Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

W związu z tym, że po raz pierwszy od kilku dni przestało padać postanowiłem wybrać się na spacer.

Po drodze napatoczył się sklep Suit Supply, musieli otworzyć bardzo niedawno, wcześniej go tam nie było (po rozmowie ze sprzedawcą dowiedziałem się, że to już drugi sklep otwarty w Szanghaju).

Osobiście nie przepadam za tą marką, ale postanowiłem zajrzeć do środka. Sam sklep jest ogromną dwupiętrową 'rezydencją' (公馆), w której można się zgubić. Mają panowie z SS rozmach, wynajęcie takiego budynku w tej części miasta to spora inwestycja.

Po raz pierwszy miałem okazję widzieć tyle produktów tej marki w jednym miejscu. Wszystkie garnitury i marynarki, które miałem w rękach wyprodukowane zostały w Chinach. Jakość wykonania OK, na pewno jest to dobra alternatywa dla innych marek RTW w niskim przedziale cenowym. Wydaje mi się jednak, że jeżeli ktoś na codzień szyje, to ofertą SS nie będzie zainteresowany, to jak przesiadka z Mercedesa do Seata (ja na pewno po garnitur się tam nie wybiorę). Ceny za garnitur w okolicach 4500 RMB. 

Kompletną farsą są oferowane obuwie - made in italy ale tania skóra i inne materiały a ceny w okolicach 3000 RMB. Żart w kiepskim stylu.

Na plus krawaty z szantungu, bardzo ładne i przy cenie 480 RMB można się zastanowić nad kupnem. Również robione we Włoszech.

Kolejny plus to obsługa, na miejscu jest kilku Holendrów i Chińczyków, wszyscy bardzo chętni do pomocy. To, wraz z wystrojem, buduje fajną atmosferę. Muszę też dodać, że pomimo włączonej klimatyzacji Panie obecne dziś w sklepie atmosferę tę dodatkowo podgrzewały 8-) 

 

Poniżej kilka zdjęć, a adres to 169 AnFu Rd (安福路169号), Szanghaj. 

 

post-156-0-96186000-1436707096_thumb.jpg

 

post-156-0-42276500-1436707108_thumb.jpg

 

post-156-0-47626800-1436707125_thumb.jpg

 

post-156-0-02508000-1436707137_thumb.jpg

 

post-156-0-15489100-1436707148_thumb.jpg

 

post-156-0-43673300-1436707162_thumb.jpg

 

post-156-0-51636800-1436707173_thumb.jpg

 

post-156-0-17482300-1436707191_thumb.jpg

 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w sobotę 2 garniaki i order confirmation dostałem itd.,itp.,ale....oni nie ogarniają logistyki w weekend, więc spodziewam się maila z przeprosinami:)

Zwłaszcza, że noszę popularne 48 :) Rozmiary tzw. środka, znikają w mig!

A stronę sprawdziłem chytrze acz prosto:)

Wyświetlały się "last 2 pieces" przy moim modelu. Ale dzisiaj dla testu dodałem do koszyka 5 tych garniaków i wszystkie były rzekomo "in stock". Oczywiscie nie zapłaciłem, ale dało się:)

Stąd wniosek, że dopiero jutro się wszystko okaże:)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlały się "last 2 pieces" przy moim modelu. Ale dzisiaj dla testu dodałem do koszyka 5 tych garniaków i wszystkie były rzekomo "in stock". Oczywiscie nie zapłaciłem, ale dało się :)

 

 

Wydaje mi się jednak, że "stock" zmienia się w momencie zakończenia procedury zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eu.suitsupply.com/en/shirts/light-blue-jort-shirt/SH044-J.html?cgid=Shirts&prefn1=lineID&prefv1=Red%20Line Co sądzicie o koszulach z lini jort .Kupię gdzieś podobno w takiej cenie? .Jaki jest stosunek cenny do jakości .Strasznie mi się podoba ten kołnierzyk,czy gdzieś w innych firmach taki  właśnie stosują . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eu.suitsupply.com/en/shirts/light-blue-jort-shirt/SH044-J.html?cgid=Shirts&prefn1=lineID&prefv1=Red%20Line Co sądzicie o koszulach z lini jort .Kupię gdzieś podobno w takiej cenie? .Jaki jest stosunek cenny do jakości .Strasznie mi się podoba ten kołnierzyk,czy gdzieś w innych firmach taki  właśnie stosują . 

