Jump to content

KIERMAN.pl

Użytkownik
 • Content Count

  787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KIERMAN.pl last won the day on March 13

KIERMAN.pl had the most liked content!

Community Reputation

1,040

About KIERMAN.pl

 • Rank
  Aktywista

Kontakt

 • Strona WWW
  www.kierman.pl

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,413 profile views
 1. W Hiszpanii wiedzą, że u nas minimalna od stycznia w górę, więc robią dokładnie to, co u nas zrobi większość firm a jak będzie 3000 brutto to meerminy 180 + ship.
 2. KIERMAN.pl

  Buty, trochę taniej

  Jak masz jeszcze trochę czasu, pozostaje jedynie ebay i łut szczęścia: https://www.ebay.co.uk/sch/Mens-Shoes/93427/i.html?_from=R40&LH_ItemCondition=1000|1500&_nkw=black+oxford+shoes&rt=nc&LH_PrefLoc=3
 3. KIERMAN.pl

  Alfred Sargent

  ja tylko odniosłem się do pierwszego zdjęcia przedstawionego przez @bratdominik, nie widziałem reszty propozycji od AS. Też wole Hunty od tych brogsów brązowych.
 4. KIERMAN.pl

  Alfred Sargent

  Dla mnie ogień.
 5. 1. Jest za krótka, to nie ulega wątpliwości. Typowy look modowy z witryny. 2. Nie wiem, albo oddać pieniądze, jeśli Ty zaznaczyłeś, że ma być dłuższa przy zleceniu usługi, albo wprowadzić nieodpłatne korekty, jednak nie wiemy jak zachowa się cała marynarka (proporcje itd) po samym wydłużeniu (czy to w ogóle jest możliwe? Nie WIEM, niech się koledzy wypowiedzą bo się znają lepiej). Natomiast Ty nie musisz się znać na krawiectwie, więc można przyjąć zasadę następującą: nie znam się, więc ufam, a skoro zleceniobiorca cieszący się względną renomą i poszanowaniem przeoczył tę kwestię, powinien chyba sam zaproponować rozwiązanie. Taka historia ode mnie, nie traktuj tego jako zachętę do kontynuacji kwestii "rozepnij-zapnę": miałem lat bodajże 16 lub 17, straszne loki mam po mamuśce, wymyśliłem sobie, że zapuszczę włosy jak moi koledzy, moja mama prosiła, żebym tego nie robił, ale obserwowała ten kretyński pomysł. Jak zapuściłem te loki, to wszystko szło do góry, więc wyszło suche, kręcone afro, takie puchowate. Mama dalej prosiła - zetnij włoski, źle wyglądasz, śmiesznie itd., a ja dalej swoje, żele, pianki, jakieś szampony, potem nawet koledzy mówili: "zetnij te włosy, dalej będziesz naszym kolegą kategorii pierwszej" - a ja nic, taki osiołek-matołek. Minęło paręnaście lat, śmieje się z siebie jaki byłem uparty, wyglądałem tragicznie. A wystarczyło nie cudować, tylko słuchać. Zatem zostaw ten dolny guzik zapięty
 6. Zestaw jest posklejany, buty ładne, spodnie ładne, marynarka nie moje klimaty, ale też ładna. Wszystko razem nie gra i tyle. Ten guzik to już podaruj sobie walkę z nami i samym sobą i po prostu go nigdy nie zapinaj, nie bądź dziwak Cieszymy się, że wrzuciłeś zdjęcia, co do dyskusji nad patkami, która się rozwinęła, to dla mnie wątpliwościami na podobnym poziomie jest sprawa "czy zegarek na bransolecie można włożyć do garnituru, przecież bransoleta jest sportowa, a więc musi być pasek, koniecznie gładki i skórzany!". Dajmy spokój, tak jak kolega @Piotr.L powinien dać spokój z tym guzikiem
 7. @blekit bardzo ładny garnitur, ale chciałbym zauważyć, że taka fryzura "na bok" zdecydowanie na plus!
 8. Ja także gorąco kibicuję koledze @Charles., niech zrobi buty ze świetnej skóry, klejone z użyciem najlepszego kleju, na podeszwie skórzanej z wytrzymałego kruponu, do tego stylistycznie nie odbiegające od butów za +\- 1000 zł z ceną w okolicach 600 zł. Ja nie kupię, napisałem dlaczego, natomiast chciałbym żeby kupił mój szwagier, pięciu moich kolegów i pięciu znajomych mojego teścia - tyle że oni kupują, jak przymierzą i przejdą się 3 metry w tą i z powrotem, a teraz weź im wytłumacz, że mają wydać stówkę więcej, poczekać 2 dni, przymierzyć i jeśli będzie coś nie tak, to odesłać, znowu poczekać 2 czy 3 dni jak przyjdzie inny rozmiar, dopasować i wówczas zdecydować czy brać czy nie brać. Dziś jest środa, a oni wszyscy potrzebują buty na czwartek i tu jest największy problem, bariera nie do pokonania, wyprowadziłem na prostą paru znajomych w kwestii garniturów, jak i gdzie kupować koszule, dodatki, ale z butami wciąż walczę i powoli wywieszam białą flagę.
 9. Może będę zbyt bezpośredni, ale trudno - moim zdaniem na polskim rynku nie ma miejsca na buty za +\- 600 zł, bo dokładając 200 znajdziemy już coś w outletach online (choćby patine czy w dziale sale na afinepairofshoes, nie wspominając o ebajach czy polskich serwisach tego typu) nie godząc się na większe kompromisy typu klejona podeszwa, imitacje szwów itd. Ktoś, kto spróbował butów za +/-1000 zł po pierwsze nie zaryzykuje z butami za 500 czy 600, a po drugie - dołoży 200 czy 300 i pójdzie sprawdzoną ścieżką. Natomiast 90% mężczyzn, którzy obuwie kupują w galeriach handlowych (ryłko, kazar, wojas, venezie i inne) i potrafią wydać na takie buty +/- 500 zł (!), nie są przekonani do "kupowania butów przez internet", bo muszą "dotknąć, przymierzyć i zobaczyć na żywo" - tacy, to już na pewno nie dorzucą stówy, nawet jeśli mieliby dostać w zamian lepszą skórę czy ogólnie cały but, tak jak obiecuje @Charles.
 10. @xkoziol bardzo ładne split toe, co to za marka/model?
 11. Dobry wybor! A tak na serio, to Omega, Rolex czy Zenith, jarałbym się tak samo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.