Jump to content

KIERMAN.pl

Użytkownik
 • Content Count

  876
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KIERMAN.pl last won the day on March 13 2019

KIERMAN.pl had the most liked content!

Community Reputation

1,140

About KIERMAN.pl

 • Rank
  Aktywista

Kontakt

 • Strona WWW
  www.kierman.pl

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,169 profile views
 1. Zamiast trzewików polecam te buty: https://eu.meermin.com/collections/mens-classic-collection/products/101468-dark-brown-country-calf-e Trzewiki są problematyczne - wkładanie, zdejmowanie, wiązanie sznurówek, w tych chukka jest równie ciepło, więcej zastosowań, jak dla mnie wszystko lepiej.
 2. mam y915 6,5 a meermin hiro / park 7, przymierzałem 6.5 meerminy i było tak ciasno, że nie do zniesienia.
 3. Zalando L nigdy nie robiło mi żadnych problemów, wręcz przeciwnie - wszystkie zwroty przyjmowane, wszystkie reklamacje uwzględnianie, kasa na koncie.
 4. Hej! Też mam jedną parę tej firmy, potwierdzam - te buty są niesamowicie wygodne, być może to zasługa tego "trampoline cushion system", przynajmniej w moich brogsach. Warto poszukać NOS tej firmy na jakiś aukcjach. http://www.kierman.pl/2018/09/08/full-broguesy/
 5. Kiedyś czytałem wywiad z Pepe Albaladejo i potwierdzam, tam jest nawet inna konstrukcja - pas jest łączony bezpośrednio do podpodeszwy(?), bez użycia jak to po angielsku nazywają 'rib' (żebrowania?), cała konstrukcja wymaga użycia cieńszych, bardziej elastycznych skór, w efekcie podeszwa jest cieńsza, a buty są wygodne od pierwszego włożenia Nie że tylko z tego wywiadu się mądruję, a sam mam takie - skóra, elastyczność buta, wygoda - rewelacja.
 6. Ten pierwszy garnitur widzę tylko pod warunkiem perfekcyjnego dopasowania do odcienia cery, są takie kolory, które w przypadku złego dopasowania do kolorytu twarzy i włosów dają bardzo kiepski efekt, wydaje mi się, że to może być jeden z takich kolorów. Z koszulą też łatwo nie będzie, trzeba mieć dużą wyobraźnię i wprawę, aby nie straszyć w takim stroju, ale do odważnych świat należy! Zgadzam się, świetny pomysł, ja chyba tylko w ten sposób bym się odważył włożyć tę marynarkę lub spodnie.
 7. Ja w moim widzę i to nie jeden garnitur tylko kilka, tak samo z marynarkami.
 8. Ostatnio w outlecie dorwałem garnitur havana wełna+jedwab+len za bodajże 500 zł, a teraz za takie pieniądze mogę kupić: -koszulkę polo bawełna jedwab - 412 zł -bawełnianio-skórzany plecak - 535 zł -marynarkę havana, bawełnianą - 470 zł, za wełniane trzeba dopłacić 200-300 zł. Ja odpadam, choć garnitury wełniane na sezon jesień zima za około 1000 zł... czemu nie? Jeśli ktoś akurat takie szuka, to śmiało.
 9. Ok, nie zauważyłem, pomyślałem, że cytując mnie odnosisz się do moich wcześniejszych wypowiedzi
 10. Przecież nikt tu nic nie polecał. Mamie tylko gratulować!
 11. Ta spółka też mi nie dawała spać, zaryzykowałem Jeśli wejdzie przepis o umorzonej płatności w wysokości 90% za wynajem powierzchni handlowej w budynkach pow. 2000m2 tak jak w projekcie specustawy z 21 marca, to może być winda. Ryzyk-fizyk, bo winda to może być też w dół. Pożyjemy, zobaczymy.
 12. Inwestycja to udana spekulacja, a spekulacja to nieudana inwestycja, tak czy inaczej również spodziewam się drugiej fali wyprzedaży, pożyjemy zobaczymy. Dzisiaj S&P futures i dax futures mocno w dół z rana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.