Republic of Ties

Użytkownik
 • Zawartość

  153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

123

O Republic of Ties

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.republicofties.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling

Ostatnie wizyty

545 wyświetleń profilu
 1. Koledzy, Dziękujemy za udział w konkursie. Poniżej lista zwycięzców: 1 miejsce – Miro, 2 miejsce – Pirat, 3 miejsce – Krzysiek W, Serdecznie gratulujemy zwyciężcom i uprzejmie prosimy o zgłoszenie się po nagrody poprzez wiadomość prive wysłaną do nas. W wiadomości prosimy podać: Imię i Nazwisko, Adres e-mail, Nr telefonu, Adres na który wysłać przesyłkę (nie ma potrzeby podawać adresu, jeśli wybieracie paczkomat) Formę wysyłki nagrody (Paczkomat – nr paczkomatu, kurier, Poczta Polska) i oczywiście najważniejsze, jakie nagrody sobie wybraliścieJ Nagrody można odebrać do 30-06-2017. Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim osobom, które wystartowały w konkursie. Na koniec pragnę też podziękować kolegom z Jury: - Lubo 69, - Swordfishtrombone, za profesjonalne wsparcie, praca z Wam to przyjemność! Pozdrawiam Marcin Republic of Ties
 2. Szanowni koledzy, Konkurs dobiegl końca. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Wyniki konkursu oglosimy w przyszłym tygodniu. Życzę wszystkim miłego weekendu! Marcin
 3. Panowie, Witamy po świętach, mamy nadzieję udanych! Mały update dotyczący projektu knit 8cm - knity powinny przyjechać w pierwszej połowie maja zatem zmieścimy się w terminie, który przekazywaliśmy w poczatkowej fazie ustaleń (maj). Oczywiście wiemy, że im szybciej tym lepiej i dołożymy starań, aby po ich otrzymaniu jak najszybciej sprawdzić ich jakość i rozesłać do zainteresowanych. Jeden zostawiam sobie dla siebie:) Ps. Mamy trwający konkurs - zapraszamy do udziału, post w dziale konkursy.
 4. Witamy serdecznie po świętach i dziękujemy Michałowi za pierwsze zgłoszenie konkursowe!
 5. Szanowni Forumowicze, Zapraszamy do udziału w drugim konkursie organizowanym przez Republic of Ties. Zadanie konkursowe: Obecnie dużo się mówi o odwrocie od krawatów, wiele osób ceni sobie pracę, w której nie ma konieczności noszenia krawatów, niektóre firmy odchodzą też od wcześniej ustalonych, restrykcyjnych dress codes. Jednocześnie zauważamy zjawisko odwrotne, ludzi często niezwiązanych z korporacjami (dotychczas głównie kojarzonymi z garniturami i krawatami), zainteresowanych klasyczną męską elegancją, kupujących a wręcz często kolekcjonujących krawaty i inne dodatki dla przyjemności samego ich posiadania, ludzi ubierających się elegancko na spacer lub na zakupy. Powiedzcie lub pokażcie nam dlaczego nosicie krawat. Hasło przewodnie „nie muszę a noszę”. Jury wybierając wygranych, będzie punktować: - zgodność z tematem, - kreatywność wypowiedzi / fotografii / materiału filmowego, - styl i piękno poprawnej polszczyzny. Nagrody konkursowe: 1. Miejsce – 5 produktów Republic of Ties, o łącznej wartości maks. 445 zł brutto, 2. Miejsce - 3 produkty Republic of Ties, o łącznej wartości 267 zł brutto 3. Miejsce - 2 produkty Republic of Ties, o łącznej wartości 178 zł brutto Zwycięzcy sami wybiorą nagrody, jedynym ograniczeniem jest ich dostępność w naszej ofercie w dniu dokonania wyboru nagrody. Nagrody można odebrać do 30-06-2017. Zasady konkursu: W niniejszym wątku, każdy forumowicz zarejestrowany przed datą zorganizowania konkursu, może umieścić jedno zgłoszenie. Zgłoszenie może mieć formę literacką, graficzną bądź audiowizualną i nie może przekraczać następujących limitów długości: 1. W przypadku tekstu: maksymalnie 1000 znaków ze spacjami. Nie jest dopuszczalne edytowanie wypowiedzi. 2. W przypadku fotografii: – maksymalna liczba fotografii – jedna. Nie są dopuszczalne przeróbki graficzne fotografii (poza tekstem, który może być nałożony na fotografię). 3. W przypadku filmu: maksymalna długość filmu – 2minuty. Zwycięzcy – będą wybierani przez Jury w składzie: @Lubo69 – Sympatyk BwB, @Swordfishtrombone – użytkownik BwB, @Republic of Ties Konkurs trwa od momentu umieszczenia niniejszego posta do 20 kwietnia 2017 do godziny 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niniejszym wątku konkursowym najpóźniej 5 dni roboczych po zakończeniu konkursu. Fundatorem nagród jest firma JJ Clothing Company Sp. z o.o. która prowadzi sklep Republic of Ties. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. Uczestnikiem Konkursu może być jedynie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodziców lub opiekunów. Jury ma prawo do wyłączenia zgłoszeń niespełniających wymagań z konkursu. Z niecierpliwością oczekujemy na Wasze posty konkursowe! Powodzenia!
 6. Panowie, Projekt jest realizowany zgodnie z postem z dnia 20 marzec powyżej. @FONos Zamówiliśmy kilka knitów wiecej, więc możesz spokojnie wpłacić i wówczas masz knit zarezerwowany w preorder.
