Monkiusz

Użytkownik
 • Zawartość

  338
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

121

O Monkiusz

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny 15.01.1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnie wizyty

478 wyświetleń profilu
 1. Gdybym sobie popsuł jedną parę to bym już przy drugiej samemu nie próbował majstrować tylko oddał obie do specjalisty. Jeszcze chciałeś je wyrzucić...
 2. Wziąłem to Jinhao 159 i chyba przepadłem w odmętach nowego hobby. Póki co bardzo ostrożnie (w planach Lamy Safari i Pelikan M200 na początek), później zobaczymy.
 3. Ktoś się najwyraźniej zirytował brakiem szarego denimu w sklepie. Moje zamówienie już ponoć wysłane, nie mogę się doczekać aż je jutro odbiorę.
 4. W swojej tego nie zauważyłem jakoś specjalnie. Obadam dokładnie i porównam z poprzednią gry wróci ze skracania rękawów.
 5. Dostaliście może Panowie wraz z zamówieniem do swoich marynarek pokrowce? Bo ja do poprzedniej nie, a tym razem tak.
 6. Dla mnie też, perfekt. Wszystkim szczypiorom przypominam - po pierwsze MASA.
 7. I nie ma poszetek w sklepie internetowym. A takie ładne były... Jak żyć?
 8. Zdaje się, że wspominał już na blogu MrV, że te 2-3 cm powinno się dać, ale pytałbym u źródła.
 9. Fakt, że nie ma jej jeszcze na stronie uważam za nieludzkie posunięcie. Ps. Ok, już widzę, jakoś dziwnie musialo mi ją wyfiltrować.
 10. Faceci w większości "mają inaczej" w tej kwestii, to żadna nowość. Zdarzają się natomiast przypadki gości, którzy myślą w stylu kobiet. Zauważyłem to chociażby na blogu MRV - gdy pojawiło się tam kilka głosów pełnych zadowolenia, że jakiś typ koszul czy marynarek jest w wersji limitowanej. Dosyć abstrakcyjny sposób myślenia dla mnie. Osobiście kompletnie mnie nie obchodzi czy coś jest modne, czy każdy w tym chodzi, czy też nie - jak mi się coś podoba to kupuję i noszę. Wracając jednak do kobiet i tematu - nie chciałbym trafić na wesele gdzie byłoby wiele takich sukienkowych par - to oznaczałoby kłopoty i popsuty humor...
 11. Ojtam, ojtam, śmieszkuję jedynie z kolejności wrzuconych w poście zdjęć
 12. Nowy rodzaj usługi, postarzanie butów. ;P
 13. Przeglądałem zarówno miejsca z portfelami, krawatami jak i szalikami i... nie było. Może wszystko wyczyścili? No nic, będę próbował dalej.
 14. Pany... a gdzie na Marszałkowskiej lub w Blue City znajdę regał z poszetkami? Bo w obu byłem ostatnio i nic takiego nie rzuciło mi się w oczy.