Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też padła strona, a chciałem spróbować coś zakupić ze SS ;) Możecie podpowiedzieć w jaki rozmiar marynarki celować? Moje marynarki zazwyczaj mają w klatce 58/59cm, talia ok 54cm, barki 49/50cm. rękaw ok 66cm. Rozmiar z SS 54/56 powinien być ok?

@ ile kosztuje przesyłka z SS do Polski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno potwierdzenie dostałem (z większego zamówienia), z drugiego małego z krawatami brak (na koncie tez nie widzę jako zakupione, choć PayPal przysłał potwierdzenie płatności). Być może to problem związany z dostępnością poszczególnych artykułów i równoległymi zamówieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się, że po zamówieniu okaże się że nie ma rozmiaru, choć kasę mi już ściągnęło :( Garnitur trzyczęściowy brązowy (idealny do pracy) i krawat za 700 zł, krojowo/jakościowo lepiej 2x niż Bytom.

Ale chyba każdy był zaskoczony, że outlet otwarli dla Polski - może po prostu coraz więcej klientów z naszego kraju ich do tego skłoniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest S/S + F/W

 

Ja zamowilem zimowa szara marynarke Havana, bawelniana marynarke Casablanca i krawat.

Tez nie dostalem potwierdzenia z outletu. Tylko z PayPala :(

Ale moze wszystko ok bedzie z tym zamowieniem, bo w trakcie checkoutu kazalo mi wyrzucic jeden z przedmiotow, niby ze juz nie ma na magazynie.

Usunalem wiec i wszystko przeszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ja dziś wchodziłem na to forum??

Ja od czterech lat wchodzę codziennie, już nie daję rady; rabat na poszetki, krawat forumowy, specjalna oferta na sevenfoldy, prawidła cedrowe tylko dla forumowiczów, buty z zadka konia - poszukujemy betatesterów...  :|

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny jak w Bytomiu na wyprzedaży, grzech nie skorzystać .

Czy ktoś kojarzy czy oferta outletu na wiosnę jest z kolekcją S/S czy nadal F/W wypychają?

Może faktycznie podejmą się otwarcia sklepu w PL.

Ponieważ jest to mój pierwszy post, więc witam się ładnie dzień dobry cześć i czołem,

 

Wyprzedaż szybciutko poszła i ja również nic nie zmówiłem:(

Jeśli chodzi o sklep SS w Polsce to napisałem do nich mejla, a odpowiedź przyszła po 2 godzinach, co też jest wielkim plusem. Poniżej zamieszczam ich odpowiedz:

 

Dear Mister............,

Thank you for your great email and your interest in Suitsupply. We appreciate all your information you've sent to us und we will have a look at it. We are busy to open a lot of stores at lot of different locations. It only takes time to find there right locations and to have approval. So for now, I hope you will keep purchasing products on our website and hopefully in the future there will be a store in Poland. If you have any further questions, please don't hesitate to contact me.

Kind regards,

Larissa ........

Suitsupply Customer Care

service@suitsupply.com

www.suitsupply.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwurzędowa marynarka Blue Plain będzie dobra w rozmiarze 48 na moje wymiary?

 

Klatka piersiowa: 97cm

Talia: 85cm

Wzrost: 186cm

Barki: 45cm

 

Size advisor poleca mi właśnie 48, jednak mam wątpliwości, czy 94 nie byłoby lepsze...

 

@Ma ktoś może którąś z poniższych marynarek?

 

http://eu.suitsupply.com/en/c_jackets/boston-blue-plain/C565I.html?prefn1=size&cgid=C_Jackets

http://eu.suitsupply.com/en/c_jackets/double-breasted-blue-plain/C574.html?cgid=C_Jackets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.