Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Dziaku napisał:

Nie, po prostu w okienku z rabatem procentowym wyswietlała by się obniżka w momencie, gdybyś korzystał z dodatkowej promocji np dodatkowe -20% od przecen. A ten krawat faktycznie miał taką cenę regularną. Inna sprawa, że nie potrwało to za długo :)

Jak to nie potrwało?

Dalej jest, 1.10.2017 o godzinie 19.36 tak, że skreślona jest cena 179.00 a na czerwono 69.99.

Dwa dni temu nie było w ogóle tej 179, była tylko jedna, regularna = 69.99.

W ciągu tego czasu krawat nagle podrożał o 110zł, i obniżono jego cenę promocyjnie o 110zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
4 godziny temu, Nowoanglik napisał:

Skąd jest wysyłka? Jeśli ze Stanów, to w tym momencie kończy się "bardzo atrakcyjna cena", ze względu na celników :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale przesyłka to tylko $12, co jest rewelacja. A jeśli chodzi o celnikach i VAT, to loteria i nasze ryzyko. Ale cena jest tak dobra, że nawet jak dodajesz ok. 40 proc., to nie tragedia.

Jak na razie, dostałem ok. 6 przesyłek od Massdrop i nie musiałem ani razu zapłacić cło. Sam jestem zdziwiony i nie wiem, jakim cudem. Więc nie traktuj tego jako gwarancja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nowoanglik napisał:

Nie wiem, ale przesyłka to tylko $12, co jest rewelacja. A jeśli chodzi o celnikach i VAT, to loteria i nasze ryzyko. Ale cena jest tak dobra, że nawet jak dodajesz ok. 40 proc., to nie tragedia.

Jak na razie, dostałem ok. 6 przesyłek od Massdrop i nie musiałem ani razu zapłacić cło. Sam jestem zdziwiony i nie wiem, jakim cudem. Więc nie traktuj tego jako gwarancja. 

To faktycznie znakomite warunki. Jak jest z rozmiarówką AE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska, więc angielska plus jeden pełny rozmiar (chyba że angielskie rozmiar jest trochę lużny, wtedy o pół rozmiaru wyżej). Np. 10,5 UK = 11.5 US. Dużo oczywiście zależy od kopyta, sam nie znam AE. Ale te Chukka mają być "true to size", chociaż niektórzy mowią, że trochę wąskie. Normalna amerykańska szerokość to D (angielski F). Wąskie to A, B lub C. Szerokie to E, EE, lub EEE (najszersza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
12 godzin temu, artisan napisał:

Podziękowania ze strony mojej żony, właśnie zakupiła sobie 4 koszule po 10 funtów za sztukę. W tej cenie rewelacja biorąc pod uwagę zwłaszcza polską ofertę.

Moja się przerzuciła na Hawes & Curtis od momentu jak Tyrwhitt wycofał damskie koszule z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Jondral ma promocję do -50%. Kupiłem nawet dwie pary butów w super cenie.

https://en.michaeljondral.com/collections/winter-sale

 

Amerykański SuitSupply otworzyło Outlet. Kod: FINALSALE

https://us.suitsupply.com/en_US/outlet?utm_campaign=jan2018&utm_medium=post&utm_source=dappered

Polecam szczególnie spodnie i dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.