Jump to content

CherryMorello

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74

About CherryMorello

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

708 profile views
 1. Mam pytanie, czy ktoś z obecnych tutaj kupił łóżko typu Hastens, Vispring? Jeśli tak, to proszę o opinie.
 2. Dobrze, że to kwiaty, a nie grzyby.
 3. Trochę odświeżę temat i polecę znajomego, ale w Warszawie. Wykonuje różne projekty na zamówienie. Parę jego własnych pomysłów w linku https://www.pakamera.pl/milim-0_s12353536.htm Nie moje klimaty, ale jego spektrum możliwości jest szerokie, pomagał mi wykonać pierścień i spinki w bardzo tradycyjnym klimacie. Poza tym jego specjalność to rękojeści mieczy japońskich -wykonanie nowych, naprawy etc.
 4. W CT kupowałem koszule i kurtkę w rozmiarach M i leżą jak na mnie szyte. Gdy zamówiłem od nich sweter i kardigan, były za duże. Oddałem ojcu, który z CT zamawia L-ki slim, i swetry na niego pasują idealnie.
 5. Ja bym zdefiniował patriotyzm jako umiłowanie Ojczyzny. A poniżej luźna definicja Ojczyzny, ale lepszej nie słyszałem.
 6. Próbowałem odpowiedzieć w temacie poniżej ale nie mogę - prawdopodobnie w weekend 29-30 w trójmieście odbędą się warsztaty kaligrafii Copperplate z Ewą Landowską. Ktoś chętny?
 7. Może to trochę banalna podpowiedź, ale czy nie rozważałeś blue-black? Np. ja używam taki: https://www.jetpens.com/Sailor-Nano-Sei-boku-Ink-Blue-Black-50-ml-Bottle/pd/5524 Moim zdaniem nie wygląda na uczniowski.
 8. Czy komuś zamówienie z Charles Tyrwhitta wylądowało na cle? Bo mojemu znajomemu tak i wyznaczyli mu jakąś opłatę (chyba między 50 a 100pln). Miał ktoś podobną historię?
 9. Były oficer wywiadu i pisarz znany jako Vincent V. Severski może się konspiruje na forum
 10. http://zkopytem.eu/ tu ciekawy polski producent czapek - 100% merino. 70pln. Z automatu wysyłają z widocznym logo, ale można poprosić o nie doszywanie go. W Rivierze w Gdyni mają stanowisko.
 11. CherryMorello

  TK Maxx

  W Gdyni w Rivierze są buty żeglarskie Timberlanda dla olbrzyma w rozmiarze 51 (15.5UK) za... 29pln
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.