Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Żorż Ponimirski napisał:

Uniform pracownika nauki i oświaty ;)

Ja się poruszam czasami w środowisku oświaty (chyba nie nauki) i muszę przyznać, że środowisko wygląda zazwyczaj tak, jakby oświecało tylko w w dziedzinie wychowania fizycznego, Ale tylko pod względem ubioru, a nie sylwetki. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Whitesnake napisał:

Fajnie. W wersji bezkrawatowej polecam trochę szaleństwa w układaniu poszetki :)

Chciałbym, ale...jestem "nowy" ;) Miałem kilka dość ważnych rozmów ze starszymi ludźmi na wydziale i nie chciałem być zapamiętany jako "pan poszetka" (bez urazy dla nikogo). Uważam, że ubranie to tylko przedłużenie osobowości i ma wywrzeć pewien efekt, a nie zasłonić to o czym mówię. Co innego uroczystości rodzinne i święta, moja 4.5 letnia córka umie zwinąć mi piękny puff i jest z tego bardzo dumna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

Chciałbym, ale...jestem "nowy" ;) Miałem kilka dość ważnych rozmów ze starszymi ludźmi na wydziale i nie chciałem być zapamiętany jako "pan poszetka" (bez urazy dla nikogo). Uważam, że ubranie to tylko przedłużenie osobowości i ma wywrzeć pewien efekt, a nie zasłonić to o czym mówię.

Na takie okazje krawat jest lepszym wyborem niż poszetka.,Krawat skupia uwagę rozmówcy na Twojej twarzy i tym co masz do powiedzenia, poszetka przeciwnie odwraca wzrok i uwagę od twarzy.,Dodatkowo, wiadomo że :"Klient w krawacie jest mniej awanturujący się" 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

@Tanatos70, widzę, że rękawiczki od p.Jamrozińskiego są katalizatorem dla tych Vassów - bardzo zgrana para :)

Taki tam "komplecik" :)

 

6 godzin temu, eduardo napisał:

se kicia zapasów narobiła 

Na zimę z kotem przybieramy, wiosną zrzucamy. Tzn. kot zrzuca, u mnie bywa różnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :)

@KIERMAN.pl w dużej mierze się zgadzam, ale bez poszetki było w tym przypadku nijako i wydawało mi się, że pasuje do tego zestawu. Co prawda to prawda, w przypadku kamizelki poszetka w brustaszy to raczej ekstrawagancja.

@Awopiotr to niestety słabej jakości krawat i zawsze mam problem z tym, że węzeł wygląda jak sierota. Zawiązałem go i tak krócej i ciężko mi było uzyskać lepszy efekt. Na pewno w swoim czasie zainwestuję w kilka ze znacznie wyższej półki, bo przepaść widać szczególnie w tym jak układa się węzeł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.