Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Buty fajne, ale faktycznie - trudno o jakiś dobry pomysł na ten tweed. Planowałem ostatnio zakup trzewików Avon w tweedzie, bardzo podobają mi się same w sobie, ale nie widzę ich w "akcji". Pewnie do dżinsów, ale tych nie noszę.

fan_dobrego_buta

Napisano dziś, 19:05

Tanatos70 - świetne buty. Do dziś nie mogę się zdecydować na łączenie skóry z tweedem.

Gratuluję zakupu

 

 

Dziękuję chłopaki :-P

Buty są naprawdę fajne i godne polecenia- bardzo ładne, solidne i świetnie wykonane. Poza tym przyciągają uwagę (w pozytywnym znaczeniu),

takie "soft- spectatory" :-D. Niestety są dość "trudne" do zestawienia z czymś innym niż jeansy.

Ze względu na pracę jaką wykonuję i styl życia jaki uprawiam, "drelichowe" spodnie i "olejak" to moja

druga skóra, więc takie zestawienie mi absolutnie nie przeszkadza. No, ale łatwo się nie poddam i jeszcze pokombinuję z czymś odmiennym. Dla zasady, by w życiu nie iść tylko na łatwiznę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyć dokładnie, wysuszyć w temperaturze pokojowej, zetrzeć szczotką resztki błota i kremować. Brawa za poświęcenie

Poświęcenie? Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał żałować butów gdy czworonóg (i nie tylko) znajduje się w niebezpieczeństwie. Miejmy nadzieję, że takich sytuacji nie ma i nigdy nie będzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Dzisiaj niedawno zakupione Cheaney'e. Na początku spaceru:

 

I czterdzieści minut później, po wyciąganiu psa z torfowiska... Wciągnęło mnie prawie po ramiona, dobrze że byłem z kolegą :/

 

Umyłem je pod szlauchem, ale to jakaś tłusta maź czarna... Powkładałem gazety i postawiłem z dala od ciepła. Co radzicie z nimi dalej robić? Mydło do skór? Czy na straty zapisać?

aż strach zapytać gdzie na ten spacer się wybrałeś ;) Brawa za ofiarność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tanatos70 - widzisz, dobrze że to jednak ty kupiłeś te cheaney'e tweedowe :)

 

Dzięki Panowie za słowa uznania, ale to moja głupota bo podprowadziłem zwierzaka na trzęsawiska. Ważne, że wszystko dobrze się skończyło...

Buty schną, całe wnętrze pofarbowane, ale może coś z tego będzie. Najgorsze, że śmierdzą szlamem. Wrzucę je do wątku o renowacji, zobaczymy czy uda się wyprowadzić na prostą. Nie wiem tylko czym potraktować cholewę przy kostce, jest z olejowanego zamszu, ale widzę już przebarwienia i plamy. Może koledzy z Saphira coś doradzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.