Jump to content

michau

Sympatycy
 • Content Count

  871
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

203

1 Follower

About michau

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hahaha. Prawda to! [emoji854] @eduardo zobacz tę https://zackroman.com/niebieska-marynarka-grant-w-krate Nie jest to susu ale jakość zbliżona (produkcja zdaje się w tej samej fabryce), cena teraz bardzo dobra (przecena plus jest teraz rabat 30%). Mam od lata i bardzo dobrze mi się ją nosi. W rzeczywistości jest ton ciemniejsza niż na zdjęciu.
 2. Mam taką i choć jestem z niej zadowolony to próbowałbym jednak ton jaśniejszą. Też granatową, żeby nie było, że light blue [emoji6] Ten ciemny odcień granatu sprawia wrażenie dość formalnego ubioru. Przez to do zwykłych chino tj bez zaprasowanych kantów czy jeansów słabo pasuje. Odstaje poziomem. Z doświadczenia wiem, że znacznie częściej sięgam po marynarkę w odcieniu jaśniejszym.
 3. Dokładnie. Ale przynajmniej można sobie przejrzeć i się powkurzać, że się mieszka po złej strony Odry czy Bałtyku [emoji23] Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 4. Zmień sobie kraj najpierw na standardowym sklepie susu na Holandię czy Niemcy i potem wejdź na stronę outletu Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 5. Przepraszam, ale za słowo 'jesień' nie mogę polubić [emoji23]
 6. Dlatego za to się tyle płaci [emoji23] Płacz i płać [emoji6]
 7. Tia taki szpan początkującego dandysa... [emoji6]
 8. Też nie dałem [emoji23] Mam dwie marynarki z rozpinanymi dziurkami i nigdy z tego nie korzystam.
 9. W jednym z zakładów MTM w Wawie taką opcję wycenili na 300pln za 8 dziurek.
 10. Miałem takie samo wrażenie gdy zamówiłem ten garnitur. W spodnie nawet nie wszedłem [emoji23] Choć gdzieś czytałem, że można było zamówić spodnie w innym rozmiarze niż marynarkę.
 11. Świetny krój i dopasowanie! Mógłbyś wrzucić zdjęcie materiału? Na ostatnim zdjęciu trochę go widać ale wygląda zupełnie inaczej niż na pozostałych fotkach. Przynajmniej na moim tel.
 12. michau

  Camiceria Olga Milano

  Dają się łatwo uprasować czy droga przez mękę jak z Oxfordem za € 55? PS. Mam biały twill za €75 I materiał bajka. I w noszeniu i w prasowaniu.
 13. Spróbuj w malaszwalnia.pl Oprócz poprawek oferują również szycie na miarę co oznacza większe skille niż w punktach z poprawkami a przede wszystkim, że się nie boją większych prac. Robiłem tam poszerzanie marynarek oraz usuwanie fałdy poznańskiej. Wykonanie dobre i szybkie a ceny jak w zakładach typu poprawki krawieckie. U p. Mazura przygotuj się na stawki x2 lub x3
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.