Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
W dniu 19.10.2019 o 00:54, Velahrn napisał:

Nigdy nie słyszałem o tej firmie - mogłbyś napisać dwa słowa? Krawaty wydają się bardzo ładne, choć bardzo podobne do EoE :).

Kiedyś nawet konkurs na forum robili tylko nazywali się Shibumi Berlin i byli z Berlina. Nie śledziłem losów ale zdaje się, że kiedyś działali we 2 a teraz w pojedynkę. Ktoś to jeszcze poza mną musi pamiętać :P!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie jestem specem od butów Alfred Sargent, miałem zaledwie kilka par z tej manufaktury ,ale moim zdaniem te buty z promocji nie są od AS .Moje Sargenty zawsze miały dwa rzędy mosiężnych gwoździ w obcasie i tzw dovetail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, eye_lip napisał:

To są buty robione przez Sargenta ( byc może dla AFPOS) i są w niższej specyfikacji niż klasyczne linie Exclusive czy Handgrade.

 

 

 

25 minut temu, Tanatos70 napisał:

Są różne linie. Ta dla AFPOS jest „biedniejsza”. Wiem, bo mam😁

Dzięki za informacje.Nie wiedziałem nawet ,że AS robi buty w tylu rożnych poziomach wykończenia.Niby jest na forum wątek poświęcony tej manufakturze ,ale niewiele się można o tych butach dowiedzieć poza tym kto ile komu jest winny pieniędzy i jakie ma stopy. Ostatnio dostałem od klienta 2 pary butów Brooks Brothers Made in England i poza tym ,że jedne są robione przez C&J a drugie przez AS trudno się cos więcej dowiedzieć nawet w butikach BB załoga nie ma pojęcia ,albo ma zakaz dzielenia się wiedza na temat oferowanych produktów.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 15:55, bratdominik napisał:

@mayor zachęcam Cię do uważnego przestudiowania całego wątku AS na forum. Znajdziesz tam o wiele więcej info niż rzeczona kwerenda stóp użytkowników butów AS. 😄

Dzięki za rade, ale wspomniany wątek AS jest tak zaśmiecony ,że tego nie da się czytać a uważne przestudiowanie jest ponad moje siły.70 stron pi******nia o tym kto jakie ma stopy i ile komu jest winien pieniędzy to może być ciekawa lektura dla kogoś kto ma fetysz na punkcie męskich stóp, celnika, urzędnika skarbowego,albo palanta który pisze na ludzi donosy. Ja tylko dostałem od klienta buty prawdopodobnie wyprodukowane przez AS i jako laik w temacie A Sargenta i chciałbym się czegoś dowiedzieć od bardziej doświadczonych kolegów. 

PB170001 (2).JPG

PB170014 (2).JPG

PB170013 (2).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że są dwa wątki AS - główny i wątek o kopytach, mało popularny. Dodam także, że coś jest chyba nie tak, skoro temat grupowych zamówień w AS nie figuruje w dziale "Projekty forumowe", więc chcący zapoznać się z wiedzą na temat skądinąd świetnego producenta obuwia musi rzeczywiście przeorywać się przez Wasze wywody o aktualnym kursie funta, komu brakuje pisiąt groszy, kto nie wpłacił, a kto może poczekać na kuriera. Był kiedyś taki moderator, który kierował się zasadą "kto nie jest zainteresowany, przechodzi dalej", ale chyba nie tędy droga... Logistyka na PW albo w wątku zakupowym, wiedza o marce w wątku producenta...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lubo69 napisał:

Dodam, że są dwa wątki AS - główny i wątek o kopytach, mało popularny. Dodam także, że coś jest chyba nie tak, skoro temat grupowych zamówień w AS nie figuruje w dziale "Projekty forumowe", więc chcący zapoznać się z wiedzą na temat skądinąd świetnego producenta obuwia musi rzeczywiście przeorywać się przez Wasze wywody o aktualnym kursie funta, komu brakuje pisiąt groszy, kto nie wpłacił, a kto może poczekać na kuriera. Był kiedyś taki moderator, który kierował się zasadą "kto nie jest zainteresowany, przechodzi dalej", ale chyba nie tędy droga... Logistyka na PW albo w wątku zakupowym, wiedza o marce w wątku producenta...

Apelowałem do moderacji @mosze i @Velahrn o wycięcie wszystkiego co dotyczy nieaktualnych już akcji zakupowych przy aprobacie dwóch najaktywniejszych użytkowników tamtego działu i dostałem zapewnienie, że wątek zostanie posprzątany - było to niecały tydzień temu. Jeśli ktoś nada mi jednorazowe uprawnienia to chętnie sam to posprzątam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lubo69 napisał:

Dodam, że są dwa wątki AS - główny i wątek o kopytach, mało popularny. Dodam także, że coś jest chyba nie tak, skoro temat grupowych zamówień w AS nie figuruje w dziale "Projekty forumowe", więc chcący zapoznać się z wiedzą na temat skądinąd świetnego producenta obuwia 

Z tą  świetnością bym raczej nie przesadzał.W mojej ocenie te buty są co najwyżej przyzwoitej jakości. Nie wiem jakie standardy wykończenia oferuje AS , ale barwiona podeszwa i kryty kanał szycia sugeruje że buty te aspirują do poziomu spotykanego w C&J handgrade, ale niestety pomiędzy jakością butów C&J a AS jest  przepaść i moim zdaniem Sargenty nie dorównują nawet butom Crockett&Jones z podstawowej linii benchgrade. Według mnie to przyzwoicie zrobione buty , które można umieścić gdzieś pomiędzy butami Allen Edmonds Indepedence a Carmina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wodzu napisał:

Jeśli o kwestię zamówień grupowych chodzi, to proponuję skorzystać z PM, gdzie można zaprosić większą liczbę osób i bez oporów dyskutować na wszelkie tematy, np. logistyczno-organizatorskie. IMO świetnie się to sprawdzało przy zamówieniach GMTO u Vassa.

Uważam, że ogłaszać zamówienie grupowe można jak najbardziej w wątku, a szczegóły dogadywać na priv, ale specyfika zamówień secondsów z AS jest taka, że najpierw samemu nie wiadomo co się zamawia (buty są zakodowane), a później ewentualne zdjęcie z opisem kopyta i modelu przydaje się nie tylko osobie zainteresowanej, ale wszystkim ciekawym co jest w inwentarzu. 

Ja z wątku AS usunął bym tylko wpisy "kolejkowe" i zapytania o konkretne buty, natomiast wszelkie info o kopytach i zdjęcia to bardzo cenne źródło informacji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Żorż Ponimirski napisał:

Uważam, że ogłaszać zamówienie grupowe można jak najbardziej w wątku, a szczegóły dogadywać na priv, ale specyfika zamówień secondsów z AS jest taka, że najpierw samemu nie wiadomo co się zamawia (buty są zakodowane), a później ewentualne zdjęcie z opisem kopyta i modelu przydaje się nie tylko osobie zainteresowanej, ale wszystkim ciekawym co jest w inwentarzu. 

Ja z wątku AS usunął bym tylko wpisy "kolejkowe" i zapytania o konkretne buty, natomiast wszelkie info o kopytach i zdjęcia to bardzo cenne źródło informacji. 

Właśnie o to mi chodzi, myślę że nie jest trudno rozgraniczyć, jakie informacje są cenne dla ogółu, a jakie lepiej dogadywać via PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.