Jump to content

Republic of Ties

Użytkownik
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

140

About Republic of Ties

 • Rank
  Zwykły

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.republicofties.com

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,447 profile views
 1. Marcous, powiem tak, oba są świetne natomiast: a) krawat jedwabny to "tylko" lub "aż" krawat jedwabny, jest odpowiedni dla osób, które szukają standardowego krawata w dobrej jakości, b) krawat jedwab/wełna robi zupełnie inne wrażenie na koszuli, jest ciekawszy optycznie (i w dotyku oczywiście też), c) krawat jedwab / wełna daje grubszy węzeł, ponieważ sam w sobie jest grubszy z uwagi na skład. d) krawat jedwab / wełna jest mniej podatny na mechaniczne zaciągnięcia, 100% jedwab jest delikatniejszy (jak to jedwab), Osobiście bardzo lubię te krawaty mieszane, ich jedynym dla mnie minusem jest to, że na jedwabno/wełnianym materiale, nie da się utkać każdego wzoru, który możemy utkać na materiale 100% jedwab. Pozdrawiamy
 2. Możemy się tylko ucieszyć z takiej informacji zwrotnej:) Nie ukrywam, że krawaty klubowe to jedne z naszych ulubionych. Nad krawatem patriotycznym z orłem pracowaliśmy najdłużej ze wszystkich klubowych wzorów i tym bardziej cieszymy się z zadowolenia Klientów. Na marginesie - z motywów patriotycznych, wraca wkrótce krawat z husarią w szarży, w nowej kolorystyce. Pomysł na krawat zielono-brązowy ze złotym emblematem jest bardzo ciekawy, wielu Klientów trochę "boi" się "złota", jednak pomyślimy na pewno:) Tymczasem wprowadzamy krawaty knit (trójkątne) w wersji długiej, na które Klienci czekają od momentu pojawienia się krawatów jedwabnych w takiej wersji. Powinny być na sklepie już w tym tygodniu. Będzie też nowy knit granatowy z trójkątnym zakończeniem o szerokości 8cm. Pozdrawiamy!
 3. Jest to ciemny granat natomiast nie wpada w fiolet (jeśli taki odcień pojawił się na ekranie, to musi to być kwestia monitora). Odcień granatu jest w tym krawacie taki sam jak np.: https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-w-kropki/43 ale jest ciemniejszy niż: https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-lisy-granat/109
 4. @domixon Bardzo nam miło, prosimy o info jak wrażenia.
 5. @wimon dziękujemy za udział w tej zacnej akcji! @damiance dziękujemy za pomoc w organizacji licytacji.
 6. Bardzo dziękujemy @TDab (niech produkty dobrze służą) i @damiance! Pomysł z licytacjami dobroczynnymi jest świetny, przyjemnie brać udział w czymś takim, gratulujemy pomysłodawcy!
 7. I oto są! Miało być 10 modeli w wersji długiej i wąskiej a ostatecznie mamy 11:) Krawaty długie: 160x8,5cm. Krawaty wąskie: 148x7cm https://republicofties.com/pl/c/Krawaty-dlugie/55 https://republicofties.com/pl/c/Krawaty-waskie/56 Zapraszamy!
 8. @Giacomo de Taglia dziękujemy za zakupy i za recenzję oraz sugestie. Staramy się pogodzić ofertą wszystkich, co jak zawsze jest możliwe tylko w ograniczonym zakresie... W tej chwili nie planujemy nowych krat, natomiast krawaty klubowe mamy ciągle na uwadze. Obecnie finalizujemy projekt wprowadzenia do oferty krawatów: - długich (160cm) - węższych (7cm w najszerszym miejscu), na które mielismy zgłoszonych wiele zapotrzebowań od Klientów (także z BwB - w zakresie krawatów długich). Możecie zatem przekazać wszystkim wysokim kolegom, że już niedługo będą mogli nas odwiedzić i nabyć krawat adekwatny do ich wzrostu:) Miłego dnia Marcin
 9. Miro, krawaty "melanż" wróciły:) Dodatkowo, krawat melanż granatowy, będzie wkrótce dostępny w wersji dłuższej 1(60cm) oraz węższej (7cm). https://republicofties.com/pl/searchquery/melanż/1/phot/5?url=melanż Zapraszamy!
 10. Bociany poleciały wczoraj do @TDab Życzymy udanych zestawów:) Marcin
 11. Panowie, Wrócił do nas jeden krawat w bociany ze starej kolekcji. Krawat jest nieużywany (wrócił od fotografa, gdzie się nieco zawieruszył, nie był zawiązywany ani noszony). Ponieważ aktualnie mamy na stronie w sprzedaży krawaty w bociany w nieco innej odsłonie (inny układ logo), nie będziemy go wystawiać na stronie. Jeśli znajdzie się chętny, sprzedamy za przysłowiowe pół ceny tj. 49 zł. W Warszawie istnieje możliwość odbioru osobistego. Skład: 50% jedwab / 50% wełna, Długość 148cm, szerokość 8,5 cm, Wypełnienie wełniane, Zainteresowanych proszę o info na prive:) Pozdrawiam Marcin
 12. @Miro Krawaty "melanżowe" wrócą do oferty w 2018.
 13. Panowie, mamy jeden nadprogramowy krawat knit wełniany bordowy z pre-order, z zakończeniem trójkątnym, szerokość 8cm, długość 148cm. Nie znajdziecie go na sklepie, ponieważ jednej sztuki nawet nie wystawialiśmy, jesli jest ktoś zainteresowamny proszę o PW. Cena 99zł. Przy braku zainteresowania na forum, wstawimy go do sklepu i niech idzie w świat:) Miłego dnia:)
 14. Panowie, poszukujemy osoby ze stopą w rozmiarze 45, do przetestowania skarpet, proszę o zgłoszenie na prive, z góry dziękuję za pomoc. Oczywiście skarpety po testach można zatrzymać, zaoferujemy też dodatkowy trabat na zakupy w sklepie w ramach odwdzięczenia się za pomoc:) EDIT - zgłosił się chętny forumowicz, bardzo dziękujemy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.