 7. @waski Dziękuję za zwrócenie uwagi, wszystkie knity są z wełny i mają 6cm szerokości, zleciłem poprawienie.
 8. Panowie, Załączam nową wizualizację, knit w pasy, nie zwęża się, zakończony jest trójkątem i ma szerokości 8cm. Knity jednolite bordowy i granatowy, też będą w rozmiarze 8cm i w kształcie jak na załączonej wizualizacji. Jestem sam bardzo ciekawy co wyjdzie z tego projektu. Z powodu zamieszania z kształtem, mamy pewne opóźnienie ale projekt idzie dalej i nadal maj jest w zasięgu! Zapraszam też na naszą stronę z nowościami. Wstawiamy dziś nowe produkty, wszystkie nowości (a mamy ich 30, pojawią się w terminie kilku dni na naszej stronie w poniższej zakładce). http://republicofties.com/pl/new
 9. Panowie, Ad dyskusji nad 7fold – nie mamy w planach na razie wprowadzania takich krawatów do oferty, jednak w przyszłości (nie w tym roku) nie wykluczamy. Knity też nie pojawiły się od razu… Wracając do tematu knitów 8cm. Nasz wykonawca odradza wykonanie knitów wełnianych 8cm szerokości w kształcie tradycyjnego krawata bez wcześniejszych testów. Nie wchodząc w szczegóły, mają złe doświadczenia z jakością tak wykonanych knitów. Jest to ten sam wykonawca, który wyprodukował nasze obecnie oferowane knity, także nie mamy żadnych wątpliwości co do jego doświadczenia i profesjonalizmu i zdecydowaliśmy, że musimy dokonać testów, zanim zaproponujemy produkt. W związku z powyższym: 1. Zorganizujemy próbki takiego krawata (knit szeroki na 8cm, 100% wełna, kształt standardowego krawata – krawat zwęża się ku górze). 2. Zorganizujemy też dla porównania próbki takiego samego krawata ale w kształcie knita (szerokość 8 cm, trójkątne zakończenie, krawat nie zwęża się ku górze). 3. Powyższe spowoduje a) przesunięcie w czasie projektów (knit granatowy, knit bordo, knit w pasy) albo jeżeli próbki będą o niesatysfakcjonującej jakości, brak możliwości dostarczenia knitów w kształcie standardowego krawata zwężającego się ku górze Przepraszamy za niedogodności związane z powyższym. Na etapie wcześniejszym dyskusji, mowa była o jedynie krawatach knit 8cm z trójkątnym zakończeniem, stąd przyjęliśmy, że ma być zachowany równy kształt knit a jedynie dodane trójkątne zakończenie (jak w naszym knicie bordo z trójkątnym końcem). Ponieważ sprawa kształtu wypłynęła później, a mamy już wpłaty, osoby, które wpłaciły już pieniądze, mogą wg swojego wyboru: A) Poczekać do rozstrzygnięcia Otrzymać zwrot pełnej kwoty wpłaty– prosimy w tej kwestii o kontakt prive.
 10. Panowie, do tematu wrócimy jak tylko wykonawca potwierdzi nam, że wykona knity w kształcie tradycyjnego, zwężanego krawata. W razie potrzeby, przedłużymy termin na wpłaty, także proszę o cierpliwość.
 11. @dublekil Tak, zakładam, wszystkie 3 przygotujemy w wersji w kształcie tradycyjnego, zwężającego i się ku górze krawata. @Nowoanglik Dziękuję za dobre słowo:) I za sugestię kolorystyczną. @Wszyscy. Wszystkie propozycje skrzętnie notujemy i staramy się im sprostać:)
 12. Tak proponuję, nie spodziewam się problemów, jednak jest to zmiana i lepiej poczekać, na wpłaty mamy jeszcze czas do pt., także jest czas.
 13. OK, przyjmujemy więc krawat o kształcie tradycyjnym (zwęża się ku górze) - czekam obecnie na potwierdzenie wykonawcy. @Koval @waski Dokładnie takie knity planujemy, niestety, dotychczasowe kolory nie przypadły nam do gustu i szukamy kolejnych.
 14. @Miro Poczekajmy na kolejną edycję z Twoimi kolorami. @swordfishtrombone My możemy zrobić obie wersje, zarówno z krawatem prostym (tradycyjny kształt knita tylko z trójkątnym zakończeniem) jak i w kształcie tradycyjnego krawata (czyli zwężający się równomiernie ku górze). Jak sobie koledzy winszują:)
 15. Panowie, Załączam wizualizację. Kilka informacji: Nie jest to materiał, który wychodzi od nas do produkcji, a uproszczona wizualizacja w związku z czym kolory nie do końca odpowiadają tym, które zastosujemy, natomiast jest zachowany efekt skali. Kształt krawata będzie inny, w wizualizacji wrzuciliśmy pasy na krawat standardowy, który zwęża się od razu ku górze a knit ma inny, równy na dole kształt. Tak na marginesie, krawat w takim tradycyjnym kształcie a w formie knit by mi bardzo odpowiadał (może następnym razem taki zrobimyJ). Układ pasów w produkcji może być inny i zalezy to od cięcia materiału na konkretny krawat, tzn miejsca w których wypadną pasy bordo, nie będa dokładnie odpowiadać tym miejscom na krawacie, gdzie pasy bordo są na wizualizacji. Propozycja – pas bordo 0,5cm w miejsce poprzedniej propozycji 0,8-1cm. Obejrzeliśmy knity tego typu i wg nas pas 0,8-1cm będzie dość gruby, optycznie lepiej prezentuje się 0,5cm. Proszę o Wasze komentarze, sugestie. Santino – zgodnie z informacjami jakie wymieniamy w wiadomościach prive, info ointeresujących Cię o wymiarach przekażemy (przed upływem terminu na wpłaty).