Jump to content

Monkiusz

Użytkownik
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132

About Monkiusz

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 01/15/1985

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

832 profile views
 1. Nie ma tweedu w jodełkę , ceny w górę - raczej podziękuję póki co.
 2. Dla mnie estetycznie - źle to wygląda.
 3. Ja jakiś czas temu używałem środka do renowacji (barwiącego) ze znanego na forum sklepu i po początkowym zachwycie muszę z przykrością stwierdzić, że w przypadku przetarć na swojej kurtce będę musiał użyć jednak mocniejszego środka ze znanego na forum sklepu i dokonać aktu koloryzacji na stałe.
 4. Monkiusz

  pióro

  Motyla noga, jakie to lekkie! Spodziewałem się po recenzjach, że nie będzie miało startu w kwestii wagowej do chińskich metalowych kobył, ale nie, że aż tak. No nic, trzeba się będzie przyzwyczaić bo pióro ma swój urok i pisze się nim dobrze. Tak czy inaczej - póki co jeśli chodzi o wygodę wygrywa u mnie Lamy Safari.
 5. Monkiusz

  pióro

  Do mojej małej skromnej kolekcji (już 6 piórek) doszło dziś nowe pióro - Pelikan M205 marble blue. Testy w tygodniu, jak już dojdzie pocztą.
 6. Jakby co to mój Brother już jakiś czas temu powrócił do pełni sił. Czyli porządny wół roboczy, nie do zajechania. Brother J625DW.
 7. Masz kolegę Skalpela na forum to może najłatwiej zapytać bezpośrednio u źródła?
 8. Temat idealny dla mnie bo też mnie to czeka w tym tygodniu. Proszę o poradę jeszcze jak odpruć szlufki od paska. Wystarczą małe nożyczki czy lepiej zaopatrzyć się w odpruwacz?
 9. Za namową forumowego kolegi - brałem u nich prawidła, pasują do Yanków i czasem mają na nie promocje.
 10. Zwykle tak jest, że klient zadowolony rzadziej pisze niż ten awanturujący się (nawet jeśli pod krawatem). Ja jakiś czas temu kolejne zamówienie złożyłem i cieszę się z uszytych spodni. Jestem zadowolony z produktu jak i kontaktu ze sklepem, a że trzeba chwilę poczekać - nie przeszkadza mi to tak bardzo. W życiu bym nie wpadł na zamawianie spodni szytych na miarę we wtorek wiedząc, że będą mi niezbędne w piątek...
 11. Jest szansa na powrót tej koszuli? Chodzi mi o rozmiary, których nie ma obecnie. Bardzo ładny kolor i mieszanka z lnem <3 https://zackroman.com/pl/p/KOSZULA-Z-LNEM-BUTTON-DOWN-BLEKITNA/102
 12. Monkiusz

  pióro

  Możecie chyba reklamować dalej po prostu? Powinni je sprawdzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.