Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,
jeżeli kogoś interesuje model Napoli Blue Plain (nie ma aktualnie rozmiaru), to dzielę się informacją z serwisu ss - w połowa września mają być znowu dostępne.
 

Czy ktoś z Was ma info jak wyglądają stocki w sklepie w Wilnie? Jest duża dostępność produktów?
Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że dalej jest aktualny, cierpliwości.
Otrzymałem info z ss service (jezeli potrzebuejsz info z pierwszej ręki to polecam się skontaktować), że pewny model Napoli będzie uzupełniony o dawne rozmiary w połowie września, więc mozliwe, że wtedy dojdą równiez jakieś nowe modele, aczkolwiek są to tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dotarł mój pierwszy SS. Tak mi było do niego śpieszno, że aż dostałem mandat.

Proszę o uwagi, co do poprawek. Dołączam się co do zachwytów dot. obsługi. :)

Czy da się coś zrobić z plecami, bo powstaje nieciekawa faldka. Oczywiscie zwezanie spodni jasne, naszczęście w talii idealnie.

Jeżeli kogoś interesuje kolor to najlepiej obrazuje to ostatnie zdj, model Napoli

Rękaw źle wszyty, strasznie się marszczy, w pierwszej kolejności do porawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje  że dorzucą cos ciekawego przed naszym sezonem studniówkowym ;)

 

Panowie ponawiam do was pytanie. Size advisor sugeruje mi namolnie rozmiar 44/46. Spodnie w większości fitów mają ok 78-82cm w pasie, a sam mam 84-86cm. Tak więc, czy to się może udać? ;) Co prawda mogę trochę zrzucić centymetrów do stycznia, ale wolałbym nie ryzykować by być na styk, tym bardziej chciałbym by garnitur posłużył trochę czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Size Advisor w większości znanych przypadków sugeruje rozmiar bardzo dopasowany, chyba zbyt bardzo jak na uznane na forum standardy. Wielokrotnie było o tym pisane w tym wątku. Najlepsza droga do wybrania rozmiaru to pomiar aktualnie posiadanego i pasującego garnituru i porównanie wyników z tabelą rozmiarów. Druga możliwość to pomiar samego siebie i porównanie z wymiarami z tabeli. Tabela pokazuje realne wymiary odzieży, więc trzeba wziąć poprawkę na luz umożliwiający użytkowanie.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - ja właśnie odesłałem drugi (zbyt mały) garnitur i czekam na trzeci - większy.

Size Advisor zalecił 46 - ledwo dopiąłem się na wydechu (o spodniach nie wspomnę); 48 - wszystko w marynarce 'na styk' i samopoczucie 'jak z młodszego brata'...

Czekam na 50 - zakładam potrzebę skrócenia rękawów i spodni; może lekkie zwężenie w pasie; jak będzie - zobaczymy.

 

Masz trochę czasu - najlepiej zamówić model który Cię interesuje w jednym rozmiarze i na spokojnie ocenić w domu dopasowanie.

Jeśli uznasz, że jest zbyt mały/duży to bez problemu wymienisz na inny rozmiar - wymiany w SS naprawdę są banalnie proste i bezproblemowe.

 

A wracając do pytania o 'zapas' (notabene kilkakrotnie już padało w tym wątku) - tak! jest zapas do poszerzenia o jakieś 3-4 cm w pasie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale pomyślałem, że to jakaś pozostałość po kolekcji jesień/zima 2014.

Wydaje mi się, że jest to dość nieprawdopodobne aby praktycznie cała rozmiarówka wyprzedała się w ciągu jednego dnia.

 

To całkiem możliwe. Najładniejsze kamizelki wyprzedały się w 20 min po ogłoszeniu przed-sprzedaży.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.