Jump to content

MarcinJarosz

Użytkownik
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

221

About MarcinJarosz

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

922 profile views
 1. Szukam nowego garnituru w klasycznym granacie. Ramiona bez wypełnienia w stylu havany z SuSu jednak do mnie nie przemawiają. Wolę mocną konstrukcję. Co myślicie o poniższej marynarce? Plecy układają mi się tak w każdej rtw.
 2. U mnie też się nie otwiera
 3. No czuję się wyciulany, jak po kilku dniach od zakupu garnituru jego cena zostaje obniżona o jeszcze 200zł.
 4. W związku z dalszym poszukiwaniem balmorali prosiłbym o poradę. Znalazłem poszukiwany model marki Cheaney na kopycie 225. Z dotychczasowych doświadczeń balmoral Yanko na kopycie 915 rozmiar 8 są idealne w podbiciu, natomiast za ciasne w palcach. Próbować Cheaney kopyto 225 w rozmiarze 8 czy też będzie za ciasne? Ktoś ma doświadczenia z powyższym kopytem?
 5. Czy buty na podeszwie york dopasują się do stopy? Mam trzewiki w rozmiarze 8 i dość ściśle przylegają do stopy. Trochę mam ściśnięte palce. W rozmiarze 8,5 mam za dużo luzu i lata mi kostka (podkładki pod pięty nie do końca zniwelowały ten efekt). Termin zwrotu dobiega końca i za bardzo nie wiem, którą parę zostawić.
 6. Proszę o poradę odnośnie rozmiaru dla trzewików na kopycie 915F. W rozmiarze 8,5 nic nie uwiera natomiast lata mi stopa w okolicy kostki. Rozmiar 8 dość ściśle trzyma stopę i jest nieznaczny ucisk w ok palucha. Przy mierzeniu nie sprawia to dyskomfortu ale obawiam się, że przy pełnym kroku będzie już ucisk. Czy zostawić 8 i próbować rozchodzić, czy brać 8,5 i zastosować np zapiętkę albo wkładkę?
 7. Kiedy można się spodziewać powrotu usługi bespoke oraz poprawek krawieckich?
 8. Mój trzeci EoE. Tym razem bespoke. I to by było na tyle (?)
 9. Bardzo lubię tą marynarkę z MD mimo, że jest za duża. Jednak już mam zakupiony materiał na jej następczynię. Poza tym koszula Osovski, Poszetka 2x, spodnie Zanella i buty Sebago Classic Loafers
 10. Były pytania jak w całości prezentuje się garnitur od @poszetka.com No więc tak Największym minusem dla mnie są spodnie - rurki. Poza tym super się nosi. Zwłaszcza marynarka, która mogłaby być odrobinę dłuższa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.