Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

@Beny23 Znasz jakąś wiarygodną firmę, która zajmuje się pośrednictwem w takich zakupach? Suitsupply nie wyśle towaru poza granice Stanów, więc potrzebuję pośrednika, który użyczy adresu na terenie USA, a potem prześle zakupy na polski adres. Chodzi o coś w tym stylu: http://kurierus.com/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą cena jest naprawdę okazyjna, zegarek przepiękny, tylko czy Massdrop to odpowiednie miejsce do takich ekskluzywnych zakupów ? No i trochę prestiż marki (w mojej głowie przynajmniej) podupadł. Lange to już chyba taki zegarkowy ośmiotysięcznik. Po tym incydencie jakby trochę zmalał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą cena jest naprawdę okazyjna, zegarek przepiękny, tylko czy Massdrop to odpowiednie miejsce do takich ekskluzywnych zakupów ? No i trochę prestiż marki (w mojej głowie przynajmniej) podupadł. Lange to już chyba taki zegarkowy ośmiotysięcznik. Po tym incydencie jakby trochę zmalał 

Cena nie różni się specjalnie od tych w jakich można kupić te zegarki w usa czy innych krajach z niskimi podatkami (po rabatach, na Lange mozna uzyskać dobre ceny) także na grey market. Samo Lange jako takie nie ma nic wspólnego z takimi ofertami, więc prestiżowo tutaj nie ucierpi tak samo jak inne znane marki oferowane w wysyłkowych sklepach np. Jomashop.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, eye_lip napisał:

C Samo Lange jako takie nie ma nic wspólnego z takimi ofertami, więc prestiżowo tutaj nie ucierpi tak samo jak inne znane marki oferowane w wysyłkowych sklepach np. Jomashop.

No niby tak, ale......  "niesmak pozostał" ;-).

 

"- Cześć Rysiek. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
- Jak to, co się stało?
- No nie, po prostu nie przychodź.
- Ale co się stało, do cholery?
- Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.
- Chyba nie myślisz, że to ja?
...
- Nie, nie! Pieniądze się znalazły... ale niesmak pozostał! "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

dzisiaj odwiedziłem Derbys & Oxfords - przecena butów Ermenegildo Zegna o 70%, głównie modele: sneakers, driving, loafersy

polecam też paski Church's dokładnie takie z cielęcej plecionki, też -70%, dostępne kolory: czerwony, brązowy i oliwkowy (długie rozmiary możliwe do skrócenia u kaletnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
48 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Z kodem zniżkowym ceny robią się całkiem atrakcyjne. 

Nie wiem jak z EG czy z SC's  tych w Polsce nie ma,

ale mam trzy modele C&J z ich strony i przy identycznej obniżce w Bergu w Czarne Piątki płaciłem po 250-300 PLN mniej.

Oczywiści bez prawideł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mamrot napisał:

Nie wiem jak z EG czy z SC's  tych w Polsce nie ma,

ale mam trzy modele C&J z ich strony i przy identycznej obniżce w Bergu w Czarne Piątki płaciłem po 250-300 PLN mniej.

Oczywiści bez prawideł.

Hallam ze zniżką wychodzi u nich za około 1700 złotych, do tego darmowe prawidła. Wedlug mnie to całkiem dobra cena. A do BF jeszcze daleko...

Ja moje C&J Merton kupiłem za coś koło 900 złotych na wyprzedaży w Kurt Geiger, ale nadal uważam że 1700 to dobra cena za C&J+prawidła ;) 

@ciasteczkowy CT to nie jest marka premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Hallam ze zniżką wychodzi u nich za około 1700 złotych, do tego darmowe prawidła.

Hallam na skórze wychodzi w tej samej cenie plus zyskujemy prawidła, tylko jakie?

Hallam na gumie 1900PLN, ja w Bergu płaciłem około 17??.

Natomiast Westfield to już 1950, ja płaciłem 1680 PLN oczywiście bez prawideł,

ale zyskujemy bezproblemową gwarancję (korzystałem dwukrotnie).

Jeżeli dodają oryginalne prawidła to rzeczywiście jest to okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mamrot Oni nie dają prawideł C&J, tylko jakieś swoje własne.  Oczywiście, że zakup BF w Bergu bardziej opłaca się niż zakup w tym sklepie, nawet po zniżce... ale do Black Friday zostało jeszcze dużo czasu. A jeżeli ktoś chce kupić buty teraz, to ceny po zniżce są trochę niższe niż standardowe w Bergu, czy standardowe ceny C&J a dodatkowo dostajesz prawidła (nawet jeżeli warte ~100 złotych, a nie "lasted" to wciąż jest to całkiem miły bonus). Według mnie ta ich promocja jest całkiem atrakcyjna, gdybym akurat chciał kupić buty to bardzo poważnie rozważyłbym tę ofertę. Nie mam żadnych powiązań z tym sklepem i nie dostanę nic z tego, że ktoś kupi tam buty. 

Edycja: Odnosząc się do Twojego przykładu: skoro płaciłeś w BF za Westfield 1680, to znaczy że dzisiaj kiedy zniżka BF nie obowiązuje, kosztują one w Bergu 2100. Jeżeli ktoś chce kupić buty dzisiaj, a nie czekać do końca listopada to może zapłacić 2100 w Bergu, albo zamówić je przez internet za 1950 i dodatkowo dostać darmowe prawidła.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.