Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

@NieMy, przypuszczałem, że to masz na myśli, ale jednak w wypadku Osovskiego bym się nie obawiał (nie ten typ sklepu, co Alma, choć cuda się ponoć zdarzają...).

W każdym razie ja kupiłem kilka koszul, opłaciłem i cała procedura przebiega poprawnie jak zawsze. Więc chyba do mnie przyjdą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Miro napisał:

@NieMy, przypuszczałem, że to masz na myśli, ale jednak w wypadku Osovskiego bym się nie obawiał (nie ten typ sklepu, co Alma, choć cuda się ponoć zdarzają...).

W każdym razie ja kupiłem kilka koszul, opłaciłem i cała procedura przebiega poprawnie jak zawsze. Więc chyba do mnie przyjdą ;-)

Pożyjemy, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym szczerze zdziwiony, gdyby Osovski upadło. Z kolekcji na kolekcję ich koszule wyglądają coraz lepiej. Poprawiły się materiały, kołnierzyki wyładniały (mają lepsze proporcje, dłuższe wyłogi), sam wybór wzorów tkanin stoi na coraz lepszym poziomie. Strona internetowa przeszła gruntowne zmiany, a opisy są zdecydowanie bogatsze. Jeśli nie ma informacji o splocie tkaniny w tabeli, to można to wywnioskować na podstawie dobrych zdjęć.

Coraz chętniej kupuję ich koszule.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2017 o 20:04, Lafayette napisał:

Marcin, dzięki za cynk :) zamówiłem 39, łapiąc się na ostatnią. Chyba bardzo małe ilości trafiają do dystrybucji, no ale za cenę uwzględniającą rabat warto nawet jeśli konieczna będzie wizyta u krawcowej tak jak w moim przypadku.

Jak ją mogłem przegapić? W środę i czwartek sprawdzałem, czy jeszcze coś nowego jest w tej promocji - i zaćmienie :)

Ale pewnie i tak nie było 38. To mnie właśnie zaskakuje, w nowościach od kilku miesięcy prawe wcale nie ma rozmiaru 38, a to przecież popularny rozmiar. Kilka tygodni temu do nich pisałem w tej sprawie - to powiedzieli, że 38 będą - i były w bodajże trzech modelach, nieliczne sztuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem błękitny oxford BD . W swoim rozmiarze 41/182 slim . Koszula leży dobrze poza rękawami . Długość zgadza się z tabelą ale mam wrażenie ze rękawy są przy krótkie - być może za waskie i stad taki efekt ( rękaw i mankiet blokują się na przedramieniu . Byłoby ok gdybym nie ruszał rękami ) :-D

 

Materiał dla mnie bez rewelacji . W regularnej cenie nigdy bym się nie zdecydował . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, secondhand_man napisał:

Zamowiłem błękitny oxford BD . W swoim rozmiarze 41/182 slim . Koszula leży dobrze poza rękawami . Długość zgadza się z tabelą ale mam wrażenie ze rękawy są przy krótkie - być może za waskie i stad taki efekt ( rękaw i mankiet blokują się na przedramieniu . Byłoby ok gdybym nie ruszał rękami ) :-D

Materiał dla mnie bez rewelacji . W regularnej cenie nigdy bym się nie zdecydował . 

Czy to ta koszula?

https://osovski.pl/product-pol-862-Koszula-meska-OSOVSKI-AL1715.html

Bo właśnie ta do mnie jedzie. Mam nadzieję, że tkanina będzie akceptowalna. A jeśli rękawy okażą się w moim rozmiarze krótsze i węższe niż zazwyczaj - to będzie bardzo dobrze - bo wszystkie, jakie mam od Osovskiego, są za szerokie i za długie (ale zgodne z rozmiarówką - przed praniem dłuższe 0.5-1 cm niż podaje tabela).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Miro. Mi jakoś nie przypadła do gustu , głównie przez te rękawy , a jeśli miałyby się jeszcze skurczyć po praniu to tym bardziej dobrze że odsyłam . 

Nie porównam jak jest w innych modelach , przymierzałem tylko AL1715 i modele O&MRV ale tam wszystko było zbyt slim . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na u zachodnich sąsiadów popularnej stronie Langer & Messmer resztki całkiem fajnych Barkerów po 50%. Do Polski wysyłają za 16,95 Euro (od 450 Euro przesyłka darmowa).

Strona niestety chyba tylko po niemiecku. https://www.langer-messmer.de/Auslaufmodelle-50

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2017 o 08:06, Midlife-Crisis napisał:

Na u zachodnich sąsiadów popularnej stronie Langer & Messmer resztki całkiem fajnych Barkerów po 50%. Do Polski wysyłają za 16,95 Euro (od 450 Euro przesyłka darmowa).

Strona niestety chyba tylko po niemiecku. https://www.langer-messmer.de/Auslaufmodelle-50

Za namową forumowego kolegi - brałem u nich prawidła, pasują do Yanków i czasem mają na nie promocje.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Promocja w vistula.pl

Rabat tylko do 3.10.2017

"Rabat":

(krawat, który 28.09.2017 kosztuje dokładnie 69.99 bez żadnych innych cen obok, zwykła, pojedyncza cena, nagle kosztuje ponad 170 zł, i jego cena zostaje "obniżona" do 69.99 bo trwa "promocja")

 

Przepraszam, to jednak błąd na stronie.

Kurier przywiózł paczkę, krawat ma metkę z ceną 179.00 zł.

vistprom.gif

Edytowane przez hinderyt
Przepraszam, to jednak błąd na stronie. Kurier przywiózł paczkę, krawat ma metkę z ceną 179.00 zł.
  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.