Monkiusz

Użytkownik
 • Zawartość

  291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

108

O Monkiusz

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny 15.01.1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnie wizyty

365 wyświetleń profilu
 1. Nie robiłem badań na ten temat, ale widziałem wiele podobnych opinii, że właśnie to miejsce się często ściera. Może to wada budowy ciała, a może jednak modelu szytego na nasz rynek. Wśród opinii często pojawiały się bowiem głosy od osób, które miały porównanie również posiadając ten sam model kupiony poza PL, który miał być rzekomo wytrzymalszy. I nie jest tak, że noszę wciąż jedną parę jeansów i je katuję - mam ok 12 par obecnie. Ee, to postępujący efekt, widać zużycie.
 2. No ja bym nie poszedł siedem razy z taką reklamacją, jakoś byłoby mi głupio. Levisy przecierają się w kroku i ponoć to raczej powszechna wada tych szytych na nasz rynek. Już dwa razy czekała mnie bardzo niemiła niespodzianka w tym zakresie, w najgorszych możliwie momentach - typu publiczne wystąpienie.
 3. "Jaka piękna tragedia.." Mam gdzieś głęboko w szafie starsze buty w tej cenie od Bytomia. I piękne nie są, ale jednak tak tragicznie nie wyglądają po znacznie większej ilości wyjść. To jest dramat.
 4. Co do przetarć na takiej kurtce? Jakie środki pielęgnacyjne do niej? Takie coś rzuciło mi się w oczy: https://multirenowacja.pl/canadian-75ml-krem-regenerujacy-koloryzujacy-do-skor-saphir.html
 5. Uhym, dzięki. Wygląda na to, że ublocker w przeglądarce mi to "wyczyścił", po jego wyłączeniu na stronie - działa.
 6. Różnie, zależy od miesiąca i zapotrzebowań. Bywają miesiące, że nie kupuję nic, a czasem i do 20-30 procent pensji (szczególnie chętnie gdy wpadnie jakiś dodatkowy grosz).
 7. Nawet jeśli - czyj to problem i kogo powinno interesować? Bo IMO nie klientów.
 8. Szary denim już się rozszedł i nie wróci nigdy już? ;]
 9. +1 dla blokerów Ziaja. Zero problemów.
 10. I jak z tym skracaniem w Wawie? Ktoś był skracać rękawy marynarki?
 11. Może po prostu czas się jako firma nieco ostrożnie... rozrosnąć?
 12. Bardzo ładne wzory tych poszetek. Jak cenowo to będzie wyglądało?
 13. Niedługo (maj) otwierają salon w Berlinie. Szkoda, że już nie w marcu, zahaczyłbym będąc w delegacji. Znając swoje problemy z doborem odpowiedniego rozmiaru - jednak wolę przymierzyć kilka marynarek, a nie brać w ciemno.