 

http://tinyurl.com/onat4cr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje już dotarły - tylko takie o połowę mniejsze niż zwykle ....Nie miałem czasu jeszcze rozpakować. Widać outlet oszczędza też na kartonach.

 

Dokładnie - garnitury nie są zapakowane w standardowe "trumienki", tylko w małe kartony - w środku garnitury zapakowane w standardowe torbo - worki ss dołączane do każdego garnituru. Co najlepsze pomimo takiego pakowania nic nie jest pogniecione (mówię o dwóch garniturach - trzyczęsciowy lazio i dwurzędowy soho).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - garnitury nie są zapakowane w standardowe "trumienki", tylko w małe kartony - w środku garnitury zapakowane w standardowe torbo - worki ss dołączane do każdego garnituru. Co najlepsze pomimo takiego pakowania nic nie jest pogniecione (mówię o dwóch garniturach - trzyczęsciowy lazio i dwurzędowy soho).

Który trzyczęściowy lazio? Może brązowy w prążek? Bo chciałbym zobaczyć jego zdjęcia in real jeśli mógłbyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eu.suitsupply.com/en/shirts/light-blue-jort-shirt/SH044-J.html?cgid=Shirts&prefn1=lineID&prefv1=Red%20Line Co sądzicie o koszulach z lini jort .Kupię gdzieś podobno w takiej cenie? .Jaki jest stosunek cenny do jakości .Strasznie mi się podoba ten kołnierzyk,czy gdzieś w innych firmach taki  właśnie stosują .

Nie potrafię udzielić wiarygodnej odpowiedzi co do jakości, ale podobne mogą być dostępne w Polsce , skoro na rozmiarówce wszytej w kołnierzyk "stoi" made in poland :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który trzyczęściowy lazio? Może brązowy w prążek? Bo chciałbym zobaczyć jego zdjęcia in real jeśli mógłbyś :)

 

 

Brązowy mi uciekł z koszyka - przyszedł o ten http://statics.suitsupply.com/images/products/Shop%20By%20Look/december/detailpage/09_485x705_Large.jpg

 

Piękna gruba wełna idealny na zimę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, poddaję się osądowi. Garnitur w rozmiarze 44, krój Madison, bawełna Pima Cotton z outletu za 149 €. Wrażenia: bawełna ciężka, o gęstym splocie, raczej nie będzie się gniotła. Wygląda jak wełna!? Jakość wydaje się bardzo dobra, czy warta swojej ceny regularnej: tak, w outletowej . Wyczytałem, że ten typ bawełny jest jednym z najlepszych. Kolor średnioszary, wydaje się super idealny do łączenia z granatową wełną. Nie jestem jednak fachowcem jak inni koledzy, których teraz proszę o opinię co do prezencji na mnie garnituru. Uprzedzając opinie: raczej go nie zwrócę (leży subiektywnie patrząc lepiej od wszystkich polskich), spodnie do skrócenia (na zdjęciu podwinąłem je), rękawy marynarki do skrócenia (4 cm ?), fałda poznańska ? Czy nie za wąski o ok 3 cm w talii (przesunąć guziki?) Wydaje się również krótsza marynarka, ale podobno ten typ tak ma i najważniejsze pytanie: dlaczego spodnie tak marszą się z tyłu ? Będę wdzięczny za opinię (zdjęcia uznacie za złe ale nie jestem w stanie zrobić innych, przepraszam) post-6344-1436970871,1308.jpgpost-6344-1436970884,0858.jpgpost-6344-1436970900,4977.jpgpost-6344-1436970911,0076.jpg

edit: szlice nierozcięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.