Jump to content

Vit

Sympatycy
 • Content Count

  758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Vit last won the day on May 6 2014

Vit had the most liked content!

Community Reputation

205

About Vit

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 12/16/1983

Recent Profile Visitors

1,661 profile views
 1. Vit

  Renowacja i naprawa obuwia

  ok dzięki za odpowiedź
 2. Vit

  Renowacja i naprawa obuwia

  Moi drodzy, czy naprawa obuwia boat shoes ma sens (chodzi o wymianę podeszwy)?
 3. Jeśli nie tencel to wypróbuj materace lateksowe z naturalnej lateksowej pianki lub maty kokosowej. Produkty takie są prozdrowotne i nie rozwijają się w nich roztocza. Cena może nie jest jyskowa czy ikeowa, ale warto, szczególnie dla dzieci, alergików, czy po prostu dla osób bardziej wymagających.
 4. Zapytaj zespół Patine o preparat Shoe-Eze. Gdzieś też czytałem, że skóra butów rozciąga się pod wpływem wilgoci i anatomii samej stopy, więc można na początku po prostu siedzieć w butach, potem powoli chodzić zwiększając z każdym dniem, czas kiedy buty masz na stopach i powinny się wyprofilować. Oczywiście o 5 rozmiarów buta nie rozciągniesz i najlepiej zacznij od konsultacji ze sklepem.
 5. używam kolorowych bo chciałem wydobyć głębszy i ciemniejszy kolor. Nie jest to patynowanie przez malowanie, ale dzięki różnym warstwom nieco odmiennego koloru buty mają ciekawszy odcień. Na przeszycia po prostu uważam.
 6. ja robię im kąpiel z mydłem saphira, potem trochę renowatora i krem. Nie wiem czy to wg zasad czy nie, ale ja ich szczególnie nie oszczędzam. Skóra po wysuszeniu trochę się zbiega, więc naturalnie trzeba je ponownie rozbić, ale idzie to sprawniej niż tuż po zakupie.
 7. Ja zamawiałem stamtąd telefonicznie modele, których nie przymierzałem wcześniej. Na podstawie rozmiarów właścicielka dopasowała rozmiary i modele. Wszystkie trafione.
 8. oby tam był Oliver Peoples nie Olivier;)
 9. Vit

  Zapachy

  bardzo dobry. Jak zresztą kosmetyki tej marki.
 10. Vit

  Sprzęt audio

  Mogę zapytać o którym modelu Bose mowa? Portę odrzuciłem. Zastanawiam się między Audio-Technica, AKG, Sennheiser, Beats. Załóżmy budżet do 500, 1000 i powyżej 1500zł - co polecasz?
 11. Vit

  Sprzęt audio

  zastosowanie mobilne. Budżet - hmm sam nie wiem jakich różnic spodziewać się w słuchawkach do 500zł do 1tys i więcej.
 12. Vit

  Sprzęt audio

  Szanowni, potrzeba nausznych słuchawek. Co polecacie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.