Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Pawcio napisał:

Ale co ubranie ma do rzeczy? Uważasz, że można kogoś obrażać tylko dlatego, że nałożył żołty sweter? 

Krytykować. 

44 minuty temu, Pawcio napisał:

 Czy byłoby Ci miło gdyby ktoś zobaczył Twoje zdjęcie w internecie i napisał np ,,ale grubas”?  

Odczep się od grubasów !! ;)

45 minut temu, Pawcio napisał:

Nikt nie broni skrytykować ubiór prezenterki, ale obrażanie kogokolwiek z uwagi na wiek, płeć, rasę itd jest nie kulturalne i tyle.  

Ubiór skrytykowałem bez czyjegokolwiek zezwolenia. Wiek jedynie nadmieniłem i to nie w żadnym negatywnym kontekście. Określenia starsza pani/starszy pan są już nieakceptowalne ? To raczej dyskusja na takim poziomie staje się męcząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinając się od tego kto kogo czym i czy obraził ... oraz od wieku czy płci obojga prezenterów ... czy jednak nie widzicie zbyt dużego (nieco drażniącego wręcz) dysonansu między prowadzącymi? Wg mnie coś jednak nie zagrało ... ta para w tych ubiorach ... no po prostu razem nie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o wspomnienia to mam parę która uratowala mnie przed utratą palców. Do dziś się kręci łza wzruszenia.:)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Poranny przegląd „prasy”. Taki artykuł ku przestrodze albo dla otuchy. jak kto woli.

https://bliss.natemat.pl/269303,zarobki-nauczycieli-a-drogie-zegarki-dla-pasjonatow-nie-ma-granic?_ga=2.264130892.1518670866.1557032794-1230497926.1501130255

Nie wiem, czy to autentyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

Poranny przegląd internetu. Taki artykuł ku przestrodze albo dla otuchy. jak kto woli.

https://bliss.natemat.pl/269303,zarobki-nauczycieli-a-drogie-zegarki-dla-pasjonatow-nie-ma-granic?_ga=2.264130892.1518670866.1557032794-1230497926.1501130255

Nie wiem, czy to autentyczne.

Jeśli to prawda, to najbardziej szkoda żony i córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lubo69 napisał:

Poza tym facet za sześć czy osiem lat może równie dobrze sprzedać VC i przekazać córce na ołtarzu klucze do kawalerki.

Córka ma 14 lat i całe życie jeździ na wakacje do Żywca. Nie żebym miał coś do Żywca, ale ja gdybym mógł (a za 120 tysięcy zdecydowanie można) chciałbym chociażby swojemu dziecku pokazać kawał świata, czy móc od czasu do czasu wysłać żonę do SPA albo wyjść z rodziną do restauracji czy teatru zamiast każdy grosz odkładać na swoje hobby. Rozumiem, że jeżeli ktoś żyje sam lub dzieli z rodzina swoją pasję - wtedy wydawanie wszystkich pieniędzy na hobby, choć wydaje mi się dziwne, jest OK... Z tego artykułu wynika coś zupełnie przeciwnego. Rodzina poświęca się (nie jeździ na wakacje, żona kupuje mężowi ciuchy) po to żeby pan mógł sobie kupić wymarzony zegarek. Skrajnie egoistyczne podejście, o ile wszystko co napisane w artykule jest prawdą.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

Nie wiem, czy to autentyczne.

Brzmi trochę jak internetowy fake. Natomiast jeśli żona tego pana nie miała nic przeciwko zaciskaniu jej pasa na zupełny zbytek (zegarek siedzący w gablotce) za 10x wartości ich samochodu to jest to pewne ekstremum ;)

Może wyrażę niepopularny pogląd, ale jeśli w ogóle ktoś musi "zbierać" na zegarek to z założenia go na niego nie stać. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.