swetry zawsze się trochę kurczyły, bo z lenistwa prałem je w pralce. Teraz zaopatrzyłem się w kilka nowych z półki Drumohr itp., tak że chyba muszę się przestawić na pranie ręczne.
Sweter zawsze można uratować (filmik już kiedyś wklejany):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lubo69 napisał:

Ale przecież „dziewicza” nie wyklucza merynosa?
Moje swetry zawsze się trochę kurczyły, bo z lenistwa prałem je w pralce. Teraz zaopatrzyłem się w kilka nowych z półki Drumohr itp., tak że chyba muszę się przestawić na pranie ręczne.
Sweter zawsze można uratować (filmik już kiedyś wklejany):

Dokładnie.,Virgin Wool oznacza ,że wełna nie zawiera dodatku włókien z recyklingu, czyli jest to wełna która nie była używana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zauważyłem, że jednak też miałem książeczki, odciąłem je w pospiechu i wyrzuciłem :D Też stoi na nich napisane "Pure Merino Wool" lecz bez wzmianki o Australii. Same metki na karku też są inne niż te u kolegi @lubo69

Wygląda na to, że to po prostu różne modele. W moim przypadku metka na karku jest granatowa i mówi jedynie "Morgano - made in italy", a metka wszyta u dołu tylko "Pura lana vergine".

@mayor macie rację, sprawdziłem sweter merino z Poszetka.com i tam faktycznie też nie ma wzmianki o wełnie z merynosów, ale jednak sama tkanina jest mniej szorstka i bardziej w chwycie przypomina jedwab niż ta z Morgano. Ale to nie malkontenctwo :D dobrze leży, jestem zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 17.08.2018 o 19:38, artisan napisał:

No i okazały się sporo za duże, szkoda że nie doczytałem wcześniej, że należy brać numer mniejsze :)

Ja po raz pierwszy od zamowienia miałem wczoraj okazję zalozyc moje polo od Morgano (52, antracyt). Noszę marynarki od SuSu w rozmiarze 52 i ten sweter na pewno nie jest na mnie za duży. Ja osobiście nie brałbym mniejszego rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.