Jump to content

Lorentz

Użytkownik
 • Content Count

  293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Lorentz

 1. Nie generalizowałbym. Może dotyczy to adidasów, ale większość moich skórzanych butów, które są teraz wygodne wymagała jednak rozchodzenia.
 2. Hurricany. Po początkowym dramacie (twarde wszycie języka), ok. 20 wyjsciach, teraz jedne z najwygodniejszych butów. Do tego stopnia, ze na 3-dniowy wyjazd zabrałem własnie te trepy.
 3. Lubię połączenie czarnego z brązem
 4. Dzięki Tak, zamówiłem je ze strony. Łącznie kupiłem 3 pary (rzecz jasna różne) więc dali zniżkę.
 5. Ale ważą tyle co moje pierwsze tenisówki. Śmieszne buty, wszedłem do Cheaneya i jakoś do mnie zagadały
 6. Dokładnie. I jeszcze Cheaneye Hurricane II. Zaskakujaco lekkie. Biore sie za łamanie.
 7. Dzieki za uwagi. Mam lekko ramie nizej, ale nie az tak jak to wyglada tutaj. Wydaje mi sie, ze to problem marynarki. W innych taka sytuacja nie wystepuje.
 8. Koledzy, proszę o rzucenie okiem na te marynarkę. Ogólnie, wydaje mi się że tragedii nie ma. Niepokoją mnie jednak ramiona z tyłu oraz wszycie prawego rękawa - pod wypełnieniem dziwnie się załamuje (problem nie występuje z lewej strony). Czy to może być wina mojej wady postawy (opadające ramie) czy po prostu jest za szeroka w barkach (bądź za wąska)? Przepraszam za anturaż, obuwie i jakość fotek, ale robione jako poglądowe w mieszkaniu u znajomych i telefonem.
 9. Herring by Cheaney. Aktualnie moja ulubiona para butów.
 10. Najlepszy model! A Devoke też uwielbiam, tylko już przerwały mi się dwie pary sznurówek... Nie wiem dlaczego, ale mam tak tylko w tej parze
 11. Ok, ale co to za polityka zostawiania przesyłek u sąsiada? Rozumiem, że kurier do mnie dzwoni z pytaniem czy może zostawić "pod dwójką" - ja mówię tak lub nie. Ale nie może być tak, że na stronie jest informacja, że dostarczone do abrahama a ja nic o tym nie wiem. Chyba pyknąłbym skargę pisemną.
 12. Kim by nie był to chodzenie w rozpiętych butach korekcyjnych może skończyć się poważną kontuzją.
 13. Buty są w standardowej tęgości F. Kształty to rzecz gustu, natomiast kopyto 109 jest bardzo wygodne. To jedne z moich nielicznych butów, które po prostu założyłem i.... poszedłem przed siebie. Żadnych otarć, twardej pięty, sztywności. Przez chwile było zawahanie przy małym palcu lewej stopy, ale po 4 krokach kryzys został zażegnany
 14. Dzięki. Buty kupione w ramach akcji fana_dobrego_buta. Lustro łatwo uzyskać, chociaż nie zakończyłem jeszcze procesu patynowania (buty były bez fabrycznego wykończenia).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.