Jump to content

pawlik

Użytkownik
 • Content Count

  534
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

323

About pawlik

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 01/04/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

1,078 profile views
 1. Nie ma mnie wtedy Może weekend później?
 2. Zbyt długo nienoszone Shoepassion
 3. No, w Szczecinie takich bogactw jak RC nie ma Ale chyba będę w Warszawie na początku kwietnia, to może coś znajdę, dzięki!
 4. Panowie, szukam sklepu z cenami podobnymi do SS, w którym znajdę dwurzędowe klasyczne garnitury. Dodatkowe wymaganie to obecność większych rozmiarów (58/60). Niestety w SS w dwurzędówkach zostały pojedyncze rozmiary.
 5. Czy po akcji z preorderem knitów 8 cm bordowych/granatowych będzie możliwość kupienia ich normalnie w sklepie? Jeśli tak to wiadomo orientacyjnie kiedy?
 6. @Pepo jakich wybijaków pod szew używasz? Z jakim rozstawem "zębów"?
 7. Nie wiem czy to nie jakiś faux pas świata bespoke, także wybaczcie jeśli wyjde na głupa Nie została podana (albo przeoczyłem) chociaż orientacyjna cena wytworzenia butów. Wiem, że jest milion czynników wpływających na finalny koszt - dlatego załóżmy, że pytam o takie "podstawowe" captoe oxfordy, jakie są przedstawione na zdjęciach.
 8. Ostatnio jest duża moda na "patriotyzm" wśród młodych ludzi. Piszę "patriotyzm" w cudzysłowie, bo dla mnie ich postawy nie pokrywają się ze znaczeniem tego słowa, a ich ideały są trochę wypaczone. Zazwyczaj ich patriotyzm opiera się na ustawieniu zdjęcia Żołnierzy Wyklętych w tle na Facebooku i okazjonalnym bezmyślnym rzuceniem jakiegoś hasła na ich temat. A postawa i prezentowanie kraju przed innymi leży i kwiczy...
 9. Bordo: 1. Santino 2. Beny23 3. Dublekil 4. bart87 5. Pawkill Granat: 1. MateuszT. 2. Friedman 3. Nowoanglik 4. Beny23 5. FONos 6. Pawkill Pasy: 1. swordfishtrombone 2. Santino 3. TourDePrzem 4.bart87 5. bohuslav 6. JDC 7. Blondas 8. dziko 9. Bacio
 10. Może wzrok nie ten, ale ja tu guzików przy kołnierzyku nie widzę. A nawet gdyby były, to jaki w tym problem?
 11. @Republic of Ties - dostawa preorderu w maju, a kiedy opłata? Bo ja bym takie 2 krawaty widział u siebie, ale w budżecie kwietniowym jednak
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.