Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Tzw bling godny sutenera z Bronxu. Wydawać cokolwiek na coś tak pozbawionego klasy to grzech śmiertelny dla portfela racjonalnej osoby. Widocznie maja taka klientelę skoro produkują. Może czytelnicy Playboya stwierdza, obwieszę się złotem, włożę złote buty i wszystkie kobiety są nasze ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Playboy schodzi poziomem w dół. Pewnie każdy, lub większość, z nas jest specjalistą w jakiejś branży nie związanej z elegancją. A, że Playboy bierze się za wiele tematów, ilekroć zahaczają o moją branże, ręce mi opadają i chce się płakać. Nie wiem czy w innych przypadkach jest tak samo, ale zgaduję, że może tak być. I czy wszystko jest sponsorowane? Pewnie duża część tak. Choć niekoniecznie? Może po prostu są tacy leniwi? Czy może wszędzie już jest takie podejście i bylejakość? Sam nie wiem co o tym myśleć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Kolega jako przykład dobrej stylizacji w skądinąd ciekawej dyskusji na SF dotyczącej "x" przy guziku zapiętej marynarki i dlaczego czasem to nie błąd:

http://www.styleforum.net/t/514040/the-x-tightness-of-the-suit-jacket-should-there-be-official-exceptions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to news ale świetne nagranie przedwojennej Warszawy. Pod koniec widać jak panowie ubierali się w latach 30stych. Brakuje mi tego stylu tak w Warszawie jak i w NYC. Kapeluszy już praktycznie nikt nie nosi a pod krawatem głównie do pracy ludzie chodzą. 

 

Akurat pod koniec (od drugiej minuty) to jest Kraków :)

 

Tym co nie działa: 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=145&v=6PO5D6Kwm0U

 

W podobnym klimacie. Rok 1935 przed meczem Cracovii. 

1935_stadion.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila LPP wchodzi na rynek z nową marką - Tallinder.

 

Spora część kolekcji ma być szyta w Polsce. Marka ma być pozycjonowana na poziomie COS, Tommy Hilfiger, Massimo Dutti, Marc O'Polo. Pierwsze zdjęcie lookbookowe prezentują się co najwyżej średnio jak na grupę docelową. Elementy typowo "polskie": kanciaste ramiona, głęboka pacha, wąskie klapy.

 

http://www.elle.pl/moda/artykul/tallinder-poznajcie-nowa-marke-lpp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.