Jump to content

PapaGiorgio

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About PapaGiorgio

 • Rank
  Zwykły
 1. Raczej to drugie, w innych też to zauważyłem, im mniej tam jest tym ta linia wyglada słabiej. Może spróbuje coś małym wypełnieniem poprawić.
 2. Co myślicie o tych propozycjach? Lazio vs Havana, rozmiar 50. Wiadomo, do poprawek nogawki i pewnie rękawy do skrócenia.
 3. Cześć Panowie, planuję zakup garnituru dwurzędowego Havana. Zastanawiam się czy dobrałem odpowiedni rozmiar, czyli 50, dla wzrostu 179 cm, obwodzie klatki 100 cm, pasie 88 cm przy wadze 80 kg. Ktos doradzi, podpowie?
 4. Panowie, proszę was o pomoc oraz poradę w kwestii ślubnego garnituru. Ślub odbędzie się w lipcu. Ponieważ garniturom z wieszaka brakowało sporo do perfekcji zdecydowałem się na MTM. Przy przeglądzie materiałów spodobała mi się delikatna, sprężysta wełna od VBC, super 150's, 280 g, splot twill, pokazana na poniższym zdjęciu. Wstępnie stawiałem właśnie na ten materiał, jednak teraz mam mieszane uczucia czy będzie odpowiedni na lato przez te parametry i splot. Nie sprawiał wrażenia "ciężkiego" i nie był sztywny. Raczej delikatny. Co myślicie? Z budżetem również bym wolał mocno nie szale
 5. Panowie, byłem w Resconfex i trochę zaktualizuję temat. Wełny włoskie, dość duży i fajny wybór, te które mi się podobały większość VBC i jedna Guabello. Podszewki wiskoza. Guziki już mają z rogu bawolego. Wygląda to dobrze. Chyba najbardziej mi się spodobała wełna VBC, super 150's, 280 g, piękna, delikatna, sprężysta. Zrobiłem na nią rezerwację bo zostało tylko na jeden garnitur. Jak myślicie będzie to dobry wybór przy tych parametrach na specjalną okazję w lipcu? Czy jednak lepiej wybrać 110's, 120's? Jeżeli chodzi o ceny to będzie podwyżka spora, jeszcze jest szansa szyć w st
 6. Cześć! Przymierzam się do zakupu garnituru na własny ślub. Zamawiałem do przymiarki z sieciówek jak Vistula, niestety nie leżą na mnie idealnie, sporo im brakuje. W tej sytuacji wybieram się do Vipo w Łańcucie oraz Resconfex. Jakieś nowe opinie o powyższych punktach? Przy wyborze pierwszego w życiu MTM jakieś sugestie na co zwracać szczególna uwagę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.