Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się doczekałem odpowiedzi z SS :) 

 

Thank you for your recent Suitsupply order. Unfortunately, I have to inform you that the tie flower green, with code d141103 is not available anymore, and will not be replenished. Please accept my sincerest apologies for the confusion and inconvenience. I suggest you to let me know, which tie in our regular collection you want, so i can arrange that for the same price.

 

Szkoda, że na garnitury nie zrobili takiej "oferty" :D

 

@Siata - ciekawa sprawa, oba pochodzą z kolekcji A/W 2013, więc teoretycznie powinny mieć identyczny krój.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hargin - da się gdzieś sprawdzić w której kolekcji pochodzi dany garnitur? Chodzi mi o następujące Soho:

http://eu.suitsupply.com/en/suits/soho-blue-stripe/P3734.html?vpid=P373416

Po zrobieniu zdjęć jednak stwierdziłem, że dość dobrze leży i mniejszy rozmiar nie wchodzi w grę, jednakże odsyłam bo power suit chyba jeszcze nie dla mnie (nie czułem się w nim naturalnie);]

Chciałbym teraz wiedzieć czy biorąc taki sam rozmiar z nowej kolekcji mogę liczyć na porównywalne dopasowanie?

 

PS. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak tkanina i garnitur prezentuje się w rzeczywistości to mogę później dodać zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johnie - ja posilam się niedoskonałą metodą. Przeszukuję zasoby profilu SuitSupply na portalu pinterest.com. Tam są kolekcje w osobnych katalogach od 2013r. Jednak tego SOHO tam nie znalazłem. Inne zdjęcia z portalu sugerują umieszczenie ponad rok temu, więc zapewne to też kolekcja A/W2013. 

 

Co do rozmiarów, to nowe modele dwurzędowe są chyba ciut mniej dopasowane.

 

 

EDIT: jestem bardzo mile zaskoczony obsługą SS - wyprzedażowy, brakujący krawat, wymienili bez mrugnięcia okiem na 7-folda z kolekcji JORT (70€) :) . Zauważyłem jedynie, że przy odpowiedziach korzystają z szablonów i pisząc na temat krawatu, dowiedziałem się, że moja "marynarka" wkrótce zostanie wysłana :D Pewnie przez tą awarię mają niezły kocioł :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie składałem dopiero w sobotę a dzisiaj dostałem komplet bez żadnych niespodzianek. Dobrze mieć mało popularne wymiary ;)

 

Zamawiałem bardziej zimowo: 

- marynarkę Sienna - trochę dziadkowa, ale da się wytaliować,

- bezrękawnik (bodywarmer)

- garnitur w moim ulubionym kroju, Washington

 

Z tego ostatniego jestem najbardziej zadowolony, ma przyjemny w dotyku materiał POW i poza taliowaniem, w marynarce nic nie trzeba zmieniać.

To gruba wełna, więc leży bez skazy. Spodnie to inna historia, dwa numery za duże w każdą stronę.

 

post-3633-0-94814000-1437046802_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na płaszczem, konkretnie tym:

http://eu.suitsupply.com/en/coats/blue-double-breasted-coat/J285.html?cgid=Coats&prefn1=collection&prefv1=Fall%2fWinter

 

Noszę Lazio i Havana 46. Z tabeli rozmiarów wydaje się, że płaszcz 50 mógłby być dobry, ale to aż 2 rozmiary więcej. W przypadku 48 niepokoi mnie szerokość w ramionach (44,8).

 

Może ktoś z Was posiada płaszcz Bleecker?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że SuSu pozmieniało lekko kroje. Garnitur Washington kupuje przynajmniej jeden rocznie od 4 lat i ten ostatni znacząco rożni się dopasowaniem od pierwszego.

Szczególnie rękawy w bicepsie sporo zyskały, talię też poszerzyli przynajmniej z 4 cm. 

 

Chyba szycie na wyidealizowanego modela odbijało się sporą porcją zwrotów.

 

Ktoś ma podobne wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że SuSu pozmieniało lekko kroje. Garnitur Washington kupuje przynajmniej jeden rocznie od 4 lat i ten ostatni znacząco rożni się dopasowaniem od pierwszego.

Szczególnie rękawy w bicepsie sporo zyskały, talię też poszerzyli przynajmniej z 4 cm. 

 

Chyba szycie na wyidealizowanego modela odbijało się sporą porcją zwrotów.

 

Ktoś ma podobne wrażenia?

 

Ja mam podobne wrażenie, chociaż właśnie dotarł do mnie pierwszy w historii garnitur SS - brązowy SOHO

http://eu.suitsupply.com/en/c_suits/soho-brown-birds-eye/P3674.html?cgid=C_Suits&prefn1=size&prefv1=27

 

Zamówiłem w rozmiarze 94, trochę rękawy i nogawki do skrócenia, ale ogólnie leży chyba nieźle. Natomiast to co zwróciło moją uwagę to właśnie szerokie rękawy na wysokości bicepsa... Da się to trochę zwęzić?

Nie mam porównania bo to pierwszy garnitur, ale ta szerokość rzuca się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne wrażenie, chociaż właśnie dotarł do mnie pierwszy w historii garnitur SS - brązowy SOHO

http://eu.suitsupply.com/en/c_suits/soho-brown-birds-eye/P3674.html?cgid=C_Suits&prefn1=size&prefv1=27

 

Zamówiłem w rozmiarze 94, trochę rękawy i nogawki do skrócenia, ale ogólnie leży chyba nieźle. Natomiast to co zwróciło moją uwagę to właśnie szerokie rękawy na wysokości bicepsa... Da się to trochę zwęzić?

Nie mam porównania bo to pierwszy garnitur, ale ta szerokość rzuca się w oczy.

Możesz podać swoje wymiary? Chciałbym porównać z moimi, żeby mieć pojęcie o rozmiarówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.