Jump to content

Hargin

Sympatycy
 • Content Count

  4,938
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77

Everything posted by Hargin

 1. Hmmm chyba 2015, zatem nie taka stara
 2. Absolutnie Kalabryjskie jedzenie nie pomogło. To raczej nowe techniki selfie podpatrzone u włoskich nastolatek (tych 18+, aby uniknąć komentarzy)
 3. ... po urlopie... marynarka:SuSu koszula: Wólczanka krawat: Burberrys poszetka: poszetka.com
 4. Zobacz Velasca.com. Swoje męczę 3 sezon i złego słowa nie powiem. Bardzo fajne buty.
 5. Poszukam po numerze produktu popołudniu. Wygrzebałem ją w Krakowie, w sklepie stacjonarnym (tylko jeden egzemplarz) edit: https://www.massimodutti.com/ci/en/men/blazers/cotton-linen-blazer-with-pocket-detail-c680503p7739004-30359458.html symbol 2020/271 , prawdopodobnie kolekcja AW2016
 6. Taka ciekawostka z wyprzedaży w MD. Bawełniano-lniana wariacja na temat M65 (faktyczny kolor na 2 foto)
 7. Pierwszy bez koordynacji kolorystycznej
 8. @Beny23: espadryle do krawatu przejdą do historii Piti Uomo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. Ostatnie przed urlopem marynarka: SuSu koszula: Ch.Berg krawat: poszetka.com (od Lubo69) poszetka: poszetka.com spodnie: Benevento buty: Yanko
 10. A na koniec czekamy na fotki z koncertu 😉
 11. Kompleksów się uczestnicy nabawią Jak Guliwer Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 12. Nie podzielam poglądu o słabych kołnierzykach (tradycyjnie). W zeszłym tygodniu okazywałem taką koszulę w CMDNS i chyba nie można powiedzieć, że są jakieś wybitnie wielkie. Oczywiście przy wątłej budowie ciała mogą faktycznie wydawać się dysproporcjonalne. Ja mam większe zastrzeżenia do kroju rękawów, który jest dla mnie zbyt wąski oraz stosunkowo dużej szerokości ramion do obwodu koszuli. Ponad to materiał jest dość sztywny i niespecjalnie przyjemny.
 13. Grubsza bawełna od Subaplino, gniecie się od samego patrzenia (SuSu) koszula: TRL krawat: Osovski poszetka: piodaw buty: Meermin
 14. Hargin

  Camiceria Olga Milano

  Oscylując od niepamiętnych czasów na granicy rozmiarów RTW, koszulom funduję zaszewki na plecach, bo operacja jest odwracalna. Zwężenie bocznymi szwami wykluczy koszulę z użycia, jeśli (gdy) wrócisz do swojego rozmiaru.
 15. Zgadzam się ze zdaniem, że są RÓWNIE formalne. Nadal to czarne oksfordy bez zdobień
 16. To plasowałoby lothiki bardzo wysoko w hierarchii formalnosci, a tym samym wykluczało z użycia w wielu zestawach, w których są używane. Dla mnie trochę dziwny model butów.
 17. garnitur: SuSu traveler koszula: TRL krawat: Osovski poszetka: poszetka.com buty: Yanko
 18. Dla fanów... marki buty: MassimoDutti
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.