Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ukazał się ,,Big Black Book edycja jesień/zima'' magazynu Esquire. W środku artykuły o krawcach, nie tylko warszawskich. Raczej krótkie informacje, ale przynajmniej zebrane w jedną całość. Szkoda, że pominięto niektóre osoby i zamiast nich wsadzono jednosezonowe gwiazdy.

 

A kto jest jednosezonową gwiazdą na rynku krawieckim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nieodpłatnie udostępniłem pani redaktor 8 ładnych zdjęć z mojego archiwum, które pokazywały dobre krawaty z estetycznymi węzłami.

Nie zostało wykorzystano żadne z nich.

 

Rozmawiałem z Panią Anna i w Wyborczej jakoś dziwnie to funkcjonuje, że autor ma nikły wpływ na zdjęcia wstawiane do artykułu, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluje moim ulubionym zakładom! Pierwszy raz w Polsce i od razu trafił w 10.

 

Jonathan dał popis klasy zarówno własnym wyglądem jak i sporą dawką grzeczności w ocenie naszych ulic. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nawet nie zwróciłem uwagi. No i ten "piękny" garnitur jednorzędowy też jakiś taki sieciówkowy (zestaw z dwurzędówką lepszy, tylko marynarka krótka no i te buty...).

Ale jeśli to realny problem, że ludzie zakładają krótkie kurtki do garniturów (jakoś nie zwróciłem uwagi), to dobrze, że o tym powiedzieli. Może choć jedna osoba przestanie. O kolorze butów nikt nie będzie pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty rzeczywiście jakieś takie "kacze", ale mnie odrzucił dopiero węzeł krawata u pierwszego modela. Niby detal, ale przez bliskość twarzy rzecz w wyglądzie u mnie odrzucająca.

 

Natomiast mam pytaie co do drugiego filmu, w którym wystąpił w roli mentora Jan Adamski - czy te spodnie z drugiego filmiku na modelu nie są karykaturalnia wąskie wg Was? Z tą długością spodni to też pan Jan przesadził, ale to wiem, że on lubi nosić lekko przykrótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej za źle wklejony link. Tego pierwszego materiału nawet nie widziałem do końca a bardziej chciałem pokazać ten drugi materiał z Panem Adamskim. Reportaż autorstwa mojej znajomej.

 

Edit - a propos spodni to też nie wiem czy takie 'rurki' jeszcze można nazwać eleganckimi. Na pewno są 'modne'. Próbuję zrozumieć ten fenomen, gdy oglądam zdjęcia Apparel Arts to wysoki stan i szerokie spodnie wyglądają pierwsza klasa, jednak gdy sam coś mierzę wszystko co nie jest 'slim-fit' wydaje się być workowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.