Jump to content

Krupa & Rzeszutko

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Krupa & Rzeszutko last won the day on November 5 2015

Krupa & Rzeszutko had the most liked content!

Community Reputation

594

About Krupa & Rzeszutko

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

848 profile views
 1. Oto jedna z naszych kolejnych realizacji, z serii pt. "dla odważnych". Przy tej okazji, z resztą jak zawsze przy tego typu realizacjach, jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wy chcielibyście upiększyć wnętrze swoich marynarek ? Czekamy na Wasze pomysły ☝️
 2. Proszę nam wybaczyć brak konkretnej i tym samym, oficjalnej odpowiedzi na pytanie w kwestii ceny, jednak z uwagi na pewne bardzo charakterystyczne znaki szczególe, tworzonej przez nas odzieży, nie chcemy nadto narażać prywatności naszych Klientów. Szczególnie w kwestii finansów. Mimo wszystko, pełen entuzjazmu i szczerego zaangażowania, postaram się odpowiedzieć nw na Panów pytania, telefonicznie lub mailowo. Pozdrawiam serdecznie i przy okazji życzę eleganckiego, dobrego dnia ✌️ Karol Rzeszutko Krawiectwo Miarowe Krupa i Rzeszutko
 3. Smoking z "prawdziwego zdarzenia", taki szyty na miarę u Krawca, w Pracowni Krawiectwa Miarowego, to poza starannie odszytą zasadniczą częścią ubrania, również pieczołowicie wykonane akcesoria i dodatki. Guziki do smokingu muszą być wykonane z dokładnie tego samego jedwabiu co obłożonie rewersów (klap marynarki), brzegi kieszeni oraz lampas spodni. To samo tyczy się muchy, którą powinno się odszyć z tego samego jedwabiu, co reszta jedwabnych elementów tworzonego smokingu. JEDNYM SŁOWEM - BESPOKE ☝️ VID_35370703_131825_279.mp4
 4. Loro Piana / Caccioppoli1920 Najpierw mustro, później wykrój tkaniny, następnie pierwsza, druga i trzecia przymiarka, a na koniec wielkie święto... odbiór 🕴️ Aktualny okres oczekiwania na garnitur to IV miesiące.
 5. Loro Piana / Caccioppoli1920 Najpierw mustro, później wykrój tkaniny, następnie pierwsza, druga i trzecia przymiarka, a na koniec wielkie święto... odbiór 🕴️ Aktualny okres oczekiwania na garnitur to IV miesiące.
 6. Dopasowanie kraty na długościach i szerokościach całej marynarki to prawdziwy sprawdzian dla umiejętności krawca. Doświadczenie, wyobraźnia, dokładna i pewna ręką... pracujemy nad tym od 1926 roku ☝️ 93 lata!
 7. Wspomnienie sprzed 3 lat... "Pod koniec tygodnia pracy, a więc cały czwartek oraz piątek, Pracownia i jej codzienne zajęcia zostały uchwycone w oczach ambitnej kamery i uszach czułych mikrofonów. Wszystko za sprawą Wojciecha Paczyńskiego, Raportażysty, który w naszym warsztacie zauważył coś więcej niż stertę tkanin, kilka garniturów i garstkę pochylonych nad pracą rzemieślników. Efekty pracy zespołu TVP spod znaku "Reportr Polski", będziecie mogli ocenić najdalej już za trzy tygodnie, a więc jeszcze w tym miesiącu. O dokładnym terminie premiery owego odcinka, z pewnością będziemy Was jeszcze informować. K&R"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.