Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

102 w klacie i 77 w talii to propocje Adonisa - gratulacje.

 

Co do marynarki - zdjęcie może mocno przekłamywać proporcje sylwetki, nie wiem, na ile oddaje je dobrze oddaje w tym wypadku - jednak na zdjęciu wygląda na to, że masz dość krótkie nogi w porównaniu z górą. W takim razie marynarka jest za długa, całość wygląda nieciekawie. Proponuję, abyś zrobił zdjęcie z oddali, z wysokości mniej więcej pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napoli z poprzednich lat było aż tak obszerne w porównaniu do obecnego Napoli? Obecny 46 ma w klatce 104 cm - raczej nie dałoby rady zapiąć przy 102 cm klatce (ja tam mam problem z zapięciem wielu marynarek w rozmiarze 48 przy 102 cm ), a ten ze zdjęcia w klatce leży bardzo ładnie. Czy może to kwestia całego kroju marynarki (jeżeli tak, to może dałbym jeszcze jedną szansę SS :) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, garnitur jest o rozmiar za duży.

Ja właśnie tak wyglądam (mając po odchudzeniu R48), kiedy wdziewam stare garnitury w R50.

Od biedy nie jest źle, ale jednak.

Krój swoją drogą. Z przodu nie wygląda najgorzej, ale z tyłu marynarka jest IMO mocno długawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102 w klacie i 77 w talii to propocje Adonisa - gratulacje.

 

Co do marynarki - zdjęcie może mocno przekłamywać proporcje sylwetki, nie wiem, na ile oddaje je dobrze oddaje w tym wypadku - jednak na zdjęciu wygląda na to, że masz dość krótkie nogi w porównaniu z górą. W takim razie marynarka jest za długa, całość wygląda nieciekawie. Proponuję, abyś zrobił zdjęcie z oddali, z wysokości mniej więcej pasa.

Dziękuję :)

 

Nogi to faktycznie mam krótkie tak 'fabrycznie' ;)

Jeśli chodzi o długość marynarki, to z tyłu akurat zakrywa mi pośladki, więc chyba tak jak ma być?

 

Nowe zdjęcia, mam nadzieję, że trochę lepsze, tym razem z podwiniętymi nogawkami. Niestety z dalszej odległości i w lepszej jakości nie bardzo mam jak zrobić.

 

post-6826-0-08237600-1438019738_thumb.pnpost-6826-0-39646400-1438019822_thumb.jppost-6826-0-51042300-1438019904_thumb.pn

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych zdjęciach, to dla mnie marynarka wygląda ok - jaka by nie byłą - za duża / za mała. Jest chyba ciut za duża w ramionach, ale ich konstrukcja to skutecznie ukrywa. Natomiast mam wrażenie, że spodnie są za duże? Ściągnąłeś je mocniej paskiem i stąd taki (pardon!) bałagan w okolicach rozporka? Na tylnej części ciała też się marszczą. Jeśli tak, to trzeba je zmniejszyć u krawca (zwęziłbym też nogawki - po całości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie są faktycznie za duże i musiałem trochę je ściągnąć paskiem, ale dopiero teraz na zdjęciach zauważyłem jak to widać. Dzięki. 

 

Na łopatkach faktycznie jest trochę napięty, ale raczej nie czułem, żeby było mi ciasno, a klapy się nie odchylają. Zdarza mi się trochę garbić i może dlatego. Jutro jeszcze raz przymierzę, no i zobaczę co powie krawcowa. Poza tym czy likwidacja fałdy nie polega na poluzowaniu marynarki w tamtych regionach (czy to raczej bliżej kołnierza?) i nie zlikwidowałoby od razu tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapragnąłem również zamówić garnitur SS. Kliknąłem size advisora dla Napoli, wpisuję moje wymiary (wzrost 176cm, klatka 100cm, upper/lower waist 84/88cm) - doradca sugeruje, abym wybrał rozmiar 44. No i fajno. Ale klikam w zakładkę "trouser dimensions" i tam mi mina zrzedła - według tamtej tabelki, szerokość w pasie dla rozmiaru 44 to 78cm!

Mam w miarę normalną sylwetkę, nie mam dużego zadka, ale w to za Chiny się nie zmieszczę. Według europejskiej nomenklatury spodnie noszę w rozmiarze 40/42, więc w SS musiałbym brać rozmiar 46/48, a to już odpada, bo marynarka będzie na mnie wisieć.

 

Podpowiedzcie mi proszę, czy to ja czegoś nie rozumiem i, wbrew temu co o sobie myślę, jestem niewymiarowy i szerokodupiasty, czy tu sami modele siedzą, że tak kupujecie te SS bez problemu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Napoli podziały sie dziwne rzeczy jeśli chodzi o wykrój Napoli w ostatniej kolekcji. Wygląda na przemianowane Livorno. Jest mało na dole i dużo na górze. Być może tę linię adresują na jakiś specyficzny rynek - np. uczestników klasycznej greckiej olimpiady (sądząc po proporcjach). Dobrze byłoby sprawdzić tę kwestię bezpośrednio w salonie. Ja będę miał możliwość dopiero z końcem sierpnia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię, sprawdzałem, ale te shorty strasznie szerokie marynarki z kolei mają. Tam rozmiary się zaczynają od 104 w klatce przy rozmiarze 23, a talia to już w ogóle prawie 10-centymetrowa różnica względem moich wymiarów, więc mam wrażenie, że SHORT raczej dla brzuchatych facetów.

Bo, jak się domyślam, pewnie nie ma możliwości, żeby rozkompletować garnitur? Czyli marynarkę kupić w takim rozmiarze, a spodnie w innym? Po co pytam w ogóle, na pewno nie można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.