Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

W krajach UE jest najtaniej - bo odpadają koszty celne i ryzyka kursowe (tam gdzie cena podana jest w €). Już dla UK ceny w przeliczeniu do euro prawie się podwajają. Tak samo jest Rosji, Chin czy USA. Stawiam, że produkcja w Chinach nie zmienia kanałów dystrybucji, czyli przez magazyn centralny w Holandii. W sumie nie jest to jakoś szalenie dziwne. Bardziej interesujące jest w przypadku MassimoDutti, gdzie ceny w Hiszpanii i Portugalii są o ok. 30% niższe niż w pozostałych krajach UE.

 

Chyba właśnie jednocześnie wytłumaczyłeś, dlaczego SS nie wchodzi i długo nie wejdzie do Polski :) Chyba, że wejdziemy do strefy euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin - pisałem mojego posta bardziej o Chinach i Rosji, jeżeli chodzi o UK i USA to pewnie Ty masz rację.

Zgadzam się, w Chinach IKEA pozycjonuje się jako marka premium (choć już teraz ciut mniej niż kiedyś). Przypuszczalnie taka sama jest polityka SS, zabawne o tyle, że produkcja w przypadku obu marek jest miejscowa. Po wizycie w salonie SS zajęło mi około dwóch godzin znalezienie fabryki w której szyta była marynarka, którą oglądałem. Jeżeli ktoś ma ochotę przekuć taką informację na jakiś biznes w Europie to zapraszam na priv.

Inna kwestia - cena nie ma moim zdaniem nic wspólnego z łapówkami, przynajmniej w Szanghaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tegorocznej kolekcji występują duże różnice w szerokości ramion w stosunku do lat ubiegłych - chodzi mi oczywiście o porównanie pomiędzy takimi samymi rozmiarami poszczególnych modeli? Porównując tabele rozmiarów wydaje mi się, że są średnio o 2 cm szersze w porównaniu z modelami z roku 2013.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W letniej kolekcji odnotowałem taki przypadek, że garnitur, który kupiłem na etapie pre-season pojawił się ponownie w miesiąc po ogłoszeniu właściwej kolekcji SS2015. 

 

@Whitesnake - myślisz, że byliby w stanie zmienić plany co do kolekcji w ciągu miesiąca? Mi wydaje się to mało prawdopodobne. Te modele, które dobrze rozejdą się zapowiedzi wrócą pewnie do regularnej kolekcji. Jednak reszta już musi być gotowa, uszyta i płynie statkiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.