Jump to content

Dar

Użytkownik
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

200

About Dar

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 08/09/1978

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

1,034 profile views
 1. Czy ktoś kojarzy producenta, model?
 2. Dziękuję, że zdążyłeś innych zainspirować. Utwór sztos, tutaj całość: Panowie od jakiegoś czasu przeglądam całą część historyczną wątku. Macie znakomity gust. Dzięki Waszym postom odkryłem masę ciekawych utworów. Nie zniechęcajcie się, ktoś to odsłuchuje. Zapraszam do podzielenia się kolejnymi smaczkami.
 3. Wrzuć zdjęcie całego kożucha.
 4. Jesień już tuż tuż. Zatem plany na leśne wypady nabierają rumieńców. Zwłaszcza po czymś takim:
 5. Wrzucam z nadzieją, że ktoś podzieli się czymś polskim w podobnym klimacie:
 6. Dar

  Buty, trochę taniej

  OK, dzięki za informację. Edycja: Buty kupione. Zobaczymy jak się sprawdzą.
 7. Dar

  Buty, trochę taniej

  Skóra, z której wykonane są buty jest ok, czy lepiej omijać szerokim łukiem?
 8. Czy ta druga dwurzędówka nie ma bardziej wypełnionych ramion (tzn. mniejsze wypełnienie, lżejsza konstrukcja w pierwszej)?
 9. Dla Żony w podobnym stylu, to jest chyba tzw. "raportówka", ktoś coś mógłby polecić: https://www.wardow.com/en/campomaggi-lavata-crossbody-bag-dark-brown-c000920ndx0001-c1501-en-0.html
 10. Dar

  Buty, trochę taniej

  Kiedyś przymierzałem sztyblety Clarksa i jakimś cudem były bardzo obszerne w środku, choć z zewnątrz nie wyglądały na takie.Te (wydaje się, że) wyglądają w porządku.
 11. Mniejszy. Pomyśleć, że zastanawiałem się nad większym
 12. Tadam: W końcu dojechała. Jest duża, ładnie pachnie, skóra jest sztywna. Pomimo tego, że biegałam z metrówką i niemal codziennie oglądałem zdjęcia. Torba mnie zszokowała rozmiarem i wyglądem. W pierwszej chwili nie wiedziałem nawet czy to była dobra decyzja. Dzisiaj była po raz pierwszy w pracy. Bez zarzutów. Jest naprawdę ładna. Jeżeli chodzi o funkcjonalność zapięcia, to w chwili obecnej pasek jest sztywny. Więc to się tam musi pewnie wyrobić. W takim sposobie zapinania nie widzę problemu. Choć gdyby ktoś miał na szybko znaleźć bilet lub portfel w zatłoczonym tramwaju/metrze, to mogłoby to
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.